• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Gravity Inn Etkinliği Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Gravity Inn Etkinliği
hakkındaki soru ve düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhaba,

Yanlış bir anlaşılma olmaması için tekrar yazmak istedim.

Lütfen unutmayın! Küpün üzerinde yer alan tüm yapıların ilk kullanılabilir oldukları etkinliklerin isimlerini yazmanız isteniyor.
Ne kadar ayrıntı yazarsanız doğru cevabı bildiğinizi o kadar iyi anlayabiliriz.
Yardımcı olması için buradan Wiki sayfamıza buradan da Duyurular başlığımıza ulaşabilirsiniz.

Herkese bol şans diliyorum.
:diamond:

Son düzenleme:

DeletedUser1432

Guest
ben yapı isimlerini yazmamıştım tekrar düzenliyorum

Bizlere Gravity Inn kazanma şansını tanıdığınız için teşekkür ederim. :)
Diğer taraflarda rekabet çok fazla olduğu için kazanma şansı da çok az.
Gerçi bizim sunucudan kazanan olmuş ama yine de istiyoruz :)
Kazanırsam en güzel yeri ayarlayacam ona. :rolleyes:

DeletedUser1432

Guest
Yine 1 kişi kazanacak ama elmas ödülleri bol bol var

Arkadaşım yapı isimlerini istemiyorlar sadece o yapıların yer aldığı etkinlik isimleri yazmamız yeterli. :)
Etkinlik sayfanızda istemiyoruz denmiş:

Burada yapının ait olduğu ETKİNLİĞİN adını soruyoruz, yapının adını değil.

Tek yapmanız gereken, görselde görünen yapıların etkinlik isimlerini söylemeniz. (yani: birinci aşama için küpün en üstündeki yapılardan bahsediyoruz, gölge olarak görünenleri değil)

Ama Pann ın yoruma bakılırsa sanki yazmamız lazım. Bende yeni gördüm yorumu, sanırım yazsak daha iyi olur.

DeletedUser1432

Guest
Benim hesapla baş edemezsiniz ama, değişmezsek daha iyi olur , hem ben Gravity Inn benim hesapta olsun istiyorum.
Eğer kazanırsanız sizin hesap için kendi şehrimde yer ayarlayım :D
olmaz öyle ben kendi yağımda kavrulmayı isterim :). Sizin hesabı almış olsam zaten yazık olurdu bırakırdım oyunu

Pann

Eski Ekip Üyesi
Etkinlik sayfanızda istemiyoruz denmiş:

Burada yapının ait olduğu ETKİNLİĞİN adını soruyoruz, yapının adını değil.

Tek yapmanız gereken, görselde görünen yapıların etkinlik isimlerini söylemeniz. (yani: birinci aşama için küpün en üstündeki yapılardan bahsediyoruz, gölge olarak görünenleri değil)

Ama Pann ın yoruma bakılırsa sanki yazmamız lazım. Bende yeni gördüm yorumu, sanırım yazsak daha iyi olur.

Çok özür dilerim :(. Etkinlik isimlerini yazmanız yeterli. Yanıtları kontrol edince sanırım yoğunluktan benim de aklım karıştı. (Bir önceki yantımı düzenledim o nedenle)
Bazı oyuncular sadece bir tane yapının bulunduğu etkinliğin adını yazdığı için uyarıda bulunmak istedim.
Toplam 3 yapı var o nedenle 3 etkinlik ismi yazmanız gerekli.

Bu arada bu etkinlik şu anda tüm sunucularda ayrı ayrı ama eşzamanlı şekilde düzenlenmekte.
Tekrar bol şans ;)
:diamond::diamond::diamond:

Çok özür dilerim :(. Etkinlik isimlerini yazmanız yeterli. Yanıtları kontrol edince sanırım yoğunluktan benim de aklım karıştı. (Bir önceki yantımı düzenledim o nedenle)
Bazı oyuncular sadece bir tane yapının bulunduğu etkinliğin adını yazdığı için uyarıda bulunmak istedim.
Toplam 3 yapı var o nedenle 3 etkinlik ismi yazmanız gerekli.

Bu arada bu etkinlik şu anda tüm sunucularda ayrı ayrı ama eşzamanlı şekilde düzenlenmekte.
Tekrar bol şans ;)
:diamond::diamond::diamond:

Etkinlik zaten yeterince kolay yazalım ne olacak :)

Sosyal ağ yarışmasında bana çıkmıştı bu Gravity Inn. Yeni ırk gelince şehrime yerleştiremedim bile. Yakında inşallah. Sanırım bir tane daha kazanamıyormuşum ama elmas neden olmasın :)

DeletedUser1113

Guest
İkinci asamanın cevabını birinci asamada yazdığım cevabımı bulup altına yazdım dogrumu yaptım