• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Elvenar haberleri

Vereceği özellik ne acaba?
Cüceler ırka ait özellikler:
Ekran görüntüsü 01-04-2021 13.03.59.png
Bu da gelecek ırka ait özellikleri:
Ekran görüntüsü 01-04-2021 13.04.18.png
Daha önce arı binici askeri de üretecek denmiş ya vazgeçmişler ya paylaştığım bilgilerde eksiklik var, çünkü binanın özellikler biraz zayıf kalmış.

DNDR-ASR

Süper Üye
dediğin gibi asker de verirse o zaman belki yoksa zayıf bina tohum için bir süre kurabilirim ama kalıcı olmaz

şu etkinlik binalarını neden ışınlayamıyoruz bu konuyu daha sık dile getirelim kadimleri, kışlaları anlıyorum ama kültür binasını envantere kaldıramıyor oluşumuz saçma

Raithen

Özel Üye
Devam devam : ) bu sene istekler bir bir oluyor sanki önce eserler, sonra bu imalat.. guzel oldu iki gelişme de..

DNDR-ASR

Süper Üye
şu kullanamadığımız rünleri de ekonomiye kazandırabilirsek, bir o kaldı benim aklımda gerçi onları ne yapacağım onu da bilmiyorum ama orada atıl durmaları canımı sıkıyor

Gelecek etkinliğe ait görselleri, geliştiren bina bu sefer olmayacak ana ödül olarak set verecekler.
Mana, katalizör, kalıntı , mallar üretecek galiba, aytaşı setinin diğer versiyonu diyebiliriz.

Ss0dP3p.png

SsuiRxD.png

pxZuwVn.png

9TzosSu.png

UCOGyrq.png

ag5lyAL.png

yKCtEQE.png

Bir kaç günlük ödüllere ait binalar.
gk5SYUe.png

vXPIHNH.png

lm1nRb4.png

N0nZHqF.png

lady2010

Aktif Üye
Gelecek etkinliğe ait görselleri, geliştiren bina bu sefer olmayacak ana ödül olarak set verecekler.
Mana, katalizör, kalıntı , mallar üretecek galiba, aytaşı setinin diğer versiyonu diyebiliriz.

Ss0dP3p.png

SsuiRxD.png

pxZuwVn.png

9TzosSu.png

UCOGyrq.png

ag5lyAL.png

yKCtEQE.png

Bir kaç günlük ödüllere ait binalar.
gk5SYUe.png

vXPIHNH.png

lm1nRb4.png

N0nZHqF.png
setin yapılarını nasıl malıcaz günlük mü vericekler bir bilginiz var mı

Gelecek etkinliğin geliştirilebilen bina :
c9c7ac64880a.png

Söylentilere göre 24 saate bir erzak, tohum, bilinçli mal ve valorian üretecek, belki de üretim seçeneği olacak.
Bina çok güzel ama, bir şey üretmese bile görüntüsü yeter. :)

Son düzenleme:

lady2010

Aktif Üye
c9c7ac64880a.png

Söylentilere göre 24 saate bir erzak, tohum, bilinçli mal ve valorian üretecek, belki de üretim seçeneği olacak.
çok hızlısınız tristeria hanım yeni etkinliğimiz başladı siz bi sonrakini veriyosunuz

dediğin gibi asker de verirse o zaman belki yoksa zayıf bina tohum için bir süre kurabilirim ama kalıcı olmaz

şu etkinlik binalarını neden ışınlayamıyoruz bu konuyu daha sık dile getirelim kadimleri, kışlaları anlıyorum ama kültür binasını envantere kaldıramıyor oluşumuz saçma

Aynı fikirdeyim, bu oyunda ki, ele alınması gereken en önemli konulardan biri..
O kadar; "emek" verip, bir binayı kuruyorsunuz,çağ atlayınca, bina, doğal olarak düşük kalabiliyor...Zararına hiçbirşey elde etmeden bina satıyoruz..

Yapı ışınlama büyüsü çok ender elde edılıyor, özelikle de, düşük seviyede bir clanda isen, biraz daha zahmetli oluyor..
Tüm oyuncular da, aktıf clanlara dahıl olmayacağına göre, en mantıklısı, "YAPI IŞINLAMA BÜYÜSÜ"nün etkisini artırmak, en mantıklı çözüm olarak görülüyor.

c9c7ac64880a.png

@Tristeria değerli komşum;
Birgün, bu oyunda "EN GÜZEL ŞEHIR "yarışması yapılırsa kazanacağına gerçekten; inanıyor musun?
Cevabını gerçekten merak ediyorum:)

