• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. Se7enth Son

~~~ LOTHLÓRIEN ~~~

LOTHLÓRIEN yoldaşlığına yoldaş alımı yapılacaktır. Yeni açılmış hesaplar kabul edilmeyecek olup, oyunun işleyişini kavramış tercihen 100K ve üzeri puana sahip, oyunda devamlılığı olan ve direktif verilmesi gerekmeksizin yoldaşlık sorumluluklarının gereğini yerine getirebilecek, üretimde ve...
  2. Se7enth Son

Karanlıklar Ülkesi...

Şu ana kadar kilitlemediğin hata zaten canım kardeşim, 5 sayfa olmuş vatandaşa destan yazdırmışsınız burda, önüne gelene yalan yanlış sallayıp durmuş, milleti çileden çıkarmış insanların sabrını zorlamış, yaptıklarını bildiği halde yüzsüzlük utanmazlık yalan rüzgarı almış başını yürümüş, sen ise...
  3. Se7enth Son

Karanlıklar Ülkesi...

Sana da selam Yeliz :)
  4. Se7enth Son

Karanlıklar Ülkesi...

Bak Kaan efendi haddini bil, ben sana bildirmek zorunda kalmayayım.. Benim bugüne kadar herhangi bir konuda yalan söylediğimi bu oyunda beni tanıyan hiç kimse görmemiştir.. Sen önce 14 yaşında mısın, 54 yaşında mısın, Kaan mısın yoksa başka bişey misin ona bir karar ver.. Yoldaşlığa geldin...
  5. Se7enth Son

Karanlıklar Ülkesi...

Kaanpro49 hesabıyla ilgili bilgilendirme; Söz konusu hesap yoldaşlığımız LOTHLÓRIEN'e 10 Nisan 2020 tarihinde kendi başvurusuyla katılmış olup, aynı gün bir diğer hesabı olan Kaan pro mex'i de yoldaşlığa dahil etmek istemiştir. Bu şahıs kendisini bizlere 14 yaşında Sivas'ta yaşayan bir öğrenci...