• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Platin Ejdҽr

• Konuyu başlatan DeletedUser1050
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1050

Guest
Yoldaşlık adı: Platin Ejdҽr

NZmrGP.jpg

Baş büyücü:
Nightmare

Saygılı, aktif ve ciddi emek gösterip oyunu gerektiği gibi oynayabilecek oyuncular aranmaktadır.

""Günlük yardımlar"" - Her gün yoldaşlık üyelerine yardım yapmalısınız. Hesap profillerinde belirtilen yerlere yardım etmeye özen göstermeniz beklenmektedir.

""Turnuva"" - Her üyeden beklenen her turnuvada en az 1000 puan yapmasıdır. Bu yoldaşlıkta sandık hedefi 10. sandıktır. Mal gereksinimi yoldaşlık içi 1:1 oranında dengeli ticaretlerle karşılanabilir. Bu yoldaşlıkta her hafta 10 sandık açılmaktadır!

""Macera"" - Macera hesaplarında görev döndürmenin ne demek olduğunu biliyor olmalı ve macera haftası boyunca vardiyalı olarak bu hesaplarda aktif rol almayı kabul etmiş olmalısınız. Elinizden geldiğince çalışmalara yardımcı olmanız beklenmektedir.

""Puan ve Sıralama"" - Puanla bir işimiz yok ama katılmak isteyen oyuncunun puanı ve sıralaması yinede belli ölçüde önemlidir. O kişinin şimdiye kadar oyuna ne kadar emek verdiğini ve ne kadar aktif olduğunu gösteren bir unsurdur bu bizim için. Turnuva ve macera da yeterince aktif olmanız bizim için ilk tercih sebebidir. Henüz yeni başlayan oyuncular için bu yoldaşlık yine de uygun düşmeyecektir.

""Sohbet"" - Sohbetlere katılmak zorunda değilsiniz, yukarıdakileri yapıyor olmak yeterlidir. Onun haricinde sessiz takılabilirsiniz.

Yukarıdakiler birer kural değildir. Çok kazanmak istiyorsanız çok da emek vermelisiniz. Özel hayatınızı etkileyebilecek durumlar karşısında baş büyücüye haber vermeniz halinde yukarıdaki beklentilerden bir süre muaf tutulursunuz.

Yoldaşlığımızda yer vardır. Eğer davet istiyorsanız lütfen mesaj atınız. Alımlar turnuva bittikten sonra yapılacaktır.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser1050

Guest
Bu hafta da turnuva bizim için başarılı olarak son bulmuştur. 5 kişilik aktif oyuncu için yerimiz vardır. İlgilenenler lütfen oyun içerisinden bana dönüş yapsınlar. Herkese zevkli oyunlar.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Evet. Bir de ben bu hafta turnuvaları 5 yıldız yapacak zaman bile bulamadım. Daha 4 yıldızdayım ve yine almışız son ödülü.

5 kişi arkadaşlar. Buyrun gelin. Turnuvalara da katılım beklememiz gözünüzü korkutmasın. Gördüğünüz üzere son iki gün turnuvaya katılamasanız bile 10 sandık ödüle ulaşabiliyoruz. Sizlerin de gelmesiyle herkes için daha da rahat bir hâl alacaktır turnuvalar. Yeter ki günlük yardımları aksatmayalım, maceralarda yoldaşlıkla birlikte hareket edelim ve gelişmeyi asla bırakmayalım.

Merhaba!

Boş 2 yerimiz var.
Kurallar ilk postunda mevcut.

Arıca: Turnuva için misafir olarak katılabilirsiniz.
Bulunduğunuz yoldaşlıktan memnunsunuz, arkadaşlar edindiniz ama şehrinizde geliştirmeye bekleyen premium binalar mevcut, salı günü haber verip bize katılabilirsiniz , turnuva bitiminde cuma günü plan alıp kendi yoldaşlığa dönebilirsiniz.
Bizden garanti 10 sandık, sizlerden 6 bölge 6 yıldız veya 7-8 bölge 5 yıldız yapmanız yeterli.

İyi oyunlar...

DeletedUser11

Guest
Merhaba!

Boş 2 yerimiz var.
Kurallar ilk postunda mevcut.

Arıca: Turnuva için misafir olarak katılabilirsiniz.
Bulunduğunuz yoldaşlıktan memnunsunuz, arkadaşlar edindiniz ama şehrinizde geliştirmeye bekleyen premium binalar mevcut, salı günü haber verip bize katılabilirsiniz , turnuva bitiminde cuma günü plan alıp kendi yoldaşlığa dönebilirsiniz.
Bizden garanti 10 sandık, sizlerden 6 bölge 6 yıldız veya 7-8 bölge 5 yıldız yapmanız yeterli.

