• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Tekrarlanamadı Zodiac Görevlerinde Hatalar...

• Konuyu başlatan DeletedUser1242
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser1242

Guest
Oyun versiyonu: v1.88.7-(b3b68cf) (2019-09-25 11:28)
Tarayıcınız + tarayıcı versiyonunuz: Google Chrome Version 77.0.3865.90 (Official Build) (32-bit)
Flash versiyonu: HTML5
İşletim sisteminiz: Windows 7 64bit
Ekran çözünürlüğünüz: 1366x768

Hesap adı: ilkegulcan

İnsanlar mı, Elfler mi? Elf

Hata olma sıklığı: 1

Görev başlığı:

Sonbahar Burçları (48 Anahtarlık Görev) Mevcut veya önceki 3 bölüme ait atölyelerden 3 kez "Alet Kutusu" üret.

Mevcut durum:

25.09.2019 saat 12:30 itibariyle "Elementaller" ırkında bulunmaktayım. Aynı saatler civarlarında 3 adet "Alet Kutusu" üretmemi isteyen görev için seviye 25 olan 2 atölyemden 2 adet "Alet Kutusu" toplamıştım. 2/3 ilerleme durumunda olan görev için yeni "Alet Kutusu" üretimini başlattım ve 20 saatlik kısaltma kullandım. Az önce saat 16:40 sularında yeni üretimi topladım fakat farkettimki görev tamamlanmadı. Sonrasında görevi kontrol ettiğimde görevin "Mevcut veya önceki 3 bölüme ait atölyelerden 4 kez Gelişmiş Alet üret." olarak değişmiş ve hatta ilerleme seviyesinin de 2/4 olmuş olduğunu gördüm. Kendi kendine görev değişiyor ve kullandığım kısaltmalar ve yaptığım üretimler çöpe gidiyor.

Olması gereken:

Görevler kendi kendine değişmemeli.

Hatayı alma adımları:

1. Yukarıda açılandığı gibi

Pann

Eski Ekip Üyesi
Oyun versiyonu: v1.88.7-(b3b68cf) (2019-09-25 11:28)
Tarayıcınız + tarayıcı versiyonunuz: Google Chrome Version 77.0.3865.90 (Official Build) (32-bit)
Flash versiyonu: HTML5
İşletim sisteminiz: Windows 7 64bit
Ekran çözünürlüğünüz: 1366x768

Hesap adı: ilkegulcan

İnsanlar mı, Elfler mi? Elf

Hata olma sıklığı: 1

Görev başlığı:

Sonbahar Burçları (48 Anahtarlık Görev) Mevcut veya önceki 3 bölüme ait atölyelerden 3 kez "Alet Kutusu" üret.

Mevcut durum:

25.09.2019 saat 12:30 itibariyle "Elementaller" ırkında bulunmaktayım. Aynı saatler civarlarında 3 adet "Alet Kutusu" üretmemi isteyen görev için seviye 25 olan 2 atölyemden 2 adet "Alet Kutusu" toplamıştım. 2/3 ilerleme durumunda olan görev için yeni "Alet Kutusu" üretimini başlattım ve 20 saatlik kısaltma kullandım. Az önce saat 16:40 sularında yeni üretimi topladım fakat farkettimki görev tamamlanmadı. Sonrasında görevi kontrol ettiğimde görevin "Mevcut veya önceki 3 bölüme ait atölyelerden 4 kez Gelişmiş Alet üret." olarak değişmiş ve hatta ilerleme seviyesinin de 2/4 olmuş olduğunu gördüm. Kendi kendine görev değişiyor ve kullandığım kısaltmalar ve yaptığım üretimler çöpe gidiyor.

Olması gereken:

Görevler kendi kendine değişmemeli.

Hatayı alma adımları:

1. Yukarıda açılandığı gibi

Merhaba ilkegulcan,

Bu sorunu bize bildirdiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. Görevler ile ilgili bazı değişiklikler yapıldı ama bahsettiğiniz şekilde bir değişiklik olmadı. Bu konu ile ilgili lütfen ticket oluşturabilir misiniz? Bu şekilde daha detaylı bakma şansımız olur.

DeletedUser700

Guest
Ben niçin sorun bildir açamıyorum bilemedim.. bu konuda hangi adımları izlemeliyim bilgi verirseniz sevinirim..bu yüzden boş bulduğum yere yazmak durumundayım.. oyunumda araştır pencerem açılmıyor.. başka şu anda bir problem gözükmüyor.. teşekkürler

Pann

Eski Ekip Üyesi
Ben niçin sorun bildir açamıyorum bilemedim.. bu konuda hangi adımları izlemeliyim bilgi verirseniz sevinirim..bu yüzden boş bulduğum yere yazmak durumundayım.. oyunumda araştır pencerem açılmıyor.. başka şu anda bir problem gözükmüyor.. teşekkürler
Bu konu için ticket açabilir misiniz? Size yardımcı olabiliriz.

DeletedUser746

Guest
aynı sorun bendede var.yeni misafir ırk yüklemesinden sonra bu hata benim hesapta olustu

DeletedUser1113

Guest
ben de şöyle bir hata aldım gelen görev 7 adet bp satınal ama 10 bp satın almadan görev tamamlanmadı

Pann

Eski Ekip Üyesi
ben de şöyle bir hata aldım gelen görev 7 adet bp satınal ama 10 bp satın almadan görev tamamlanmadı
Sanırım bu sorun Kış Büyüsü etkinliğinde karşınıza çıktı. Düzeltmeyi gerçekleştirdim ama bir sonraki güncelleme ile düzelmiş olarak görebileceksiniz.
Paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.