• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. 5elin

Bitti Mart 2022 - Kelime Bul

2. 5elin

18. Devre - Takım Ruhu Yorumları

Gecikme mi olacak.Saat yazmamışsınız gerçi ama bu saate kalmıyordu güncellemeler genelde. :rolleyes:
  3. 5elin

Bitti Mart 2021 - Şekerleri Bul

C3 - L5 - D1 - B5 - F1- G1 - I2 - D4 - I5 - J1
  4. 5elin

18. Devre

Ağır spoiler olmuş ama bu :D:D Sonraki ırkları neden paylaştılar acaba... Umarım değiştirirler o zamana dek. genel olarak olmamışlar. :confused: Kalası beğenmedim. Çelik ve mermer güzel olmuş. 2.yeniler karışık hiç birini beğenmedim. çok yaşlanmış caanım ejderhaam. alev üflüyor şu an bende bu...
  5. 5elin

Savaş veya Birimler Asker seçimi tek ekranda olsun

Savaş için asker seçimini 3 kategoriden yapıyoruz. Sağ sol oklarla kışla, eğitim alanı, paralı asker arasında gidip gelmek oldukça sıkıcı geliyor bana. Bu aşamada özellikle paralı ve eğitim alanı askerlerini tek seferde görüp, ( çünkü daha sık kullanılıyor) seçmek oldukça iyi olacak bence.
  6. 5elin

Bitti Şubat 2021 - Parçaları Birleştir

Gözcü Kış Baykuşu
  7. 5elin

Bitti Ocak 2021 - Konuşan Emojiler

1.Fırtınanın İğneleri 2.Ay Ayısı 3.Posta Anahtarı 4.Lezzetli Zencefilli Kurabiye Adamlar 5.Ölüm Perisi 6.Fener Çeşmesi 7.Kule Kütüphanesi 8.Büyülü Taç 9.Gözcü Kış Baykuşu 10.Büyücüler & Ejderhalar 11.Buzul Tekboynuz 12.Arı Binicisi 13.Kış Kandilleri 14.Sonsuz Parşömen 15.Mantar Çiftliği
  8. 5elin

Bitti Aralık 2020 - Farkları Bul

8 Fark
  9. 5elin

Bitti Kasım 2020 - Elvenar Soruyor

Bruno
  10. 5elin

Bitti Ekim 2020 - Kelime Zinciri

Fırtına Anka Kuşu
  11. 5elin

Bitti Ekim 2020 - Kelime Zinciri

Yükseliş sokağı