• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Genel Sorunlar

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhabalar,bugün birkaç kez sohbet bağlantısında problem yaşıyorum.Attığım mesajı gönderince,bağlantı kurulamadı uyarısı geliyor ve sonra mesaj göndermek isterken gitmiyor.Oyunu tekrar yenilemek zorunda kalıyorum.

Merhaba Dreyar,

Bu durum 1-2 gündür bazı marketlerde devam ediyor ve şirket de üzerinde çalışıyor. Sorunun devam ettiğini tekrardan ilettim şimdi. En kısa sürede çözüleceğini düşünüyorum.

DeletedUser295

Guest
Umuyorum çözülür.Çünkü diyelim ki önemli bir konu konuşuluyor,konudan kopmaya neden olabilir.

İlettiğiniz için teşekkür ederim :)

Ek not:Chrome tarayıcısı v36 güncellemesinden beri oyunda donmalar var ve aylardır bu konuda bir çözüm bulunmuş değil.Eskisine göre daha az gibi dursa da,önceki versiyonda bu gibi bir durumu yaşamıyorduk.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser919

Guest
Bugün birkaç saattir lonca sohbetinde "Sohbet geçmişi yükleniyor" yazısı var.Devamı gelmiyor.
Merhaba Dreyar,

Evet böyle bir hata mevcuttur.
Şirketin bilgisi var ve düzeltmek için çalışıyorlar.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser1049

Guest
Yapılar bölümünden aldığımız binaları döndürme imkanımız var mı? aldığımız gibi koymak zorundamıyız

DeletedUser919

Guest
Yapılar bölümünden aldığımız binaları döndürme imkanımız var mı? aldığımız gibi koymak zorundamıyız
Merhaba governor,

Yapıların yönü sabittir ve değiştirilemezler.
Keyifli oyunlar dileriz.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser295

Guest
Merhabalar,buçukluklarda araştırmalar sürekli yer değiştiriyor va bağlantılar bozuluyor.Bu yeni gelen bir özellik mi bilemedim.Bir sıkıntı var bu işte çünkü verdiğim bilgi puanları boşa gidiyor.

Tüm çağlar için aynı sorun var mı bilmiyorum.

DeletedUser919

Guest
Merhabalar,buçukluklarda araştırmalar sürekli yer değiştiriyor va bağlantılar bozuluyor.Bu yeni gelen bir özellik mi bilemedim.Bir sıkıntı var bu işte çünkü verdiğim bilgi puanları boşa gidiyor.

Merhaba Dreyar,

Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için destek sisteminden ticket açarak bizimle iletişime geçebilir misiniz?

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser924

Guest

evet şuan bende bu sorun için gelmiştim elf ve ork seviyelerinde de oluyor aynı sorun

DeletedUser295

Guest
Destek üzerinden durumu bildirdim.Bir tek benden kaynaklı zannediyordum demek ki teknik sorunmuş.Büyük ihtimalle güncellemeden kaynaklanıyor.

DeletedUser700

Guest
merhabalar..sorun ve hatalar kısmında bu şekilde kutucuk açılmıyor sorunumu o yüzden buraya yazıyorum..acil yardıma ihtiyacım var oyunumda 6 atölyemden biri yok oldu ve sonra oyun kapandı lütfen geri nasıl alabilirim..teşekkürler

DeletedUser700

Guest
merhabalar acil yardıma ihtiyacım var 6 atölyemden biri yok oldu sonra oyun kapandı geri nasıl alacağım lütfen yardım..teşekkürler

DeletedUser700

Guest
hala sorunuma yanıt alamadım ilgilenirseniz sevinirim..

DeletedUser919

Guest
merhabalar..sorun ve hatalar kısmında bu şekilde kutucuk açılmıyor sorunumu o yüzden buraya yazıyorum..acil yardıma ihtiyacım var oyunumda 6 atölyemden biri yok oldu ve sonra oyun kapandı lütfen geri nasıl alabilirim..teşekkürler
merhabalar acil yardıma ihtiyacım var 6 atölyemden biri yok oldu sonra oyun kapandı geri nasıl alacağım lütfen yardım..teşekkürler
hala sorunuma yanıt alamadım ilgilenirseniz sevinirim..
Merhaba dirtyworld,

Sorununuz incelenmektedir ve açtığınız ticket üzerinden en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Madem öyle, benim de haftalardır teknoloji ağacım değişip duruyor. Teknolojileri araştırmak için istenilen şeyler değişmiyor; ama araştırmaların yerleri sürekli değişip duruyor. Bir aydır böyle en azından. Ve sonunda dün Büyülü Toz yerine İksir'i araştırıp ilk darbemi almışım. Chrome tarayıcısını kullanıyorum, başka tarayıcı da denemedim açıkçası. Çünkü zaman istiyor farklılıkların oluşması. Öyle her açtığımda değişmiyor yerleri. Ve de anladığım kadarıyla bütün teknoloji ağacım değişiyor, sadece şu anda bulunduğum Orklar değil. Perilerdeyken de böyleydi. Hatta daha Orman Elfleri'ne geçmedim; ama orası da değişip duruyor.

DeletedUser919

Guest
Madem öyle, benim de haftalardır teknoloji ağacım değişip duruyor. Teknolojileri araştırmak için istenilen şeyler değişmiyor; ama araştırmaların yerleri sürekli değişip duruyor. Bir aydır böyle en azından. Ve sonunda dün Büyülü Toz yerine İksir'i araştırıp ilk darbemi almışım. Chrome tarayıcısını kullanıyorum, başka tarayıcı da denemedim açıkçası. Çünkü zaman istiyor farklılıkların oluşması. Öyle her açtığımda değişmiyor yerleri. Ve de anladığım kadarıyla bütün teknoloji ağacım değişiyor, sadece şu anda bulunduğum Orklar değil. Perilerdeyken de böyleydi. Hatta daha Orman Elfleri'ne geçmedim; ama orası da değişip duruyor.
Merhaba TheMeibo,

Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için ticket açarak bize ulaşır mısınız?

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser1145

Guest
Bugün başlayan %100 üretim artışı etkinliğini pc de varda neden tabletten göremiyoruz çokmu zor bu tür etkinlikleri tablet kullanıcılarınada yapmanız

DeletedUser919

Guest
Bugün başlayan %100 üretim artışı etkinliğini pc de varda neden tabletten göremiyoruz çokmu zor bu tür etkinlikleri tablet kullanıcılarınada yapmanız
Merhaba yastar,

Öncelik geç yanıt verdiğim için üzgünüm.
Bu konu ile ilgili gerekli çalışma şirket tarafından yapılmaktadır. Bilginize.
Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.