• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. kahramanyozguc

Arıyor CAVHANSHIR

Teşekkürler ve sizlere kolaylıklar dilerim , Türkçe gibi hassas bir konuda saygı çerçevesinde başladığım uyarımın beklemediğim bir durumla sonuçlanmasına üzülmedim değil , fakat forumun neden bu kadar sessiz olduğunu da anlamışsınızdır umarım
  2. kahramanyozguc

Arıyor CAVHANSHIR

Sizin postlarda hata yok denecek kadar az , bundan sonra hepsi raporlanacak
  3. kahramanyozguc

Arıyor CAVHANSHIR

yazabilirdim ! ama konuyu uzatan ben değilim benim açımdan konu çoktan kapandı, üzgünüm daha dikkat ederim bundan sonra deyip konu çoktan kapanabilirdi ama yok ....
  4. kahramanyozguc

Arıyor CAVHANSHIR

imla kurallarına herkesin yaptığı gibi aykırılıklar başka , sen farkında değil misin acaba Azeri arkadaşın kullandığı Türkçenin ne kadar bozuk olduğunun farkında mısın ? Sen benim için sorun yok diyorsan buyrun devam edin katle hep birlikte
  5. kahramanyozguc

Arıyor CAVHANSHIR

Türkçe konusunda hassas olmak benim doğal hakkım aynı hakkı ve gerektirdiği sorumluluğu herkesten beklerim . Azeri gardaşım sen kendi dilinde yaz anlayan çevirir anlamayanlar için ise Türkçe bilen bir yoldaşınız yazsın lütfen
  6. kahramanyozguc

Arıyor CAVHANSHIR

arkadaşlar söylemeyim söylemeyim diyordum ama ne olur yanlış anlamayın birliğinize birşey demiyorum belki ilerde kendim de gelirim ama ne olur ne olur birbirine kelimesinin kendisinin bağlı olması lazım , yoldaşlıktaki birleşik yazılır. Türkçe katliamı yapmayalım
  7. kahramanyozguc

Diğer... Oyuna "Balık Avı" adı altında kalıcı etkinlik veya faaliyet istiyoruz...

Raithen ve Calypso nun cavdanshir e katkılarını keşke her yoldaşlıktakiler birbirine yapsa. Konuya dönecek olursak , komşusu olarak Metin Senguler in uzun süredir oynamadığını söyleyebilirim (en son kule ödüllerine kızdığını biliyorum) , bu yüzden bu konu gerçekten kapanabilir, burdaki herkes...
  8. kahramanyozguc

Etkinlikler Macera etkinliği sonrası dipsiz kuyu

özetle macerada kutuları düşük seviyeli üyeler kur kaldır yaparak açacak, sonrasındaki sıralama puanlarına yüksek seviyeli oyuncuları en büyük desteği verecek
  9. kahramanyozguc

hadi dipsizi de kaldır , illa görev tamamlamak zorunda olmayalım ondan sonra, yaşlı çiftime geldim yine bak :)
  10. kahramanyozguc

dipsizde istenen rozetler değişirse o hesaplar kalkardı belki, kur kaldır olmayacağından seni daha çok görürdük macerada
  11. kahramanyozguc

Yoldaşlık Macerası

Ben 2. gelen birliği tebrik ediyorum , 1. ilan edilmeli!
  12. kahramanyozguc

saf gibi kalan rozetlerin peşine düşüyoruz bir de ...
  13. kahramanyozguc

Bunlar şampiyon birliğin en alttaki 2 üyesi, lütfen artık maceranın bittiğini ve bunları silebileceklerini iletin
  14. kahramanyozguc

bence bu bahsi geçen içi boş hesapları da biliyorlar o yüzden cazip kılmıyorlar olabilir
  15. kahramanyozguc

Sonsuzluk Kulesi Sonsuzluk kulesi

ibo da mabet 26 bende 6
  16. kahramanyozguc

simülasyonlara güvenilebilir mi acaba ? o seviyede bir kayıpla 15-20 bölük asker birden kaybetmek acıtıyor da 500 büyü parçası için :)
  17. kahramanyozguc

fon müziği hoş olmuş , teşekkürler paylaşım için
  18. kahramanyozguc

ibonun bir üstündeyim şu anda kulede :)
  19. kahramanyozguc

yani oyun sana iltimas geçip ya zaten yenemiyor rakipleri hep pazarlık hep pazarlık bari bu seferkini yenebilsin diye daha güçsüz birlik çıkarıyor karşına
  20. kahramanyozguc

acaba şöyle bir bit yeniği olabilir mi oyunda : başlarda pazarlık yapıldığından sonraki düşmanlar olması gerektiğinden zayıf geliyordur ?