@Tristeria değerli komşum;
Birgün, bu oyunda "EN GÜZEL ŞEHIR "yarışması yapılırsa kazanacağına gerçekten; inanıyor musun?
Cevabını gerçekten merak ediyorum:)
Merhaba @Metin SENGULER ,
Elvenar forum yarışmalara hiç bir zaman kazanmak için katılmıyorum, eğlencesine bir de sayı olsun diye katılıyorum ve tercihim yeni oyuncular kazansın. En güzel şehir yarışmasına katılmazdım, çünkü Elvenar' ın en güzel şehre sahibim zaten, üstelik şehrim çok fazla alana sahip tek görselle sığdırmak için baya uzaklaştırmak gerekecek hali ile bir şey görünmez . :)
Böyle bir yarışma düzenlese yeni ve orta çağlarda bulunan arkadaşlar katılsa daha güzel olacak, ama şu var, çağlar arasında ayırım olmalı, çünkü bazı devreler pek fazla göze hitap etmezler, mesele görüntüsü olarak Orklar en çirkin ırk diyebilirim, en güzeli de Büyücüler ve Ejderhalar, yani Orklarda ve Büyücülerde olan oyuncuların şehrine bakılırsa açık ara Büyücülerde olan kazanır.

Bu arada komşunuz Tristeria değil AnathemA, 3 yıldızlı teklifleri de pazara koymayın 2 yıldızlı da alınır. Gelişim aşamadasınız mal sıkıntınız çok olacak ve her ne kadar Baş Büyücünüz yardım etse de onun şehir de çok gelişmiş değil, biraz tasarruf edin sağa sola 3 yıldızlı teklifleri koyarak mal dağıtmayın. :) Her şeyi görürüm ve sizin mallar AnathemA da sıkışınca isteyin şimdilik onda dursun nasıl olsa dağıtacaksınız yine . :)

Merhaba @Metin SENGULER ,
Elvenar forum yarışmalara hiç bir zaman kazanmak için katılmıyorum, eğlencesine bir de sayı olsun diye katılıyorum ve tercihim yeni oyuncular kazansın. En güzel şehir yarışmasına katılmazdım, çünkü Elvenar' ın en güzel şehre sahibim zaten, üstelik şehrim çok fazla alana sahip tek görselle sığdırmak için baya uzaklaştırmak gerekecek hali ile bir şey görünmez . :)
Böyle bir yarışma düzenlese yeni ve orta çağlarda bulunan arkadaşlar katılsa daha güzel olacak, ama şu var, çağlar arasında ayırım olmalı, çünkü bazı devreler pek fazla göze hitap etmezler, mesele görüntüsü olarak Orklar en çirkin ırk diyebilirim, en güzeli de Büyücüler ve Ejderhalar, yani Orklarda ve Büyücülerde olan oyuncuların şehrine bakılırsa açık ara Büyücülerde olan kazanır.

Bu arada komşunuz Tristeria değil AnathemA, 3 yıldızlı teklifleri de pazara koymayın 2 yıldızlı da alınır. Gelişim aşamadasınız mal sıkıntınız çok olacak ve her ne kadar Baş Büyücünüz yardım etse de onun şehir de çok gelişmiş değil, biraz tasarruf edin sağa sola 3 yıldızlı teklifleri koyarak mal dağıtmayın. :) Her şeyi görürüm ve sizin mallar AnathemA da sıkışınca isteyin şimdilik onda dursun nasıl olsa dağıtacaksınız yine . :)

@Tristeria Değerli arkadaşım, beklediğim cevap buydu..Zekice, yanıt vermişsin, açıkçası ince zekanıza hayran kaldım..
En Güzel şehır yarışması yapılırsa, Çağ olarak kategorilendirilmesi gerekecek, aynı fikirdeyim..
Yarışma değerlendirilir iken, ekran görüntüsü ıle değil, Forumda başvuru yapılan oyuncular'ın şehırlerıne Jürı bizzat ınceleyıp, puan verecek, daha sonrasında, puanların toplamı ıle kazanan oyuncular kolayca belirlenecek...
Misal, sen, zeki iyi gözlemci, bir arkadaşımızsın...Çok değerlı bir jüri olacağınızı düşünüyorum...
Tıcaret teklıflerıne gelince,
Birçok oyunda ,bulunduğum clanlarda hep en ıyısını vermeye çalıştım..
Clanda turnuva da aktıf 4 kişiyız buna rağmen 5 ödül sandığı açabılıyoruz...Ayrıca, Sonsuzluk kulesınde, Tüm Lonca( yoldaşlığa) elmas kazandıracak kadar, çabalayan mınnacık bir topluluğuz...
Hem büyücülerin dönüşü,+ sonsuzluk kulesı+turnuva da en verımlı olabılmek için , ticarete sunduğum teklıfler 3 yıldızlı olmak zorunda,dediğim gıbı çabalayan az sayıda kişiyiz, mısal clanda kereste üreten yok:D Ipek de öyle:)