• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

ilhami7 kullanıcısının son içeriği

1. ilhami7

Cadı Kazanı Yorumları

bence macera yoldaşlığı gibi birşey yapmışlar.
  2. ilhami7

Cadı Kazanı Yorumları

resmi eğitim videosu detaylı değil malesef. ana mantığı anlatmış çıkmış. ayrıca detaylı geliştirebilirler belki ama çok da faydalı birşey gibi durmuyor tabi çok ince hesap yapmak lazım. faydasını görmek için. kaldı ki kimsenin anlayabildiğini hiç düşünmüyorum. oyunun yönlendirmesi gerekirken...
  3. ilhami7

Şehir kadim mucize geliştirme görseli değişimi

merhabalar; görsellik üzerine kurulu bu oyunda en büyük eksikliklerden bir tanesi kadim mucizeleri geliştirdikçe yapı görseli aynı kalıyor ve değişmiyor. bence güzel görsellerle çok daha güzel şehir görünümü elde edebiliriz.
  4. ilhami7

Diğer... Kadimlerin bağışa dışarıya kapanması

bende her kadim seviyesinde yapılan yoldaşlık dışı yardımlar %10 ile sınırlanabilir. redlabela teşekkürler bize de yardım ediyor. sağolsun ama yoldaşlıkta yapılmayanı yapıyor diye de kimseye birşey diyemeyiz.
  5. ilhami7

Yoldaşlık Macerası Güncellemeleri Yorumları

ödüller hiç cazip değil harcananların 1000 de 1'i
  6. ilhami7

Diğer... Yeni Dünya

mal istemiyorum oyunu öğretin detaylı yeter.başka birşey istemiyorum inanın. yan hesap mal vs umrumda değil
  7. ilhami7

Sonsuzluk Kulesi Sonsuzluk kulesi

elınıze saglık tesekkur ederım
  8. ilhami7

malum yeni yeni çözüp oynamaya çalışıyorum. hiç birşey bilmediğimi farkettim
  9. ilhami7

raithen bana askerle nasıl geçeceğimi öğretir misin
  10. ilhami7

askerle geçemiyorum bende bir sıkıntı mı var acaba?
  11. ilhami7

Diğer... kadim mucizeler ve mucize evi

mucize evi yapısından nasıl elvenar böyle kalsına geldikk anlamadım. amacım oyuna katkı vermek kımseyı savastırıp dusman etmek degıl.
  12. ilhami7

biz yoldaşlığımızda ortak karar aldık hergün bir kişiye belirli adetle bp yardımına başladık. dolayısıyla araştırmayı oyuncu kendisi,kadim mucizeleri de yoldaşlık tamamlamış olacak. ayrıca yoldaşlık isminin adı var anlamının içi boş. kule turnuva vb güya yoldaşlık işi gibi ama ortaklaşa kimse...
  13. ilhami7

orada farklı yollar geliştirilir. mesela kimse bu yapıya bagıs yapmadan yoldaslık uyelerıne yapılan yardımların toplamı bu yapının gelişmesini sağlayabilir. tartışmada ortadan kalkacaktır
  14. ilhami7

umarım bizi takip ediyorlardır. kendi açımdan geliştikçe oyunla ilgili fikirlerim de gelişecektir diye düşünüyorum. oyunu oynayan herkesin desteği ile güzel şeyler elde edebiliriz.
  15. ilhami7

daha da açmak gerekirse; yoldaşlığa katılan herkes genişleme dışında bir yapı elde edecek. bu yapının adı:MUCİZE EVİ. her yoldaş yoldaşlıktaki bp yardımlarına ne kadar çok yardım ederse hem mucize evi gelişecek hem de bu evden çok güzel ödüller alacak.ve yoldaşlık dışı yardım burada...