• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. rntx

Beta'dan haberler: Turnuva değişiklikleri ile ilgili yorumlarınız

Ula rntx ile zaten 10 sandığın yarıdan çok puanını topluyorum, nelerine yetmiyor, küçük hesaplarla uğraşamamamı anlasılar yani ve o kadar puana rağmen hala sandık açılmıyorsa kızarım tabii, kmmiş beleşçi, algın bile kıtmış Zaira, bu nasıl bir şantaj şimdi, bu sefer hiç komik değilsin, ne güzel...
  2. rntx

Ayrıca sana ve bazılarına kendimi ıspatlamak zorunda değilim sadece çamurlarının rengini belirtmek istedim, şu an yoldaşlıktan çıkıp her hangi bir yoldaşlığa gidebilirim ve beni seve seve kabul ederler, ya seni? hangi yoldaşlığa gide bilirsin? hangi yoldaşlığa gittiysen ortlığı batırdın...
  3. rntx

Yöneticilerden ricam, kural ihlali yapmadığımız için lütfen mesaja müdahale etmeyin, anlayışınız için teşekler
  4. rntx

Doğru turnuva sistemi çok değişmiş ama bu durum büyük hesaplar için biraz dezavantaj sağlayabilir ama genel olarak baktığında yeni oyuna başlamış oyuncular için de adil bir sistem olmuş ki, büyük hesaplarda turnuvaya katkı yapacak bir sürü (anka kuşu, ayı yapısı,asker saldırı artırıcılar vs)...
  5. rntx

Sözüme gelirsek, afedersin, sen haklısın, sen şampiyonsun, sizin köy bizim köyden daha büyük:D
  6. rntx

Alıntı yapmadan ifade etmeğe çalışacağım Megaloman bir yapın var Zaira ve az araştırıp zayıf noktalarını keşfetmeğe çalıştım ve senin gazla çalışacağını öğrendim, buna dayanarak, turnuvada az gaz verdim sana sen de o tüm hesaplarında ne var ne yok harcayıp depolarını tükettin "LPG" li Tristeria...
  7. rntx

Sözünün ne kadar güvenilir olduğu burdan bellidir, gidemem diyorsun ama gidiyorsun, kendinle çelişiyorsun
  8. rntx

Sakin ol şampiyon, son anı bekle :D
  9. rntx

Umarım bu gider ayak kapak olmaz sana, lütfen yalnış anlama beni, biz oğuz türkleri hep nokta atışı yaparız ve asla pes etmeyiz, huyumuz kurusun;) Yuh bide 4 tane cüce zırhı kurmuşsun hala ağlıyorsun, biyere ayrılma da tristeriayla her turnuva zirvede kapışalım bakalım kim daha iyidir, 3-4 gün...
  10. rntx

Sen 4-5 hesabı dinlendirerek ve asker toplayarak 4-5 günde bir zirveye abanıyorsun örnk; tristeriayla bu hafta kulede zirveye oynuyorsan 3-4 hafta rakibim tomo, korra,veya cellat oluyor o zaman zarfınd tristeriyayı asker ve savunma yapıları ile donatıyorsun+zirveye oynadığınız savunma ve saldırı...
  11. rntx

yan hesaplardan mal takviye ederek turnuvaya mal yetiştiremezsin malesef, bunun basit yolu şu, golem dizip geç işte, mal mülkle geçme durumları geride kaldı NOLUR GİTME :p
  12. rntx

Sürüm Notları v1.113 Yorumları

Merhaba Pann, elbette anlıyorum söylediklerinizi, zaten bunların hepsini etraflı tartarak önerimi sunuyorum, x malum, y malum, matematik yalan söylemez. Bununla ilgili kararları veren yöneticilere önerim; gereksnimleri daha kolay ve daha net aşikar edebilmesi için içlerinden biri bu oyunu aktif...
  13. rntx

Sürüm Notları v1.113 Yorumları

Dedik bile...eskiden 3 askeri yapıdan askerler çıkana kadar 3-4 gün süre geçiyordu, dolayısıyla 3-4 günden bir ayıyı yemleyip askerleri topluyorduk, şimdi her gün yem kullanmamız gerekiyor Neden hala bu sorunu çözmüyor yönetim anlamış değilim?
  14. rntx

10 sandık açmak kolay olsun tabii, üstdüzey yoldaşlıklar mı açacak bitek, izin verin biraz da küçük yoldaşlıklar plan,bp ve kraliyet onarımı alabilsin, neyin kıskançlığı, kibiridir bu? Gelelim turnuva zorluğuna, full bölgelerimizi açabildik, hakikaten de zormuş :D Sanki birkaç kişiye zor olmuş...
  15. rntx

Yaz sen de pann bana cüce zırhı ver diye aaa
  16. rntx

Arkadaşım ben daha önce yeni başlayanlar için sırf adil olsun diye ustalıktan verilen anka kuşu, ayı yapıları vs. gibi yapıların yanı sıra özel bir yapı çıkarılsın ve o yapı sadece gelmiş geçmiş tüm yem yapıları yükseltmesi takası yapabilsin diye bir öneri sunmuştum, belliki kaçırmışsın o...
  17. rntx

Daha önce bu konuda Hann Kai de kişisel çıkarlarımı güddüğümü dile getirip elinde 30 tane yem olduğunu söylemişti, o zaman bende de 25 üzeri yem vardı, şimdi o 30 tane yemin fotoğrafını çekip atsın bakalım, hala duruyorlar mı? :) Hesap kitap işlerinden anlamayan sözelciler bizim hiç bir zaman...
  18. rntx

Silahı verdiler, mermisini istemem hata mı? senin konuya bakışın kişisel çıkarlarını güdüyor, anka kuşu, ayı yapıları vs. gibi yemlenen yapılar etkinlikte verdikleri zaman senin bu oynunda olmaman benim hatam değil, bu konuda ben bir kaç öneri sundum, varsa bir önerin ben seni desteklerim...