• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. 1299

Diğer... chrome ve diğer tarayıcılarda yavaşlama sorunu

Firefox da da aynı problem oldu yükleniyor barında 25 e geliyor ondan sonra takılıyor dakikalarca bekliyorum. yinede teşekkür ederim
  2. 1299

Diğer... chrome ve diğer tarayıcılarda yavaşlama sorunu

sayın yönetici bir kaç gündür gerek oyuna girişlerde gerekse sayfa geçişlerinde çok uzun süreli donmalar yaşıyorum, adobe flash playeri sistemden kaldırdım html5 etkin olduğu halde bu sorunum devam ediyor sebebi ve çözümü hakkında bana yardımscı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim
  3. 1299

Temmuz 2020 - Oyuncu Önerileri

Bilgi puanı satın alındığında her seferinde fiyat artıyor. tüccardaki gibi 24 saatte bir yada hafta da bir ücretin sıfırlanması daha güzel olurdu
  4. 1299

Sema Tüccarlarının Yolculuğu Yorumları

Oyuna iyice bağımlı yaptınız bu yaşlı adamı :))
  5. 1299

Haziran 2020 - Oyuncu Önerileri

Öneri Başlığı:Yoldaşlık Sicili Öneri Açıklaması:Oyuncuların yoldaşlıklarda geçirdiği süre ve ayrılmışsa yoldaşlıktan aldığı ayrılma puanını içeren bir kayıt oluşturulması oyuncuların yoldaşlıklara daha da faydalı olacağını düşünüyorum, Aynı uygulamanın yoldaşlıklara da uygulanması daha da iyi...
  6. 1299

TÜRKİYE CUMHURİYETİ 1923 aktif yoldaşlar arıyoruz

özellikle sohbetlere katılacak, her gün yardımlaşma, turnuva ve maceralara katılım ve saygı sınırlarını aşmadan sadece oyun olduğunu unutmayacak insanları seven yardımlaşmayı seven yoldaşlar arıyoruz.