• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. grkn3425

Bitti Mart 2023 - En Güzel Şehir

grkn3425
  2. grkn3425

Bitti Nisan 2022 - Barchanni'nin Yolu

human arise
  3. grkn3425

Bitti Mart 2022 - Kelime Bul

4. grkn3425

Şehir Kadimler

Bu kadim mevzusu çok sıkıcı ve saçma bir hal aldı. 4 gündür kadime ne yardım nede destek alabiliyorum öylece duruyor oyun tasarımcıların covid sebebiyle eve kitlenmiş olabilirler kadimlerden ne istediler... eskisi gibi olmaz ise bu şekilde hiç bir tat ve zevk alamıyorum oyundan şahsım adına...
  5. grkn3425

Çözüldü kule zaman sorunu

Sayın yöneticim bir şeyle ne kadar oynarsanız o kadar suyu çıkıyor çok oynamasınlar....
  6. grkn3425

Rün Parçası Değişimi Yorumları

O konuda haklısın diyecek bir şeyim yok ama bizim için çok kötü oldu 5 sende kadimler gelişmez çoğuda oyunu bırakabilir
  7. grkn3425

senin ihtiyacın olduğunu sanmıyorum...
  8. grkn3425

Bu Hayatta bizi bir tek elvenar anladı oda yanlış anladı... bir oyun nasıl katledilir onu da görmüş olduk.. tebrikler
  9. grkn3425

Beğenmedim atı alan Üsküdar'ı gecenler için çok iyi...
  10. grkn3425

Teşekkürler...
  11. grkn3425

Rün yarımının günlük sınırı nedir bir yerden sonra yapılmıyor
  12. grkn3425

Bulduğumuz Muhteşem neymiş bir söylesin 3 ekinlik geçti ben pek bir şey göremedim muhteşem anlayışımız farklı... formdaki kademenin yada kıdemin benim için bir bir değeri yok oyunda herkesin işine ne yarıyorsa onu söylerim... gerisi onların bileceği iş..
  13. grkn3425

Son zamanlarda etkinliklerden verilen eserler çok muhteşem değil açıkçası en kötü bir kültür yapısından bile alınabilir verdikleri... daha etkileyici ve daha işe yarar bir şeyler düşünülebilir örneğin kuş yemi üretme şansımız olması çok muhteşem olurdu
  14. grkn3425

Bencede çok doğru bir karar.... birde mümkünse eski eserleri kulede verme oranını biraz daha yükseltme olanağı olsa daha süper olurdu en azından geride kalan ve yeni başlayan arkadaşlar için bazı eserler çok önemli ve değerli ( ateş anka kuşu ) gibi serisi ( Kutup ayısı ) serisi gibi... birde...
  15. grkn3425

Yeni Sonsuzluk Kulesi Ödülleri Yorumları

Kuleye konulan eserler düşme olasılığını biraz daha yüksek olsaydı bence 2 haftadır 1 eser düşmedi harikasınız.... Eseler düşmesin diye koymuşlar bence
  16. grkn3425

Bitti Ocak 2021 - Konuşan Emojiler

1) Fırtınanın İğneleri 2) Ay Ayısı 3) Posta Anahtarı 4) Lezzetli Zencefilli Kurabiye Adamlar 5) Ölüm Perisi 6) Fener Çeşmesi 7) Kule Kütüphanesi 8) Kraliyet Onarımı 9) Gözcü Kış Baykuşu 10) Büyücüler ve Ejderhalar 11) Buzul Tek Boynuz 12) Arı Binicisi 13) Kış Kandilleri 14) Sonsuz Parşömen 15)...