• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. Raithen

Elvenar haberleri

Her irkta ayri mi arastirilacak o zaman.. bu durumda her irkta farkli oduller de verebilir.. bu guzel bir sey olabilir degisik bir sey en azindan.. habire etkinlik gelmesinden iyidir..
  2. Raithen

Turnuvalar Turnuva sandıkları

Hahaha bos sandiklardan nasil odul gelecek.. Oneri mantikli.. aslinda 24-25 degil de 25 oyuncu en fazla kac puan alabiliyorsa o kadar sandik olmali.. 30 olur 40 olur bilmem..
  3. Raithen

Yoldaşlık Macerası Güncellemeleri Yorumları

Sevdigimiz bir etkinlik fakat yogunluklarimizdan dolayi katilmayacagiz.. katilacak tum klanlara bol sans..
  4. Raithen

Cadılar Bayramı - Zararlı Tedavi Etkinliği Yorumları

Soyle bir problem var.. istedigin gunluk odulu alacagin gun 420 malzeme yoksa mum vs. Alamıyorsun ve ilerleme kaydedip sandik acamiyorsun ve tabi odulu de alamiyorsun.. bu bir dezavantaj tabi.. 2000 malzeme ise alamamak biraz sanssizlik olmus..
  5. Raithen

Cadılar Bayramı - Zararlı Tedavi Etkinliği Yorumları

+ En sevdigim etkinlik turu sisli orman.. + Portre cok guzel olmus erkek stili de olsaydi keske.. - Cok fazla etkinlik geliyor.. - %10 dan daha fazla bir akim verse guzel olurdu..
  6. Raithen

Arıyor ƔȨƓĄ geri döndü :)

Hayirli olsun basarilar.. : )
  7. Raithen

Yeni Sonsuzluk Kulesi Ödülleri Yorumları

Yeteri kadar cikmadi toparlayamadim..
  8. Raithen

Arıyor ƔȨƓĄ geri döndü :)

Çılgından kastiniz tam olarak nedir.. : )
  9. Raithen

Yeni Sonsuzluk Kulesi Ödülleri Yorumları

Kul renkliyi bekliyordum bir kac eksik vardi.. cok iyi oldu..
  10. Raithen

Elvenar haberleri

O zaman iyi.. : )
  11. Raithen

Elvenar haberleri

Her hangi bir caba gostermeyeceksek iyi yok bununla da ugrasacaksak yandik.. : ) oyun yorucu olmaya basladi..
  12. Raithen

Şehir Plan yetersizliği

Kuleye ekleseler sahane olacak hadi bakalim..
  13. Raithen

Bitti Ekim 2022 - Elmas Avı

1-2-9-10-29-30-39-40-59-60.. Bol sans..
  14. Raithen

Forum Moderatörü Reiatsu

Merhaba Reiatsu basarilar.. hosgeldiniz..
  15. Raithen

Forum forum etkinlikleri

Onlara da vermesinler mi diyorsun bize de versinler mi diyorsun : ))
  16. Raithen

Forum forum etkinlikleri

Hahaha.. belki 5-6 yil dolmustur oyle bir sey olma ihtimali var.. hani 5. Yiliniz kutlu olsun filan ama fotografta da Hic bir sey yazmiyor niye verilmis.. Oyun kime nasil elmas veriyor bilmiyorum ama bir onceki oynadigim oyunda oyun parasi icin reklam izliyorduk 3 veriyordu.. gunde 5 kez...
  17. Raithen

Şehir Plan yetersizliği

En guzeli kule 3. Sandik olur hakikaten.. kuleyi zorlar insanlar biraz daha tesvik olur mantikli bir yaklasim..
  18. Raithen

Şehir Plan yetersizliği

Son zamanlarda sureli olan yapilar geldi.. yem veren var, mesela bir donme dolap var berraklik filan veriyor.. o tip bir sey de olabilir belki.. lamba cinine eklense tadindan yenmez.. : )
  19. Raithen

Forum forum etkinlikleri

Ama sinop surekli oyunda ona gelmis mesela 1500 elmas.. sebebini merak ettim.. : ) yoksa Tristeria bizi kandiriyor mu.. : )
  20. Raithen

Forum forum etkinlikleri

Oyunda emek olayinin Karsiliksiz olduguna katilmiyorum keyif alınıyor sonucta.. verdin emek aldin keyif.. alis veris yapilmis oluyor bir sekilde.. adamlar bedava oyun vermis oyunu bedava oynayan da cok var.. bu bir lutuf zaten.. fakat uzun suredir etkinlik elmas odulu ayni.. belki yukseltme...