• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. Diğer... Etkinlik Eserlerinin Elmas İle Satılması

Önerim: Etkinlikte çıkan eserlerin elmas ile satılması. Önerimin Açıklaması: Daha önce eserlerin ustalığa getrilmesi konusunda öneride bulunmuştum fakat anladım ki bu oyuna çok önceden başlayan arkadaşlar için büyük haksızlık olur. Bu nedenle önerimi geliştirmeye karar verdim. Belirli bir zaman...
  2. Büyü Akademisi ve Ustalık Etkinliklerde Kazanılan Yapı ve Eserler

Öneri Başlığı: Etkinliklerde Kazanılan Yapı ve Eserler Önerinin konusu: Etkinliklerde kazanılan yapıların ve eserlerinin ustalığa konulmak istenmesi. Önerim: Etkinlikte kazanılan "anka kuşları,ayı kardeşler,bilge golem" gibi yapıların yükselmesini sağlayacak eserler ustalığa gelmeli. Önerimin...
  3. "HIGH MAGES" Yoldaşlığına Oyuncular Aranıyor

Merhaba, Ben HIGH MAGES yoldaşlğından Elf Kerem Cihat.Yoldaşlığımız oyuncular aramaktadır.Yoldaşlığımıza katılmak için 20000 puanın üsütnde olmalı,sonsuzluk kulesinde,turnuvalarda ve yoldaşlık maceralarında aktif bir şekilde yoldaşlığımıza katkı sağlmalısınız.Aktif olmanız önemle rica...