• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. Rosalinda

Bitti Ağustos 2023 - Saklı Elmas'ı Bul

18-45-112
  2. Rosalinda

Bitti Temmuz 2022 - Farkları Bul

13 fark buldum
  3. Rosalinda

Doğal Harika Etkinliği Görev Listesi

oyuncunun seviyesine göre bilgi puanı satın alma, harcama sayıları farklılık gösteriyor.
  4. Rosalinda

Bitti Şubat 2022 - Konuşan Emojiler

1. Hayalet ayı 2. Büyülü sihir dükkanı 3. Kızaklı atlı karınca 4. Plaj barı 5. Saat kulesi baykuşları 6. Ejderha balonu 7. Kamp ateşi barbeküsü 8. Çiçek yatağı 9. Kedi tiyatrosu 10. Yunus çeşmesi 11. Güneş kalesi 12. Baston şeker fabrikası 13. Keçi kayalıkları 14. Büyücü gemisi 15. Gözlem evi...
  5. Rosalinda

Haritada Şehirlerin Taşınması Yorumlar

Ben etrafımda sadece altınlar olmasından çok memnundum. komşu yardımı yapmak bana zor geliyor altına ihtiyacım olduğunda topluyordum. İsteğe bağlı olması daha iyiydi.
  6. Rosalinda

Diğer... Antikacı

innogamese ait "Forge of Empires " oyunundaki antikacı özelliği buraya da gelmeli. kulede eserleri veriyorlar ama o eserleri isteyen var istemeyen var. benim istediğim eserler 1-2 tane çıkarken istemediklerim daha çok çıkıyor. bu özellik gelirse elimizdeki eserleri ve yapıları değerlendirmiş...
  7. Rosalinda

Çözüldü Görsel hatalar

hatalar artarak devam ediyor. ben bilgisayarda oynuyorum bu arada telefonda aynı hatalar yoktur belki. turnuvada ilerledikçe resimler azalıyor :)
  8. Rosalinda

Çözüldü Görsel hatalar

tüccara dikkat etmedim ben ama kulede iknada bazı ürün resimleri, savaşta da bazı asker resimleri yoktu bugün. bazen bende de yapılarda inşaat görünümü oluyor.
  9. Rosalinda

Bitti Nisan 2021 - Elvenar Soruyor

1-Elvenar 2-Buçukluk çiftliği 3-Fırtınanın iğneleri 4-Yoldaşlık maceraları 5-Birleştirme katalizörü
  10. Rosalinda

Bitti Mart 2021 - Şekerleri Bul

A2-B3-C3-D3-D5-F4-G5-H5-I2-L1
  11. Rosalinda

Diğer... Etkinlik Eserlerinin Elmas İle Satılması

büyü akademisi ustalıkta verirler orayı takip et. ateş anka kuşu çıkarsa onu tavsiye ederim diğerlerini alma.
  12. Rosalinda

Yeni Sonsuzluk Kulesi Ödülleri Yorumları

bende de seviye 5 te, ilk 2 hafta çıktı sonrası dediğim gibi oldu. haftaya son sanırım umarım 1-2 tane daha çıkar
  13. Rosalinda

fazla kızdırmadan dediğini yapmalılar bence :) bir çok kişi aynı durumdan şikayetçi kim istemez şehrinde 1 ateş kuşu 1 boz ayı yapısı olmasın :) madem onları vermiyorsunuz benzer özelliklerde başka bir yapı verin o da yok.
  14. Rosalinda

Altın renkli anka kuşu

kuşlar arasında en iyisi ateş kuşu, büyü etkisi ateş kuşunda 24 saat sürüyor ve savaşlarda faydası oldukça fazla. Sonra altın anka kuşu tabi ki ama bunda büyü etkisi 3,5 saat sürüyor. geliştirme fırsatı bulursan ateş kuşunu tavsiye ederim. bu yapıyı sat bence yer kapladığını düşünüyorsan. daha...
  15. Rosalinda

yapı ışınlama çıktı, sandık çıksa bile kimseye ihtiyacı olanı vermiyor. :)