• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

meryem123 kullanıcısının son içeriği

1. Geçmişe Çıkan Yol Yorumları

Aslında zevkli bir uğraş ama şans faktörü çok önemli fakat herkes şanslı değil bu nedenle etkinliklerde şans ne kadar az olursa benim için o kadar iyi oluyor. Ben bu etkinliğe bu nedenle yüklenmedim çünkü şansım çok azdı. Birde büyük ödül olarak set veriliyor. Ben setleri kurmuyorum çünkü...
  2. Bitti Temmuz 2022 - Farkları Bul

13 fark var.
  3. Yoldaşlık maceraları

Arkadaşlar bir şey soracağım. Diyelim ki yoldaşlık macerasındaki üç yoldan birini seçtik son görevide yaptık. yolun sonunda bir ödül veriyor. Bu ödül son görevi yapan sadece bir kişinin mi oluyor yoksa etkinliğe katılan herkesin mi oluyor? Yani ödüller nasıl dağıtılıyor? Bu konuda bilgisi olan...
  4. Ağustos 2020 - Oyuncu Önerileri

İyi günler. Yoldaşlık macerası ile ilgili olarak bir öneride bulunmak istiyorum. Burda en büyük sıkıntı yarışmanın sonunda ödülün bir kişinin alması. Buda arkadaşlar arasında sıkıntı yaratıyor. Çünkü etkinikte en çok katkı sağlayanlar son bölümde bir kişinin görevi tamamlaması nedeniyle hiç bir...