• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Bell kullanıcısının son içeriği

1. Bell

Sonbahar Burçları (2020) Yorumları

Selam herkese ben ay ayısını satmıştım etkinlik devam ederken ustalıkta çıkar diye düşünmüştüm ama çıkmadı hala çıkma ihtimali var mıdır?
  2. Bell

Hababam

Merhabalar Turan Birliğimizin adı Hababam olarak değişmiştir. Yoldaşlığımızda keyifli sohbet ile huzur içinde oyun oynamaktır amacımız. Özellikle bir takım sebeplerden tek başına kalmış, tek kişilik yoldaşlık açmış arkadaşlara sesleniyorum, buyrun gelin, turnuvalar ve maceralar için ortaklaşa...
  3. Bell

Bitti Ağustos 2020 - Misafir Irklar

1- Elçilikler 2- Periler 3- Buçukluklar 4- Büyücüler ve Ejderhalar 5- Cüceler 6- Orman Elfleri 7- Orklar ve Goblinler 8- Robotlar 9- Elvenar 10- Amuni 11- Elementaller
  4. Bell

Temmuz 2020 - Oyuncu Önerileri

Kesinlikle katılıyorum bu durumda pc’den Oynayanlar komşu yardımı yapmayı bırakıyorlar. oyun zorla mobilden oynamaya teşvik ediyor gibi gözüküyor şu durumda.
  5. Bell

Turan

Birliğimizde 2 kişilik yerimiz açılmıştır. Aktif olarak oyuna katılan, yardımlaşmayı seven, büyülü malları mermer, kristal, ipek veya iksir olan oyuncu arkadaşlarımızı seve seve aramızda görmek isteriz ;)
  6. Bell

Bitti Mayıs 2020 - Elmasları Bul

45-3-12-19-21-38-52-6-10-60
  7. Bell

Mayıs 2020 - Oyuncu Önerileri

Tüccarda asker alışverişi olsa fena olmazdı. Bir de imalathanelerde de erzak gibi zaman aralığının arttırılması iyi bir seçenek olabilir. Yine imalathanelerde çoklu üretim seçme şansı verilirse süper olur.
  8. Bell

Bitti Nisan 2020 - Elvenar Soruyor

Toplam 30 adet kadim mucize vardır.
  9. Bell

Bitti Mart 2020 - Elvenar Soruyor

Aytaşı kütüphanesi seti toplam 5 parçadan oluşuyor (aytaşı kütüphanesi ile birlikte) 1. Aytaşı kütüphanesi 2. Aytaşı kapısı 3. Sonsuz parşömen 4. Mana Bitkisi 5. Sakız ağacı
  10. Bell

Turan

Hoşgeldiniz oyuna. Birliğimize katılmanız için de mesajınızı yanıtladım.
  11. Bell

Turan

Turan yoldaşlığımızda aktif olarak oyunda bulunan üye alımı devam etmektedir. Güncel durum bilgisini paylaşmak istedim.
  12. Bell

Şehir Rünler

Ben mobilden girdiğim için PC ile karşılaştıramıyorum dolayısıyla kadim ile ilgili başkalarına yardım edemiyorum. Ama son yazdığınızı anlamadım kadim bitmek üzereyken bir avantajı mı oluyor yardımda.
  13. Bell

Şehir Merak Edilen Konular

Bilemiyorum hiç oynamadım o oyunu ama bence bölgelerin genişlemesi iyi fikir :)
  14. Bell

Mart 2020 - Oyuncu Önerileri

Merhaba İlerleyen seviyelerde şehirin farklı bölgelere yayılması güzel olabilir. Deniz’in üzerinde bir şehir bölgesi ya da göremediğimiz köprünün ilerisindeki bölge de olabilir. Diğer şehir bölgelerinin farklı özellikleri ve mal üretimlerinde farklılaşabilir. Kendi şehirlerimiz arası farklı...