• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Wezen kullanıcısının son içeriği

1. Wezen

Elvenar Maceracıları Sizleri Kutluyoruz!

Etkinliğe katılıp derece alan herkese tebrikler. Ödüller bence de iyi bir seviyeye gelirse (mesela ev , araba olabilir) o zaman bu 1 haftayı herkesin çok daha eğlenceli geçireceğine eminim :)
  2. Wezen

Forum Yılbaşı Etkinlik Ödülleri

İnsan vücudun da olduğu gibi maalesef her yerde zararlı virüsler çıkabiliyor. Sorun yok kaşıntısı olan laf atar alıştık bunlara daha fazla buraya yazmanın kimseye daha önce de yararı olmadı yine olmayacak. Daha çok zararı olacak. Rahat durmayıp yine laf sokacaksın biliyorum az çok senin kim...
  3. Wezen

Burada sorun ne kazandığın ile alakalı değil kaldı ki bir hediyenin evle benim gözümde aynı değeri vardır. 6 aydır zaten bu konuyu toplasan ticketten 2 kere yazdım. Şuan forumda bir etkinlik yapsınlar ödül yok desinler ilk ben katılırım. Bu olaydan sonra ödül olunca maalesef artık hiç bir...
  4. Wezen

Sevgili İnsanlar ve Elfler Yılbaşı 2022 Tombala etkinliğimize katılan oyuncularımıza teşekkür ederiz. Katılım sağlayan 26 oyuncu arkadaşımızdan 24 geçerli yanıt aldık. Ödül kazanan tüm oyuncularımızı tebrik ediyoruz. Kazanan oyuncularımız ticket açarak ödüllerini talep edebilirler. Ödül...
  5. Wezen

Arayüz envanter yapı seviyesi

Mobil için yararlı olacaktır. Birde ek olarak mobil de yararlı olan fakat pc de olmayan bir özellik , Mobil de envanterde arama menüsü var kuş yazınca mesela bütün kuş la ilgili yapılar geliyor fakat pc de bu mümkün değil tek tek aramak gerekiyor. Pc içinde arama menüsü olsa fena olmaz.
  6. Wezen

Mama Juul'un Füzyon Ziyafeti 2023 Yorumları

Oyunu ilk açtığımızda şehrin etrafında 6 adet toplama yapılıyordu maalesef 4 e düşürülmüş. Yem için 3 adet olsa bile 6 farklı ödül arasından %1 i çok mu aradınız. Yapıyı şehre kurdurmamak için herşeyi yapıyorlar. Artık günlük ödüllere ne var acaba diye bakasım bile gelmiyor çünkü işe yarayan...
  7. Wezen

Hata Değil veya Geçersiz Rüyalar Sezonu Bonus Sandık Seçilmemesi

Mantıklı sonunu da elmasa bağlayacaklarını hesap etmedim :) sağ olsunlar o zaman ben uzaklaşayım almayayım :)
  8. Wezen

Hata Değil veya Geçersiz Rüyalar Sezonu Bonus Sandık Seçilmemesi

Ekrandaki 3 sandıktan birini seç diyor bende sağ taraftaki fatih sandığını seçmek istiyorum ama diğer Al buton ları maalesef aktif değil.
  9. Wezen

Turnuvalar Turnuva zorluğu

Arkadaşım sen çok BEN BEN diyen birisi olarak ama nasıl bir bakış açın var ki adil olmaya çalışıyorsun. Ben kişiselleştirmiyorum benim önerilere açtığım konun altına gelip konu dışı öneriler de bulunuyorsun. 19 sandık açan bir yoldaşlığa daha ne istiyorsunuz der gibi laf atıyorsun , gaza gelip...
  10. Wezen

Ömrünün yarısını boş boş mesaj atma ile geçirebilirsin. Sorun yok o da senin hayatın nasıl istersen geçir. Beni kimse ile iyi kötü yarışmıyorum. Sadece turnuvaya emek verenlerin , turnuvayı boş tıklama olarak görmeyenlerin fikrime değer vermesini bekliyorum. Benim bu konuda ki fikir ve önerim...
  11. Wezen

Yıllarca bu oyunu oynayıp 1 ay boyunca üst üste 4 turnuva 10k üstü çıkamamış oyuncuların dediğim zorluğu anlamasını çok beklemiyorum. Hesap seviye atlayınca zaten her şey zorlaşıyor. 15.seviyedeki ile 20.seviyede hesap bir değil. Ben 20.seviyede bahsettiğim yapılar ile 50 bölge zor yaparken...
  12. Wezen

ekrandaki 43.bölgeden buda 44.bölge buda 45.bölge Artık dayanamadım sadece 3 bölgenin görüntüsünü attım. Sürekli askerlerin önünde bir engel biraz kolaylık sağlanmalı diye düşünüyorum fakat daha da zorlaştığını görüyorum. Eskiden sanki bir bölgenin içindeki engel yıldız zorluğuna göre...
  13. Wezen

Kadim Mucizeler hakkında birkaç ipucu.

Silah deposu da dediğin gibi bilinçsiz bir şekilde geliştirildi kadimleri 2 ye katladı. Bana göre olanı zaten üstteki mesajda yazdım. " Çok adaletli bir sıralama puanı sistemi maalesef bu oyunda yok. " Yıllarca uğraş dur o kadar puan yap , kadimleri silip silah deposu mu kursak ne yapsak :)
  14. Wezen

İşin özü bu kadimlerden sıralama puanı hiç olmamalıydı.
  15. Wezen

Bu yazacaklarım günümüz için artık yeterli olmayabilir. Yan hesaptan çok artık ana hesabınla nasıl çok limit açabileceğin önemli oluyor. Eskiden olsaydı şunları yapman gerekirdi. 1- En az 12 yan hesap açacaksın. Yan hesapları 3.seviye geliştirip orada tutman yeterliydi. 2- Her gün 2 saat...