İyi oyunlar...
Merhaba,

Bizim yoldaşlıklar birleşmişsiniz galiba size katılmam için şartlarınız biraz ağır gibi geldi benim için, bilemedim. Atarsınız sonra beni uyum sağlayamadım diye. :)

Saygılarımla
MisteR

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Mister,

Şartlar çok ağır gibi görünüyor; ama yoldaşlıktaki herkes aktif birer oyuncu olduğu için ve turnuvalara katıldığı için her şey aşırı kolay. 25 kişiden 25'i de turnuvalara katılıyor, Tristeria ve bir kaç kişi çok fazla puan yapıyor, geri kalan kişilerden de 2000 puana ulaşan bir sürü insan oluyor. Ben bir kaç kez turnuva yapacak zaman bulamadığım için 3-4 yıldıza anca gelebilmiştim, ona rağmen son sandığı daha son güne girmeden açmıştık. Yani anlayacağın bizim yoldaşlığımızda her şey aşırı kolay. :) Herkes günlük yardımlarını şehir isimlerine göre yapınca, herkes turnuvalara katılınca, yoldaşlıktaki herkes her hafta bir Plan kazanınca işler her geçen gün daha da kolaylaşıyor. :)

Özetle:

• Her gün şehir isimlerine göre komşu yardımı yapmalısın. Özel bir durumun olduğunda Tristeria'ya bildirmen yeter. Ben bildirmediğim hâlde ayda 1-2 kere yardım yapamıyorum, kimse bir şey demiyor. Çünkü biliyorlar ki özel bir durum oluşmuş da yapamamışım. :)
  • Turnuvalara katılman gerekir. Tristeria'nın da dediği gibi turnuvalarda ilk 6 bölgeyi 6 yıldız yapman yeterli olacaktır. Sen daha 6*6 yapamadan zaten son sandık açılır. :) Turnuva katılımını özellikle istiyoruz ki Tristeria gibi oyuncuların yükü birazcık azalsın. Turnuvaya katılan herkes daha rahat etsin. Zaten gelişmeyi seven bir oyuncuysan bir süre sonra bizim gibi turnuvanın tüm ödülleri alınmış olmasına rağmen turnuvaya devam edersin.
  • Macerada da katılım çok yüksek olduğundan iş yükü azalıyor. Herkesin ilk üç aşamada rozet katkısı yapıp ödül almasına özen gösteriyoruz. Yoldaşlığımıza gelen insanlardan da macera zamanlarında en azından şehirlerindeki üretimleri toplarken vs. rozet görevlerini yapmasını, şehrindeki boş alanlara görev yapmak için bir şeyler kurmasını bekliyoruz. Böylece yoldaşlıktaki herkesin iş yükü epey bir azalıyor, maceralar çok kolay bir hâle geliyor.
  • Sohbet asla bir zorunluluk olmadı. Ben hatta bakma burada çok yazıyorum; ama sohbete hiç yazmıyorum. Özel mesajlara, toplu mesajlara vs. cevap veriyorum. Sohbet penceremiz boş kalmıyor pek yine de.
Bu yazdıklarım aslında her oyuncunun yaptığı şeyler. Bizim yoldaşlığımızın farkı YOLDAŞLIKTAKİ HER OYUNCUMUZUN bunları yapıyor olması ve bazı oyuncularımızın bunlara çok fazla emek harcıyor olması. Bu sayede her geçen hafta turnuvalar sayesinde daha da güçleniyor, sunucudaki diğer oyunculara karşı ezici bir üstünlük sağlıyoruz. Dışraıdan görüldüğünün aksine çok sıcak, çok samimi, çok rahat bir ortamımız var. Yoldaşlığımızda erkek oyuncuların sayısı da kadın oyuncuların sayısı da çok fazla. Yaşça en küçük olan galiba benim(26). Hiçbir saygısızlık vb. şey yaşanmıyor, herkes olgun.

Çok az bir ekstra emekle bir çok insan yoldaşlığımıza katılıp bu oyunun sunduğu her şeyden maksimum düzeyde yararlanabilir.

Tristeria şimdi İKİ kişiyi yoldaşlığa kabul edecekmiş. Gelmek istiyorsan; geldikten sonra yoldaşlıktaki herkese Turnuva, Macera ve komşu yardımı sözü vereceksen bence gel. Bu fırsat kaçmaz. :p Büyük ihtimalle iki kişiden sonra bir daha yoldaşlıkta yer olmayacak. Gelenin gideceğini pek sanmıyorum. Oyunu bırakmak isteyen insanı oyuna döndürebilecek bir yoldaşlığımız var. :) Bence Tristeria ile bir konuş.

