• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. volking

Yoldaşlık Arıyorum

Buyur gel dostum bizde aktif oyuncu arıyoruz her zaman
  2. volking

Bitti Ağustos 2023 - Saklı Elmas'ı Bul

35---53---105
  3. volking

Bitti Elvenar 8 Yaşında!

ben tamamladım ama benim tamamladığıma dair bir ispat yok....tek ispatım 45 dakikada tamamlamışım :) :) umarım kabul edersiniz..kolay gelsin :)
  4. volking

Bitti Mayıs 2023 - Elvenar Mutfağı

A2-A4-A5-B1-B3-C4-C5-D1-D2-D4-E1-E2-E4-E5-F1-F3-F5-G2-G4-G5-H1-H4-H5-I1-I3-I5 Herkese bol şanslar :)
  5. volking

Cadı Kazanı Yorumları

ama büyük sıkıntı şurda benim istediğim etkiyi vermiyor oyun...mesela ben tohum üretimini arttırmak istiyorum ama zar olayı oyun kafasına göre seçim yapıyor.. o zaman ben ne anladım bu işten...bir sürü kaynak harcıyorum tohum üretimini arttırmaya yönelik yatırım yapıyorum ama o bana alakasız bir...
  6. volking

Cadı Kazanı Yorumları

eyvallah başkan :) biraz karışık durumlar...anlamak için zaman istiyor...bende birkaç geliştirme yaptım kendi çapımda ...sanırım bu geliştirmeler kaybolmuyormuş ona güvenerekten bir sürü malzeme kullandım..buyrun şekil 1 deki gibi :)
  7. volking

Cadı Kazanı Yorumları

Selamlar...anlayamadım nasıl çalışıyor...5 tane kadeh vardı hepsini kullandırdı zorla habire dik kafaya diye popup çıktı ...bazılarını geliştirdim de iksir nasıl kullanılıyor ? Arkadaşlar konuyu bilen varsa detaylı olarak anlatabilir misiniz lütfen...teşekkürler
  8. volking

Bitti Aralık 2022 - Yılbaşı Etkinliği

herkese bol şanslar ....iyi seneler :)
  9. volking

Bulundu Yoldaşlık arıyoruz.

selamlar...bizde oyuncu arıyoruz...eğer hala bir yoldaşlığa katılmadıysanız buyrun gelin bekleriz...yoldaşlığımızın adı GONDOR...8 kişilik yer açabiliriz...tabi aktif olmak en çok aranan özellik sizde aktifiz yazmışsınız turnuva-kule yani....kolay gelsin iyi oyunlar
  10. volking

Forum Moderatörü Reiatsu

Hoşgeldiniz...hayırlı olsun başarılar dilerim...
  11. volking

Arıyor GONDOR yoldaşlığı oyuncu arıyor

Değerli Elvenar dostları...GONDOR yoldaşlığımıza aktif oyuncular aramaktayız...Turnuva kule de iyi puan yapan arkadaşlar buyrun gelin bekleriz...kolay gelsin iyi oyunlar
  12. volking

Sonbahar Burçları 2022 Yorumları

Kül renkli anka kuşunu beslemeyi unutmadık :) yoldaşlarada söyledim...hala boz ayiyı geliştirmediyseniz işte size fırsat rakun eserlerini ayı eserine dönüştürün diye...her zamwn denk gelmez dostlarım hala şansınız var...bir sürü elmas harcayacağınızq rakun eserlerini ayı eserıne...
  13. volking

Diğer... EP toplayan geliştirebilir bina

Güzel bir öneri...aynı zamwnda horoz 2x EP toplasın yemlenince...şahane olur:)
  14. volking

Yoldaşlık Macerası Güncellemeleri Yorumları

sikke çuvalı çok zorladı....macera yapmadığımız halde zorladı :)
  15. volking

Kozmik Bizmut

biz EBT liyiz...Elvenarda bizmuta takılanlar :)))
  16. volking

Kozmik Bizmut

çok teşekkürler Tristeria ...ihtiyaç olursa yine ki olacak görünüyor kapını çalarız sağol varol :)
  17. volking

Kozmik Bizmut

bulursan bana da haber ver dostum :)
  18. volking

Elvenar'dan Haberler Kaynatmaya meraklılara müjde :)

sen bulursun bir yolunu Başkan :)
  19. volking

Kozmik Bizmut

selam arkadaşlar....Bizmut kayıp aranıyor :) pazara bakmaktan diğer işleri unuttuk...herkes bizmut arıyor bende dahil ama bulamıyoruz...Elvenar bölümündeyim sıradaki araştırma 255 bin bizmut istiyor ama nerdeee :) bulan haber versin....bu gidişle devreyi 1 senede anca tamamlıyacağız...
  20. volking

Şanslı Küçük Yüzgeç Yorumları

uzun zamandır ilk defa bir ana etkinlik binasını seviye 10 olarak bitirdim...sanki bana bu sefer muslukları biraz açmışlar gibi geldi :)