• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

RaistlinMajere kullanıcısının son içeriği

1. RaistlinMajere

Sana sesleniyorum, evet sana gel "Palanthas" kapısından içeri

Yeni başlayanlarla beraber yoldaşlıkta başlama isteğim gerçekleşmedi. Artık Palanthas kulesini yıkma zamanı geldi :(
  2. RaistlinMajere

Uzun süre başvuran kimse olmayınca bende oynamıyorum artık çok ender geliştiriyorum hesabımı
  3. RaistlinMajere

Araştırma Yeni gelecek sistemde araştırmaların boş bırakılması gerekmeyecek mi?

Oyundaki tecrübeli arkadaşlar, yeni sistem gelince artık araştırma ağacında, arkası olmayan Şehir Geliştirmeleri ve Bölük Boyu Geliştirmelerini boş bırakmaya gerek olmayacak mı? Alttaki resimdeki araştırma ağacımdaki gibi arkası gelmeyen şehir genişlemeleri ve bölük boyu geliştirmelerini boş...
  4. RaistlinMajere

Sürüm Notları v1.113 Yorumları

taktik bilmiyorum ki, Gem of knowledgeden bakıyorum gelecek turnuva otomatik savaşları ne istiyor onları üretiyorum Taktikte karşıda ağır yakın dövüşçüler varsa okçularımla , kiteleye kiteliye, alıyorum. Başkada taktik maktik yok Bam bam bam :)
  5. RaistlinMajere

Anket Etkinlik Yorumları ve Anket

@Hann Kai evet son harften kelime türetmece forum oyunu olur. Katılırım ben olmassa bi sen bi ben yazarız bakalım nereye kadar gider :)
  6. RaistlinMajere

Sürüm Notları v1.113 Yorumları

Yeni turnuva sistemi gelince keşke ayrılmasaydı demeyiz inşallah :)
  7. RaistlinMajere

Eylül 2020 - Oyuncu Önerileri

İstenmiştir belki ama bende isteyeyim. Oyunun tarayıcı versiyonundaki komşu yardımları, mobil versiyondaki gibi olsun istiyorum. Yani Tarayıcıda komşu köylere basınca direk köye girmesin, mobildeki gibi menü açılsın ordan seçelim.
  8. RaistlinMajere

Sürüm Notları v1.111 Yorumları

Gemi su alıyor diye kaptanlar gemiyi terk etmemeli.
  9. RaistlinMajere

Forum Forum Üyeliği

Alıntılarıda fazla abartmadan kullanmak önemli birde.
  10. RaistlinMajere

Forum Forum Üyeliği

post kasacaksın ama usulüne göre yapacaksın, sayın modları kızdırmayacaksın :)
  11. RaistlinMajere

@Hann Kai , @Tark arkadaşlar dikkatinizi çektiğine sevindim ama okuma listenize eklemek için isterseniz benim tarihçelerimle başlamak çok sıkıcı olur. Hem sadece benden bahsedilen kitap ilk okumak için uygun değil onun yerine serinin ilk kitabı olan Güz Alacakaranlığının Ejderhaları (ejderha...
  12. RaistlinMajere

Raistlin Tarihçeleri yani benim bu işe başlama hikayelerimi okuyabilirsiniz :)
  13. RaistlinMajere

Kadim Mucizeler Sandıkları

Bu google e tablosu hangi kadim mucizenin hangi seviyesinde sandıklarından kaç Bp veriyor onu gösterir. E tablonun linki : KadimBpHesaplayıcısı
  14. RaistlinMajere

@Kubrick siz benim istediğimi yıllar önce yapmışsınız ne mutlu size. Ben ise o zamanlar daha bu evreni keşfetmediğim için, bundan sonra yapabileceğim insanlar bulursam yapmak isterim, ama bulamaz isem o zaman bakınırım bende hiç istemediğim halde rush ile çağları atlayacak bir ittifak. @Hann...
  15. RaistlinMajere

Dediğim gibi @Kubrick uzun soluklu bir oyun oynamak istediğimde gerçekten çok araştırıyorum. Biz büyücülerin özelliğidir bu çok araştırıp okumak. Yoksa bu büyüler o kadar kolay yapılmıyor. Shirak