• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Büyücülerin Eve Dönüşü Yorumları

Virtus

Özel Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle Altın Lig başarısı gösteren arkadaşları tebrik ederim. Lig düzenlemesinin etkinliğe ekstra bir heyecan kattığını düşünüyorum.

Set ile alakalı olarak şunu söylemek isterim. Bize verilen bilgi şu şekilde; Bir oyuncu günlük giriş ödüllerini eksiksiz alırsa, tüm görevleri tamamlarsa ve şehirden büyücü bilgisi parçalarını aktif bir biçimde toplarsa seti tamamlayabilecektir. Fakat seti tamamlayamayan arkadaşlarımız olduğunu görüyoruz. Bu durumu yapımcılara ayrıntılı bir şekilde ileteceğiz. Geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz.

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Bize verilen bilgi şu şekilde; Bir oyuncu günlük giriş ödüllerini eksiksiz alırsa, tüm görevleri tamamlarsa ve şehirden büyücü bilgisi parçalarını aktif bir biçimde toplarsa seti tamamlayabilecektir.

Bu kısıma kesinlikle katılmıyorum.
Ben yapıyı elmas harcamadan tamamladım fakat ödüllerde verilen 200 parça ödüller çıkmasaydı asla alamazdım.
Tüm günlük ödülleri topladım, tüm görevleri yaptım, şehirde ki parçaları topladım, üzerine 5-6 kere(belki daha fazla) 200 ödül kazandım ve son parçayı kıl payı alabildim :)
Etkinliği ve yapıyı sevdim ama bir hesaplama hatası var kesinlikle

Raithen

Özel Üye
Bana ya hic cikmadi ya 1 kere cikti iki yoktur yani.. seti 2 fazla ile tamamladim.. asil sandik acma stili fark ediyor bence.. 5-6 kere 200 aldiysaniz demek ki 80lik ve 54luk sandiklari açtıniz hep, cikmayan seferlerde olmuştur cunku mutlaka.. eger o kadar cikmasaydi alamazsiniz normal.. yuksek sandiklari acmak eger parca cikmaz ise odulden uzaklastiriyor.. bir hata varsa da zamanla anlariz heralde..

yalniz su sandiklardaki parca cikma sansi kesinlikle arttirilmali..

Son düzenleme: