• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. Ad Astra

Diğer... Ekran kaydı

Merhaba, Nereye yazacağımı bilemedim, yanlış yerde konu açmışsam uygun bölüme taşıyın lütfen. Yoldaşlık olarak hem kule hem turnuvada başarılıyız sayılır. Bakıyorum diğer ülke sunuculara genel olarak Türkiye sunucumuz çok da başarılı değil, bunu düzeltmek lazım. Tüm bildiklerimi paylaşmak...
  2. Ad Astra

Diğer... Elvenar facebook grubu

Merhaba, Oyun içinden bildirim bölümünden facebook grubumuza davet ediliyor, 2 gün önce istek yolladım , kabul eden yok. Niye o zaman davet edip katılın deniyor ki. Eğer bu grup sadece belli ülke sunucular için, bizim oyunda neden bildirimlerde yer alıyor. Hiç hoş durum değil.
  3. Ad Astra

Elvenar haberleri

Merhaba, Beta ya daha gelmemiş ama çok güzel 2 haber ( dedikodu:) ) var. 1. Oyuna giriş bonusu ekleyecekler, her gün oyuna giren kazanacak, bu sistem zaten bir çok oyunda mevcut artık Evlenar'a da gelmiş olacak. 2. Haber inanılmaz güzel, yeni oyuncular buna çok sevinecekler, tabi eski...