• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Metin SENGULER kullanıcısının son içeriği

1. Metin SENGULER

Sonsuzluk Kulesi Sonsuzluk kulesi

@Tristeria değerli arkadaşım; Bu Gizemli Kule'de daha önce en tepeye kolayca çıkıyordum, yine çıkıyorum fakat, o kadar çok asker telef oluyor ki, yani, şehrime 1 tane basit hırsız dadansa, savunacak nöbetçim bile yok:) Oyuna iyice gıcık olmaya başladım, ayı geliştirmeleri'nin kalkması...
  2. Metin SENGULER

Yoldaşlık Macerası

@Virtus değerli moderatör kardeşim , foruma ve Elvanar oyunu'na çok fazla değer katıyorsun.. Arada sırada , oyun önerılerı' nın altın'da ; senin kişisel fikirlerini de görmek hoş olurdu..♥
  3. Metin SENGULER

Yoldaşlık Macerası

Aslın'da bu etkinlikte şansa değil aktif üyelere ıhtıyacımız vardı, bir ara 9. cu sıraya kadar yükseldık, ama ne yazık kı oralar'da tutunmak, özelıkle sadece 4 aktıf yoldaş ıle gerçekten zor:)
  4. Metin SENGULER

Yoldaşlık Macerası

şahsen ben' de ödülleri pek tatmin , edici bulmadım; Bu etkınlığı yapmak için 3 saatlik üretımler'den vazgeçmek, 2 şer günlük üretımlere dönmek, verilecek olan ödüller'den çooook daha fazla acı kayıplar demek olduğunu hepimiz açıkça görebiliyoruz, Sadece Yoldaşlık prestiji için varız, Ödüller...
  5. Metin SENGULER

Bitti Temmuz 2021 - Kayıp Büyücü Bilgileri

bol şans'lar bakalım kim kazanacak, eklenti:
  6. Metin SENGULER

Diğer... kadim mucizeler ve mucize evi

@Cevval aynı fikirdeyim güzel kardeşim. Oyun kategorisi değişirse birçok oyuncu oyunu bırakır. Savaş, isteyen gitsin Forge Of empires oynasın, Elvenar, Fantezi,şehir kurma oyunu'dur.Küfürleşme yeri değil..
  7. Metin SENGULER

Oyuna yoldaşlık gelişmesi, adapte edildiği takdir'de,akabinde; PVP sistem'nin de adapte edilmesi, kaçınılmaz bil zorunluluk haline getırecek'tir.. Elvenar oyuna PvP nın adapte edilemesi, demek,Moderatör kardeşimiz Sayın @Virtus kardeşimizin vardıyalı olarak çalışması anlamına da gelecek'tir:)...
  8. Metin SENGULER

@ilhami7 @Tristeria Size katılıyorum fikir güzel lakın yapılmışı zaten var., ayrıca bu öneri Inoo Games firması tarafın'dan kabul görmez..Adım gibi eminim.. Neden kabul görmez biliyor musunuz? Çünkü "ELVENAR" bir savaş oyunu değil...Firma Tarafın'dan "CONSTRUCTION"kategorısınde...
  9. Metin SENGULER

@ilhami7 İlhami kardeşim, son zmanlar'da duyduğum ve okuduğum en güzel öneriler'den biri.. Inno Games firması'nın bir diğer oyunu olan Forge Of Empires oyunun da buna benzer birçok bina var: Misal. "ST. BASİL CATHDRALİ; Saınt Basi, 1. seviyede Lonca (yoldaşlık takı tüm askeri birimlere devsa...
  10. Metin SENGULER

Büyücülerin Eve Dönüşü Yorumları

@gizemiye Başarılamayan ve halen başarılmayı bekleyen hedefler'in ; başarıya giden yolda, ayakları'nın altında, senı hedefe daha hızlı ulaşmanı sağlayan; birer "OTOBAN" olsun değerli arkadaşım... Altın ligde kalmak beni çook yordu.. yorucu bir etkinlıkti..:) Kendimi yaşlı hisetmeye...
  11. Metin SENGULER

@Raithen kardeşim, Önce yazdıklarımı "İYİ" oku, veya, okuduklarını anlamaya gayret, et.. Yukarıda ETKINLIĞI BİTİRELİ 2 GÜNDEN FAZLA oldu yazmışım... Şikayetım çok başka,Etkınlığı BİTİREMEDİM diye şikayet etmıyorum... KEŞKE, BİTİRME GAYRETI GÖSTERMESEYDİM diyorum.. bunun nesını anlayamıyorsun??
  12. Metin SENGULER

Etkinlikler Asker üretim hızı artıran geliştirebilen bina

@Tristeria değerli arkadaşım... İnno Games firması, elinde bulunan tüm "CUNSTRUCTION" türü oyunlar'da ya devasa( dünya harikaları) ya da aynı mantık ile iş gören, "kadim mucize" isimli binalar tasarlamış... Sunduğun öneri muhteşem, keşke oyuna adapte edilse, lakin bu çoook zor görünüyor...
  13. Metin SENGULER

Merhaba Büyücüler'in Eve Dönüşü Etkinliği ;"TAM BİR HAYAL KIRIKLIĞI... Sebeplerini madde madde yazıyorum..Lütfen Moderatör arkdaşlar bunu merkez ekibe bildirsin..Rica ediyorum.. 1-Etkinlik Görevleri, tasarlanır iken, en gelişmiş veya en düşük seviyede oyuncular gözardı edilerek tasarlanmış...
  14. Metin SENGULER

Âd Âstra & Per Âspera

@Raithen heh işte beklediğim cevap buydu:D Yani, benim bulunduğum clan'ın lideri, 30.000 puana sahıp Gariban Burak abim...1'e-4 ürün yardımı yaparak, binlerce AD ASTRA, dan daha yüce ve değerli... En sonunda bunu kabul ettiniz.. Marifet en yukarıda en fazla puana sahıp olabilmek değil.. asıl...
  15. Metin SENGULER

Âd Âstra & Per Âspera

@Raithen itiraf etmeliyim, Muhtemelen "AD ASTRA" yoldaşlığında bulunan en zeki oyuncular'dan birisin...:D Fakat ; kastettiğin o tür oyuncular'ın aranıza dahil olabilmesi için; neler vadettiğinizi halen yazmadınız.... Vadettiğiniz şey, Ad Astra'nın Cenneti anımsayatmayan, yaşam ile dolu...