• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. Görseli bul. :)

Tebrikler
  2. Bitti Mart 2022 - Kelime Bul

3. Bitti Şubat 2022 - Konuşan Emojiler

1- Hayalet ayı 2- Büyücü sihir dükkanı 3- Kızaklı atlı karınca 4- Plaj barı 5- Saat kulesi baykuşları 6-Ejderha balonu 7- Kamp ateşi barbeküsü 8- Çiçek yatağı 9- Kedi tiyatrosu 10- Yunus çeşmesi 11-Güneş kalesi...
  4. Çözüldü kule zaman sorunu

Aynen öyle bi sorun var. Ayrıca bp sorunu var hesaplar KİTLİ bp atamıyoruz. :))
  5. Tüccar Malzeme Aktarımı

son güncelleme ile gelen rün ve bp bağışında yapılan değişiklik ile hesaplar arası orantısız bp bağışı engellenmiştir.(Oyunumuz, Kadim Mucizelerin orantısız şekilde desteklenmesini engellemeyi amaçlayan bir sisteme sahiptir.pann dan gelen msj) büyük başarı bravo. Bende diyorumki şimdi oyununuz...
  6. Rün Parçası Değişimi Yorumları

Çok kötü olmuş sürekli limit uyarısı bp atılmıyor. Çoğu hesap kitli bp atılmıyor. Kuralı koy ne haliniz varsa görün. Ooooh ne güzel. Oyunu sildirmek için ne gerekiyorsa yapıyorlar.
  7. ƔȨƓĄ / Yoldaş Alımı

Yoldaşlığımıza alım devam etmektedir.
  8. Bitti Mayıs 2021 - Elvenar Şiiri

Evimi kurdum elvenara Lakin ne nüfus yetti nede para Verdim elması büyülüye ağlaya ağlaya Erdim sonunda muradıma Neden böyle oluyo didim Ablama(Windstorm) Rahat ol kardeşim didi Bakma üçün beşin hesabına!!!
  9. Bitti Nisan 2021 - Elvenar Soruyor

1.elvenar 2.buçukluk çiftliği 3.fırtınanın iğneleri 4.macera 5.birleştirme katalizörü
  10. İletişim Mobil versiyonda emojinin açılması.

Mobilde yoldaşlık sohbetinde ve özel mesajlarımızda emoji seçimi yapıyoruz ama mesajı onayladığımızda görünmüyo:(((. Mobilde bunu destekleyecek bi güncelleme yapıp emojiye açabilirseniz mobil kullanıcılar için iyi olur.
  11. Bitti Mart 2021 - Şekerleri Bul

A1 - C4 - D2 - D5 - E3 - F4 - H5 - I5 - J2 - K2
  12. Bitti Şubat 2021 - Parçaları Birleştir

Gözcü kış baykuşu
  13. Bitti Aralık 2020 - Farkları Bul

1-Sol köşede ağaç önündeki çeşmeden su akmıyor 2-Merdivenlerin başlangıcında siyah giyisili varlık yok 3-Soldaki evin üst pencerelerinden biri eksik 4-Şatonun bayraklarından solda olan eksik 5-Köprüdeki bayraklardan arkadaki olanın rengi farklı 6-Perinin sağ anteni (kulağı) eksik 7-Şato taş...
  14. Bitti Kasım 2020 - Elvenar Soruyor

Bruno
  15. Bitti Ekim 2020 - Kelime Zinciri

Katalizör
  16. Bitti Ekim 2020 - Kelime Zinciri

Geçit kazancı
  17. Bitti Ekim 2020 - Kelime Zinciri

Usturlab
  18. Bitti Ekim 2020 - Kelime Zinciri

Usturlab
  19. Bitti Ekim 2020 - Kelime Zinciri

Kuyu