• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Ad Astra kullanıcısının son içeriği

1. Ad Astra

Elvenar haberleri

Bir sonraki etkinliğe ait bina. Özellikler değişebilir şimdilik planlanalar bunlar:
  2. Ad Astra

Diğer... Premium olmadan nasıl elvenar bitirebiliriz?

Evet yaa yapımcılar bedava çalışsın maaş almadan, ben bunu nasıl akıl edemedim. :p
  3. Ad Astra

Büyü Akademisi ve Ustalık Hangisini üretmeliyim

Turnuvadan 10. sandıkta var
  4. Ad Astra

Elvenar haberleri

Ona bakılırsa hiç bir şey vermez ki, altınların üzerine sağlam oturmuş. :) Üşümesin diye giydirdim onu biraz. :)
  5. Ad Astra

Elvenar haberleri

Bende inanamadım. :) Beta da bir oyuncu paylaşmış, o da benim aldığım yerden beta ya daha gelmeyen yapıları alıp paylaşıyor, acaba dedim, yapımcılardan her şey beklenir . :) Bu arada dünkü canlı yayında eserler konusunda yapımcılar takas olayı düşünebiliriz demişler.
  6. Ad Astra

Elvenar haberleri

Biri şaka mı yapmış bilemiyorum. :)
  7. Ad Astra

Elvenar Karnavalı Yorumları

Sarılalım canım ne olacak
  8. Ad Astra

Elvenar Karnavalı Yorumları

Envanterinden bir şeyler bozsana, ustalıktan büyü parçası yanında bulunan + işarete tıklayarak veya envanteri açınca altta yazı var büyü kaldırma, mutlaka bozabilecek bir şeyler bulursun, hiç bir yapı yoksa büyüler boz, nasıl olsa turnuvadan gelir.
  9. Ad Astra

Elvenar haberleri

Çok yem gitmek ki ona, bir yem etkinlik başına, 33 gün süresi, bunu zula noktası gibi düşün hani para ile satıyorlar her etkinlikte , geliştirebilen binaları sevenler için çok iyi bir yapı. Bende severim de yer yok, geçen üzülerek fırtınayı sildim çünkü gerçekten değmez, 3.5 saat etki...
  10. Ad Astra

Elvenar haberleri

Yeni kuşumuz geliyor bir sonraki etkinlikte Ashen Phoenix . Özellikler: 24 saatte bir: Mana T-5 Nüfus +kültür Yemleyince etkinlik görevlerden kazandığımız şekerler, kar taneleri, anahtarları v. s. bonuslu olarak alacağız , ben öyle anladım. Mesele görev başına aldığımız etkinlik şekeri 50...
  11. Ad Astra

Elvenar Global League

@Global League tatil bitmedi mi :)
  12. Ad Astra

Diğer... Elvenarı bilgisayara yükleme

Belki bu linklerden bahsetmiş arkadaşımız, yani indirmeye bir şey gerek yok, mobilde gibi değil. Veya tarayıcıdan Elvenar aratın çıkar oyunumuz.
  13. Ad Astra

Elvenar Global League

Çok pardon leydi, alıştım lady olarak yazılmasına dikkat etmedim. :) Aslında açıklama olarak değil de, bizimkilere biraz kızıp söylendim, teşekkür ederim elimizden ne geliyorsa artık yaparız. :)
  14. Ad Astra

Elvenar Global League

Türkiye sunucumuz 1. lik için yetersiz laydi maga, yapabilecek olanlar yapamıyorlar veya yapmak istemiyorlar, yapmak isteyenlerin de yapımcılar ayağını kaydırmışlar. Sıralamada yer alanların hiç birinde bizim gibi hesaplarımız yok, geçen 1. olanlara baktım en yüksek puanlı hesap 1.8 mln, genelde...
  15. Ad Astra

Aralık 2020 - Oyuncu Önerileri

Onu yapmazlar ama, o zaman kadimin özelliği kalmaz, yani bir şeyler istiyorsak onun karşılığı vermek gerekiyor. :)