Son düzenleme:

DeletedUser11

Guest
Mister,

Şartlar çok ağır gibi görünüyor; ama yoldaşlıktaki herkes aktif birer oyuncu olduğu için ve turnuvalara katıldığı için her şey aşırı kolay. 25 kişiden 25'i de turnuvalara katılıyor, Tristeria ve bir kaç kişi çok fazla puan yapıyor, geri kalan kişilerden de 2000 puana ulaşan bir sürü insan oluyor. Ben bir kaç kez turnuva yapacak zaman bulamadığım için 3-4 yıldıza anca gelebilmiştim, ona rağmen son sandığı daha son güne girmeden açmıştık. Yani anlayacağın bizim yoldaşlığımızda her şey aşırı kolay. :) Herkes günlük yardımlarını şehir isimlerine göre yapınca, herkes turnuvalara katılınca, yoldaşlıktaki herkes her hafta bir Plan kazanınca işler her geçen gün daha da kolaylaşıyor. :)

Özetle:

• Her gün şehir isimlerine göre komşu yardımı yapmalısın. Özel bir durumun olduğunda Tristeria'ya bildirmen yeter. Ben bildirmediğim hâlde ayda 1-2 kere yardım yapamıyorum, kimse bir şey demiyor. Çünkü biliyorlar ki özel bir durum oluşmuş da yapamamışım. :)
  • Turnuvalara katılman gerekir. Tristeria'nın da dediği gibi turnuvalarda ilk 6 bölgeyi 6 yıldız yapman yeterli olacaktır. Sen daha 6*6 yapamadan zaten son sandık açılır. :) Turnuva katılımını özellikle istiyoruz ki Tristeria gibi oyuncuların yükü birazcık azalsın. Turnuvaya katılan herkes daha rahat etsin. Zaten gelişmeyi seven bir oyuncuysan bir süre sonra bizim gibi turnuvanın tüm ödülleri alınmış olmasına rağmen turnuvaya devam edersin.
  • Macerada da katılım çok yüksek olduğundan iş yükü azalıyor. Herkesin ilk üç aşamada rozet katkısı yapıp ödül almasına özen gösteriyoruz. Yoldaşlığımıza gelen insanlardan da macera zamanlarında en azından şehirlerindeki üretimleri toplarken vs. rozet görevlerini yapmasını, şehrindeki boş alanlara görev yapmak için bir şeyler kurmasını bekliyoruz. Böylece yoldaşlıktaki herkesin iş yükü epey bir azalıyor, maceralar çok kolay bir hâle geliyor.
  • Sohbet asla bir zorunluluk olmadı. Ben hatta bakma burada çok yazıyorum; ama sohbete hiç yazmıyorum. Özel mesajlara, toplu mesajlara vs. cevap veriyorum. Sohbet penceremiz boş kalmıyor pek yine de.
Bu yazdıklarım aslında her oyuncunun yaptığı şeyler. Bizim yoldaşlığımızın farkı YOLDAŞLIKTAKİ HER OYUNCUMUZUN bunları yapıyor olması ve bazı oyuncularımızın bunlara çok fazla emek harcıyor olması. Bu sayede her geçen hafta turnuvalar sayesinde daha da güçleniyor, sunucudaki diğer oyunculara karşı ezici bir üstünlük sağlıyoruz. Dışraıdan görüldüğünün aksine çok sıcak, çok samimi, çok rahat bir ortamımız var. Yoldaşlığımızda erkek oyuncuların sayısı da kadın oyuncuların sayısı da çok fazla. Yaşça en küçük olan galiba benim(26). Hiçbir saygısızlık vb. şey yaşanmıyor, herkes olgun.

Çok az bir ekstra emekle bir çok insan yoldaşlığımıza katılıp bu oyunun sunduğu her şeyden maksimum düzeyde yararlanabilir.

Tristeria şimdi İKİ kişiyi yoldaşlığa kabul edecekmiş. Gelmek istiyorsan; geldikten sonra yoldaşlıktaki herkese Turnuva, Macera ve komşu yardımı sözü vereceksen bence gel. Bu fırsat kaçmaz. :p Büyük ihtimalle iki kişiden sonra bir daha yoldaşlıkta yer olmayacak. Gelenin gideceğini pek sanmıyorum. Oyunu bırakmak isteyen insanı oyuna döndürebilecek bir yoldaşlığımız var. :) Bence Tristeria ile bir konuş.
Açıklaman için teşekkür ederim şehir olarak biraz ekonomik sıkıntım var. Özellikle şu Yoldaşlık Maceraları'nda bulunduğum yoldaşlıklar gereği hiç oynayamadım maalesef birazda şehirdeki yer ve kaynak problemimden dolayı.
Yapabilir miyim bilmiyorum, sizlere yük olursam beni hemen çıkarabilirsiniz gerçi girip giremeyeceğim de meçhul ama ben bir sormayı deneyeyim.

