• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. Metin SENGULER

Diğer... Oyuna Belirli bir "çağa ulaştık'dan sonra açılan," MACERA ADASI"gelmeli..

Merhaba Elvenar Ailesi; Bu önerim biraz karmaşık gelebilir, lakin sonuna kadar okuyunca sizlerde heyecanlanacaksınız; Oyuna belirli bir "çağa" ulaşınca açılan; "MACERA ADASI"isminde "her ay başında aktif olan ve 5 gün süren bir ek harita gelmeli, Peki bu "Macera Adası" oyuna ne tür yenılıkler...
  2. Metin SENGULER

Diğer... Oyuna "Balık Avı" adı altında kalıcı etkinlik veya faaliyet istiyoruz...

Merhaba Elvenar Ailesi; Bu seferki önerim kessinlikle ucu açık," ELVENAR "oyununa global çapta, ses getirecek çok daha yaratıcı bir öneri: Haritada "balık avı"adı altında kalıcı etkinlik gelmeli, Peki bu etkinlik neden gelmeli? Önce sizlere, zekice kurguladığım yenılıkten bahsedeyim; daha sonra...
  3. Metin SENGULER

Diğer... Elvanar'da mutlaka "GAMBLE" yapabıleceğimiz, herkese açık,şans panayırları olmalı,Gamble ıstıyoruz.

Merhaba Elvenar Aılesi; Bu önerim de gayet basit ve açık, Elvenar oyununda "GAMBLE" yanı , kumar veya şans oyunları sunan , açık harıtada ,"GAMBLE PANAYIRI, veya ŞANS PANAYIRI" şeklınde herkesın kolaylıkla ulaşabileceği tesısler olmalı... Peki Gamble neden olmalı? Oyun firması, Forge Of...
  4. Metin SENGULER

Forum Oyunda her 3 "ay" da bir "en güzel şehir"yarışması yapılmalı...

Merhaba Elvenar Aılesi.. Önerim basit ve net: Oyunda belirli bir aralıklarla, "EN GÜZEL ŞEHIR" yarışması yapılmalı.. Bu etkinlik, net bir şekilde; oyundaki online, oyuncu sayısını artırabilir, ayrıca, oyun firması,oyuna verdiği emekleri'nin karşılığını alabilmek için, elmas veya gerçek para...
  5. Metin SENGULER

Merhaba Elvenar Ailesi

Selamlar...Adım Metin.. zaten nıck kısmında yazıyor:D: Online oyunlarda en eski oyuncular'dan biriyim...Elektrik Elektronık Müh.yim.. 2 gün önce; Aynı oyun firmasına ait olan; FORGE OF EMPİRES oyunun'dan Elvenar'a geçiş yaptım... Elvenar tam bana hıtap eden bir oyun...FOE oyununda süreklı savaş...