• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Araştırma Yardım lütfen.

oracleofelves

Özel Üye
https://prnt.sc/k0gzcm
Şehrimde 2 adet atölye var onları ilerde kaldırmayı düşünüyorum. o yüzden onlara aldırmayın. göreceğiniz üzere hazırım.
ancak
3.png
gördüğünüz üzere ilerleyemiyorum gelen paraları bp almada kullansam da hiç araştırma yapamıyorum. acaba bende mi bir sorun var.
bekle bekle ölüyorum.
1- eğitim alanı (5-6-7-8)
2- kristal imalathanesi.(10 dan 15 e )
3- iksir imalathanesi (8 den 15 e )
4- ahenk bahçelerini yapacağım. yapacaklarım bunlar biliyorum ama yapamıyorum yok mu bu bp leri aşmanın bir yöntemi.

oracleofelves

Özel Üye
27 nisandan beri oynuyorum. mutlaka bilmediğim şeyler vardır. 61 günde 5. çağ a girdim.
bu takıklık 58. günden beri var. eskiden bu kadar zorlanmıyordum.

oracleofelves

Özel Üye
eskiden 5,000 erzak topla 50,000 altın idi
sonra 8,000 topla 70,000 altın oldu
şimdi 12,000 topla 80,000 sikke oldu.
oyunda sikke ile bp alma zorlaşırken. araştırmaların istediği bp miktarı araştırma başına yükselirken cycling questlerin verdiği ödüllerin düşmesi de ayrı bir saçmalık değil mi?

TheMeibo

Tecrübeli Üye
İkinizin de yeni yoldaşlığı hayırlı olsun. ^_^ Sana daha önce de söylediğim gibi oyunun en iyi ikinci yoldaşlığı bence orası. Hatta bence'nin ötesinde, istatistiklerden gördüğüm bu. Orada BP kasma hızın daha da bir artar diye düşünüyorum. Turnuvalardan da 7-8 sandık gelir. Ki hepsi bir tarafa, bence sen gayet hızlı ilerliyorsun. Oyunun başındaki kadar hız beklememelisin artık. :)

DeletedUser700

Guest
Buçukluklara geldim.. pınar korusunu açtım... sulama kanalı.. gelişmiş tüccar.. buçukluk çiftliği seçeneklerini hangi sırada açıp kaç adet yerleştirmem en doğrusu olur

DeletedUser689

Guest
Buçukluklara geldim.. pınar korusunu açtım... sulama kanalı.. gelişmiş tüccar.. buçukluk çiftliği seçeneklerini hangi sırada açıp kaç adet yerleştirmem en doğrusu olur
önce gelismis tüccar , sonra sulama kanali sonra ciftlik arastirmalarini ac. kurabiliyorsan en ideali 20 ciftlik kurabilmek , her bir üründen 5'er tarla olacak sekilde .

DeletedUser700

Guest
bu yaz gün dönümü etkiniiğinde hazine sandıklarındaki .geçit kazancını 1 kere verdi bir sonrakini vermedi..şimdi tamamlamaya çalışıyorum bakalım verecekmi.. 500 çarpı güneş ışığı %5 ne olaki.. hiç alamadım..:) ayrıca bu dilek kuyuları elmas melmas vermiyor..:)

oracleofelves

Özel Üye
şans işi az vardır belki
bizim arkadaşta 43 tane var :D
her gün elmas alıyor çok olduğunda kuyular daha fazla veriyor
ben ilk başladığımda 1 tane kurmuştum o zamanlar 10 elmas veriyordu. 1 kere verdi 100 günde

DeletedUser1432

Guest
bu yaz gün dönümü etkiniiğinde hazine sandıklarındaki .geçit kazancını 1 kere verdi bir sonrakini vermedi..şimdi tamamlamaya çalışıyorum bakalım verecekmi.. 500 çarpı güneş ışığı %5 ne olaki.. hiç alamadım..:) ayrıca bu dilek kuyuları elmas melmas vermiyor..:)
Dilek kuyusunu çok dağıttıklarından ötürü elmas kazanımını azalttıklarını düşünüyorum. Son 1 haftadır öncekine göre daha az elmas kaznıyorum

DeletedUser700

Guest
şans işi az vardır belki
bizim arkadaşta 43 tane var :D
her gün elmas alıyor çok olduğunda kuyular daha fazla veriyor
ben ilk başladığımda 1 tane kurmuştum o zamanlar 10 elmas veriyordu. 1 kere verdi 100 günde

3 tane var bir kere yalan olmasın verdi onun haricinde boşuna yer kaplıyor..:)

DeletedUser700

Guest
Dilek kuyusunu çok dağıttıklarından ötürü elmas kazanımını azalttıklarını düşünüyorum. Son 1 haftadır öncekine göre daha az elmas kaznıyorum

dağıtmasalardı o zaman bu kadar çok..:) en azından kazanıyorsun şanslısın..ben 1 kere sanırım aldım hala bekliyorum..:)