• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.58 - Yorumları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.58
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

• Yoldaşlık Maceraları - Yoldaşlık Maceralarında görev olarak istenen Bilinçli Mallar üretimi; artık sıradan mallar ile aynı sürede üretilecek.
Merhaba,
Bunu yanlış anlamadım umarım, artık yoldaşlık maceralarda Bilinçli mallar mı istenilecek? Yani daha önce hiç Bilinçli malları üreten görevler yoktu.

Pann

Eski Ekip Üyesi
  • Yoldaşlık Maceraları - Yoldaşlık Maceralarında görev olarak istenen Bilinçli Mallar üretimi; artık sıradan mallar ile aynı sürede üretilecek.
Merhaba,
Bunu yanlış anlamadım umarım, artık yoldaşlık maceralarda Bilinçli mallar mı istenilecek? Yani daha önce hiç Bilinçli malları üreten görevler yoktu.

Merhaba tristeria,

Böyle hatalarımızı hemen yakalamasanız keşke :oops::rolleyes:. Gerçekten bazen zorlu çeviriler ile karşılaşabiliyoruz.
Bu cümleyi sayenizde biraz düzenleme fırsatı bulduk. Burada, Yoldaşlık Maceraları sırasında görev olarak karşınıza çıkan üretimler (24/48 saatlik) yerine daha kısa süreli Bilinçli Mal üretiminin görevi ilerlettiği şeklinde bir hatadan bahsedilmektedir. Bu hata artık düzeltilmiştir.

Sevgiler,

Merhaba tristeria,

Böyle hatalarımızı hemen yakalamasanız keşke :oops::rolleyes:. Gerçekten bazen zorlu çeviriler ile karşılaşabiliyoruz.
Bu cümleyi sayenizde biraz düzenleme fırsatı bulduk. Burada, Yoldaşlık Maceraları sırasında görev olarak karşınıza çıkan üretimler (24/48 saatlik) yerine daha kısa süreli Bilinçli Mal üretiminin görevi ilerlettiği şeklinde bir hatadan bahsedilmektedir. Bu hata artık düzeltilmiştir.

Sevgiler,
İnanın ben hata olarak düşünmedim , sandım ki yapımcılar kazara veya bilinçli tüyo vermişler ( bu konuda sağ olsunlar başarılılar:) ) ve sonraki macerada devreye bilinçli mallar da girecek, tek düşündüren nokta ufaklar ne yapacak, yani biraz şaşırdım :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.