• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. Bitti Ocak 2021 - Konuşan Emojiler

1) Fırtınanın İğneleri 2) Ay Ayısı 3) Posta Anahtarı 4) Lezzetli Zencefilli Kurabiye Adamlar 5) Ölüm Perisi 6) Fener Çeşmesi 7) Kule Kütüphanesi 8) Kraliyet Onarımı 9) Gözcü Kış Baykuşu 10) Büyücüler ve Ejderhalar 11) Buzul Tek Boynuz 12) Arı Binicisi 13) Kış Kandilleri 14) Sonsuz Parşömen 15)...
  2. Bitti Kasım 2020 - Elvenar Soruyor

Bruno
  3. Araştırma Mana yetiştiremiyorum

Bahsi geçen her iki kadim de yeni başladığım 10. çağın sonunda verilecek galiba. O zamana kadar söğütlerle idare edeceğiz demekki. İlgi ve yardım için teşekkürler arkadaşlar.
  4. Araştırma Mana yetiştiremiyorum

Merhaba Arkadaşlar, Gün itibariyle 9. çağı bitirip 10’a geçiyorum. Hemen her araştırma 80-100 bin ve üzeri mana istiyor. 13 tane ağlayan söğüt var ama yetişmiyor ve mana eksikliğinden araştırmalar çok bekliyor. Heryeri söğütle doldurmak da pratik değil malum. Bol miktarda mana sahibi olabilmek...
  5. Bitti Haziran 2020 - Labirent

susel
  6. Sonsuzluk Kulesi programında geçici değişiklik, zaman sayaçları ve ödül düzenlemeleri yorumları

Sonsuzluk kulesi aşırı zor. Ne savaşmak için asker, ne de teklif için kaynak dayanıyor. Kesinlikle kendiliğinden değil. Kasıtlı olarak zorlaştırılmış. Sistem başarısız olalım diye özellikle uğraşıyor gibi. Eğlenelim derken sinir stres oluyoruz.