• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Beta dan güzel haberler :)

Ekran Resmi 2020-08-04 18.54.01.png

50 sayfalık geri bildirimden sonra nihayet yapımcılar oyuncuları dikkate almışlar. Tabi bu bazılar için pahalıya mal olmuş, silinen şehirler, oyunu terkeden oyuncular, savaşta gibi oldu galiba, kayıp olmadan zaferi kazanamayız, üzüldüm , emeklerine yazık olmuş, keşke sabredip bekleseydiler.

Yeni turnuva sisteminde pazarlıkta mana ve ork sayısı düşürmeyi planlıyorlar.
Genişleme sayısı normal ve premium kulede ve turnuvada çok fazla etki etmeyecek.
Ve en güzel haber, kışla, paralı asker kampı ve eğitim alanları her bina ayrı ayrı üretim yapacağını konusunda çalışmaları sürdürecekler , umarım fazla bekletmezler bizi.

Biriler için heyecan, diğerler için boş bir haber, benim için ikisi de değil. :)
Emek ve zaman harcadığım oyundan vazgeçmek üzere olan bir oyuncuyum sadece, ve bu haber beni mutlu etmiş.
Ekran Resmi 2020-08-04 19.49.13.png

Genişletmenin getirdiği talep fazlalığı bilinçli mal üreten ırklardan sonra mı artıyor?
Yoksa her ırkta mı artıyor?
Şehrinde kaç genişleme varsa normal+ premium o kadar kule zor, yani ırklarla alakası yok genişlemenin. Tabi açtığımız teknoloji sayısı da etkiler ama ona lafım yok, ne kadar ilerdesin o kadar zor olsun artık. Bir de kadimler etkiler, ama onlardan sağladığımız fayda bu zorluğu kapatıyor, tek sıkıntı genişleme, belki oyuncu bol bol boş alan seviyor veya canı istemiş elmasla tüm genişlemeler satın almış, bu ille de son devrede olan oyuncu olmasI gerekmiyor, 3. devrede veya cücelerde olan biri rahat hareket edebilmek adına alabilir.

DeletedUser1471

Guest
Şehrinde kaç genişleme varsa normal+ premium o kadar kule zor, yani ırklarla alakası yok genişlemenin. Tabi açtığımız teknoloji sayısı da etkiler ama ona lafım yok, ne kadar ilerdesin o kadar zor olsun artık. Bir de kadimler etkiler, ama onlardan sağladığımız fayda bu zorluğu kapatıyor, tek sıkıntı genişleme, belki oyuncu bol bol boş alan seviyor veya canı istemiş elmasla tüm genişlemeler satın almış, bu ille de son devrede olan oyuncu olmasI gerekmiyor, 3. devrede veya cücelerde olan biri rahat hareket edebilmek adına alabilir.
Araştırmaya göre genişletme açmak en mantıklısı o zaman

gezenti

Tecrübeli Üye
Küçük hesaplarin turnuvaları kolaylasirken büyüklerin ki zorlaşacak yani, ben mi yanlış anlıyorum ya? 2500 puanı biz turnuva yapmadık dediğimizde yapıyoruz zaten. Asker hazırlığı da yalan oluyordu. Bu değişikliğin tek + tarafı bizler için daha kısa sürecek olması 1 bölge bir savaşla. Yanlış anladıysam düzeltin beni :)

Küçük hesaplarin turnuvaları kolaylasirken büyüklerin ki zorlaşacak yani, ben mi yanlış anlıyorum ya? 2500 puanı biz turnuva yapmadık dediğimizde yapıyoruz zaten. Asker hazırlığı da yalan oluyordu. Bu değişikliğin tek + tarafı bizler için daha kısa sürecek olması 1 bölge bir savaşla. Yanlış anladıysam düzeltin beni :)
Doğru anladın canım, büyük hesapları çöpe oyunu ufaklarla oynarız artık, neyse ki bende Ad Astra ve Per Aspera var, siz kendinizi düşünün artık :D
Oynayıp görmek lazım.. Türkçe yazmasına rağmen bir şey anlamadım açıkçası.. Ama Tristeria güldüğüne göre iyi bir şeyler olmuş olmalı, en çok o şikayet ediyordu sanırım : )
Evet gülücük koydum Raithen, çünkü bu düzenleme olmadan önce işimiz çok daha kötüydü, yani ağlamanın anlamı yok artık, bir laf söyledim zamanında ve o laf değerli yönetim argo olarak algılamış ve uyarı aldım, merak eden olursa özelden yazarım :D, tam da çük diye bu turnuva konusuna oturmuş o laf, yani olan olmuş artık :D
Bakalım göreceğiz, 18 den itibaren EN sunucusuna ait forumu takip ederim, yorumlara bakarak belli olacak başımıza gelenlerden. :D

Zamanım yoktu, herkes Ingilizce bilmez diye, google aracı ile tüm sayfayı çevirdim , beta da orijinal yazıya bakabilirsiniz arkadaşlar.

gezenti

Tecrübeli Üye
Doğru anladın canım, büyük hesapları çöpe oyunu ufaklarla oynarız artık, neyse ki bende Ad Astra ve Per Aspera var, siz kendinizi düşünün artık :D

Evet gülücük koydum Raithen, çünkü bu düzenleme olmadan önce işimiz çok daha kötüydü, yani ağlamanın anlamı yok artık, bir laf söyledim zamanında ve o laf değerli yönetim argo olarak algılamış ve uyarı aldım, merak eden olursa özelden yazarım :D, tam da çük diye bu turnuva konusuna oturmuş o laf, yani olan olmuş artık :D
Bakalım göreceğiz, 18 den itibaren EN sunucusuna ait forumu takip ederim, yorumlara bakarak belli olacak başımıza gelenlerden. :D

Zamanım yoktu, herkes Ingilizce bilmez diye, google aracı ile tüm sayfayı çevirdim , beta da orijinal yazıya bakabilirsiniz arkadaşlar.
Kenara alırım benim hesabı yeniden başlarım oyuna o zaman bende :D :D birde grossehexe açarız artık :DDDD