• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Şehir Yol Maliyeti

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Basit Yol'un inşa etme maliyeti düşürülebilir mi, mümkün müdür? Başta kurmadan maliyeti az gibi ama her yere kurunca yüklü miktarda kaynak vermiş oluyoruz :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar Mister,

Ne yazık ki şu an için böyle bir planlama mevcut değildir.

DeletedUser841

Guest
Bana da başta maliyeti çok gelmişti; ama kurdukça maliyetinin az olduğunu anladım. Yeterince üretim bonusu olan mallarından üretip aktif bir şekilde ticaretini yaparsan hissetmiyorsun bile azalan malları.

Düzenleme: Bu konu 2015'inmiş yahu... Görmemişim yorum yazarken. ^_^

DeletedUser11

Guest
Bana da başta maliyeti çok gelmişti; ama kurdukça maliyetinin az olduğunu anladım. Yeterince üretim bonusu olan mallarından üretip aktif bir şekilde ticaretini yaparsan hissetmiyorsun bile azalan malları.

Düzenleme: Bu konu 2015'inmiş yahu... Görmemişim yorum yazarken. ^_^
Merhaba,

Bu konu 2 yıldan fazla zaman önce açtığım ve oyuna yeni başladığım zamanlarda kaldı. Şu an böyle bir sorun yok.
Konuyu hortlatmışsınız nereden buldunuz da yanıtladınız şimdi bunu? :)

Saygılarımla,
MisteR.

DeletedUser841

Guest
Ben de oyuna bir hafta önce başlamıştım Dakua isimli hesabım ile, bugün arkadaşım da oyuna başlamak isteyince yan yana iki şehir getirmeyi başardık ve bu hesabı bırakıp yeni hesabıma geçtim(TheMeibo). Şu anda orada BP lerimi Basit Yol'a mı yatırsam yoksa ilk önce Kutsal El Yazması'nı mı açsam diye düşünürken Google'a "elvenar basit yol" yazmış bulundum ve çıkan ilk girdi beni buraya yönlendirdi. :D Hâlbuki ben Wiki sayfasını ummuştum. :D Sadece Basit Yol'un maliyetinden emin olamadığım için maliyetine bakmak istemiştim. :D

DeletedUser11

Guest
Ben de oyuna bir hafta önce başlamıştım Dakua isimli hesabım ile, bugün arkadaşım da oyuna başlamak isteyince yan yana iki şehir getirmeyi başardık ve bu hesabı bırakıp yeni hesabıma geçtim(TheMeibo). Şu anda orada BP lerimi Basit Yol'a mı yatırsam yoksa ilk önce Kutsal El Yazması'nı mı açsam diye düşünürken Google'a "elvenar basit yol" yazmış bulundum ve çıkan ilk girdi beni buraya yönlendirdi. :D Hâlbuki ben Wiki sayfasını ummuştum. :D Sadece Basit Yol'un maliyetinden emin olamadığım için maliyetine bakmak istemiştim. :D
Merhaba,

Peki o zaman size iyi oyunlar, başarılar.

Saygılarımla,
MisteR.