Saygılarımla
MisteR

Açıklaman için teşekkür ederim şehir olarak biraz ekonomik sıkıntım var. Özellikle şu Yoldaşlık Maceraları'nda bulunduğum yoldaşlıklar gereği hiç oynayamadım maalesef birazda şehirdeki yer ve kaynak problemimden dolayı.
Yapabilir miyim bilmiyorum, sizlere yük olursam beni hemen çıkarabilirsiniz gerçi girip giremeyeceğim de meçhul ama ben bir sormayı deneyeyim.

Saygılarımla
MisteR

Merhaba Mister,
İlk önce şunu belirtmek isterim, hiç bir oyuncuyu sonradan atmak ( yoldaşlıktan çıkarılmak ) için almak taraftar değiliz, hoş olmuyor, ille de bir burukluluk yaşanıyor hem çıkaran hem çıkarılan insan için. Bu yüzden kendi imkanları, doğrusu oyuna ayırabilecek online süreninizi değerlendirip gelin diyecektim.

Yardımlaşma
konusu Elvenar mobil geldiğinden itibaren işini baya kolaylaştı, hemen hemen herkesin elinde akıllı telefonlarımız var, nerde olursanız olun 2 dk. ayırıp yardım yapılabilir.

Turnuva
ne yazık ki bizde zorunlu, bir kişi yapmadığı halde diğer turnuva yapan arkadaşlara haksızlık oluyor, sonuçta ödüller ortak ve eşit şekilde alıyoruz, verdiğimiz emeğe göre değil, bu yüzden herkes emek vermeli. Özel durumlarda haber vermeniz halde neden turnuva yapmadınız sorgulayacak da değiliz ama bu özel durumlar sık sık olmamak şartıyla.

Sizin şehrinize baktım, şehriniz turnuvada 6 yıldız 6 bölge veya 7-8 bölge 5 yıldız çok rahat açabilecek kapasitede, oyuna düzenli giriş yaparsanız herhangi ekonomik sıkıntınız yaşamamış olursunuz. Artık turnuva mobilde de var, daha ne olsun.

Macera.
Bu konuyu biraz açmak isterim, sadece sizin için değil Mister, katılmak veya katılmamak arasında kalan arkadaşlara da bir karar vermek adına kolaylık sağlayacak. Macera adı üstünce Macera, eğlence, rekabet, adrenalin, birlikte bir şeyler başarmak, emek verip yorulmak, geceleri cüce rozetleri döndürmek, bol bol espiri yapmak( uykusuz ve yorgun olunca insanlar nedense daha çok espiri yaparlar :D ), her ne kadar ödüller verilen emeğe göre yetersiz kalsa da bu etkinliği seven arkadaşlar da var ve biz yoldaşlık olarak bunu sunmak istiyoruz, oyunun her özelliği kullanmak istiyoruz.
Tabi herkes maceraya sıcak bakmaya bilir, bu konuda kesinlikle saygı duyarız , özel hayat, diğer şartlar, onlar oyundan her zaman daha önemli. Mesele son macerada Ramazan nedeniyle bir oylama yaptık, ve çoğunluk bu maceraya katılmayalım dediler, 1 puan dahi yapmadan bu macerayı atlattık. Ayrıca diğer seçenek de sunuyoruz arkadaşlara, turnuvaya önem veren ama maceraya hiç bir şekilde sicak bakmayanlara macera haftası boyunca yoldaşlıktan çıkabilir, maceraya katılmayan yoldaşlığa misafirliğe gidebilir, bir çay içer, yeni insanlara tanışır, macera bitiminde de geri yoldaşlığımıza dönebilir. Veya tam tersi, çoğunluk olarak maceraya katılmayalım derse maceraya katılan yoldaşlığa katılabilirsiniz sonra da geri dönebilirsiniz. Bu konuda her zaman anlayış göstermeye hazırız.

Umarım açıklayıcı yazabildim, olmadı zaten özelden de konuşuruz.:)
Görüşmek üzere.

Son düzenleme:
Merhaba,
İpek üreten oyuncu arıyoruz. Ejderhaları bitirmiş veya bitirmek üzere oyuncu tercihimiz.
Puandan ziyade üretim kapasitesi önemli, daha düşük konumdaki arkadaşlar pazara katkı sağlayamazlar ne yazık ki.

İrtibat için bana özele yazabilirsiniz.
Yoldaşlığa katılım turnuva bitiminde olacak.

Herkese iyi oyunlar dilerim.