• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. gezenti

Sürüm Notları v1.111 Yorumları

Hiç umurumda değil şu aralar hiç birsey, ortalık oyun kaynıyor bırakıp başkasına başlarız ya :)
  2. gezenti

17. Devre

Bu ne ya çok çirkinler :confused:
  3. gezenti

Yoldaşlık maceraları

o etapta her hangi bir yola her hangi bir rozet atan herkes ödüle ortak olur . rozet atamayanlar ödülü alamaz.
  4. gezenti

Ağustos 2020 - Oyuncu Önerileri

Ticket acip görevi atlatmalarini rica et , teknik ekip bunu yapabiliyor :)
  5. gezenti

Sana sesleniyorum, evet sana gel "Palanthas" kapısından içeri

herkesin favorisi baska baska iste , bende ejderha mızrağı serisini cok sevdim :=)
  6. gezenti

Büyücülerin Hac Yolculuğu Yorumları

iki keredir yapilan görev cubugu sistemini cok sevdim ben , kacinci görevdesin kac görev kaldi biliyorsun . zamanini ilerleme hizini strese girmeden ayarliyorsun kendi temponda. cok basarili bir yenilik olmus bence. ve yine son iki keredir görevler cok dengeliydi. zorlanmadan kasmadan hepsini...
  7. gezenti

Sana sesleniyorum, evet sana gel "Palanthas" kapısından içeri

bir Tracy Hickman, Margaret Weis hayrani olarak selamliyorum seni Raistlin Majere :=)
  8. gezenti

Kule deki ödüller

Beni olduğum gibi kabul eden bir birlikte eğilip bükülmeden oynuyorum, yeryüzünde yaşayan hiç bir canlı için değişmem ben ;)
  9. gezenti

Kule deki ödüller

Ne münasebet! Herseyi yaralı ceylanlar gibi üzerinize alınmayın! Sizler bizden bahsederken sayın Yeliz, sayın Zaira gibi mi bahsediyorsunuz? Yakistirdiginiz sıfatları yazmaya benim yüzüm tutmaz, sizin tutar mı?
  10. gezenti

Kule deki ödüller

Kişisel algılanacak birsey değil o ya bu kadar cımbızla çekmeyelim kelimeleri. Birlik içinde sohbet esnasında öyle gelişmiş konuşma. Bu kadar takıntılı olmayalım ya oyun oynuyoruz şurada. Haklı olduğumuzuda biliyorsunuz istediğimiz şey herkesin faydasına olacak birsey ama sırf bizler...
  11. gezenti

Kule deki ödüller

12. gezenti

Kule deki ödüller

Sonuna kadar katılıyorum, buyuk hesaplara kulede hiç birsey yok cidden. Kleinehexe de haftalardır birsey alamıyorum, gezentiye büyülü konut çıkıyordu aradaki adaletsizliği görünce kızıp onda kule yapmayı da bıraktım. :mad::mad::mad::mad:Hayır yani yılların oyuncularıyız biz neden böyle gözden...
  13. gezenti

Beta dan güzel haberler :)

:cool: birde daha benim gibi tembeller de var baslamayan turnuvaya :D yahu cok sicak canim hic istemiyor :D
  14. gezenti

Allah bizi kahretmesin emi , yine cok güzeliz :cool::cool::cool:
  15. gezenti

Hatta 3 seviyeye geçmiş kullanılmayan hesabı olanlar bana direk oyundan yazsin ya, uğraştırmayın beni :D :D :D
  16. gezenti

Kenara alırım benim hesabı yeniden başlarım oyuna o zaman bende :D :D birde grossehexe açarız artık :DDDD
  17. gezenti

Küçük hesaplarin turnuvaları kolaylasirken büyüklerin ki zorlaşacak yani, ben mi yanlış anlıyorum ya? 2500 puanı biz turnuva yapmadık dediğimizde yapıyoruz zaten. Asker hazırlığı da yalan oluyordu. Bu değişikliğin tek + tarafı bizler için daha kısa sürecek olması 1 bölge bir savaşla. Yanlış...
  18. gezenti

cok güzel gelismeler bunlar , sehirlerini yikan oyuncular icin üzüldüm . askeri binalarin birbirinden bagimsiz egitim vermesi harika olacak , zaten uzun zamandir talep edilen birseydi :)
  19. gezenti

Büyücülerin Hac Yolculuğu Yorumları

Ahh biraz daha iyi seyler verseydi o büyük ödül , kurmaya degmicek belki ama cok güzel görüyor ya :)
  20. gezenti

Büyücülerin Hac Yolculuğu (Beta)

Gökhan'cim eline saglik :)