• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

windstorm kullanıcısının son içeriği

1. windstorm

Oyun Moderatörü Cowboy

Hoş geldiniz. Hayırlı olsun
  2. windstorm

Topluluk Yöneticisi Gilgret

Hayırlı olsun. Hoş geldiniz
  3. windstorm

Şehir Yapı Gizleme

Evet telefonda tek sevdiğim özellik. Kesinlikle pc ye gelmesi gerekli
  4. windstorm

tebrikler...

Buranın eğlence ortamı oyun ortamı olduğu unutulmasın lütfen sayın yöneticiler gülüp eğlenmemiz gerekiyor tabiki hakaretler olmadan tabiki eğlenirken gurur kırıcı saygısızca davranmadan verilen emeğe saygı duyulup desteklenerek ten devam etmeli. Ben tristeria arkadaşımızın veya themeibo...
  5. windstorm

tebrikler...

Söylediklerinin üzerine daha fazla söyleyecek hiç bir şey yok... Her söylediğin çok doğru, forumda hiç hareket yok, forumu cazip kılan bir aktivite yapılmıyor insanları burayı aktif halde kullanması için neşeli bir ortam yok, soğuk bir ortamda neşelendirmeye çalışsak ta ona da engel olundu yani...
  6. windstorm

Forum Yılbaşı Etkinlik Ödülleri

Merhaba Wezen iyi oyunlar. Delidumrul tahmin ettiğin kişi değil o saklanarak gelmez bence hiç çağırma
  7. windstorm

Arıyor ƊƛƦƘ ƛԼԼƖƛƝƇЄ

Merhaba arkadaşlar yoldaşlığımıza kule ve turnuvada aktif sohbettede bir merhabayı esirgemeyen tüm arkadaşları yoldaşlığımıza bekleriz
  8. windstorm

Savaş veya Birimler Mobil savaş

Mobilde savaşa girerken hangi askerin düşmana ne zarar verdiğini görmek güzel olur aynı browser da olduğu gibi mobile bu özelliğin getirilmesi bizlere çok kolaylık sağlayacaktır.
  9. windstorm

Arayüz envanter yapı seviyesi

Güzel bir öneri mobilde en az browser kadar kullanışlı olmalı
  10. windstorm

Elvenar haberleri

boşa sevindim desene :(
  11. windstorm

Elvenar haberleri

Yem veren bir yapı çok güzel
  12. windstorm

Kadim Mucizeler hakkında birkaç ipucu.

Gerçekten güzel bir strateji oldu yükselmek isteyen arkadaşlar için çok güzel bir çözüm bende aklıma gelen fikirler için yeni stratejiler başlığı altında konu açmayı düşünüyorum
  13. windstorm

Kadim Mucizeler hakkında birkaç ipucu.

İsteyen istediği gibi oynar oyunu eski sistemle ilerde olmak zaten bizi rahatsız ediyordu bunlardan biride benim hesabım bende bp aktarımı çok yaptım