• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. KonstantinN

Kadim Mucizeler hakkında birkaç ipucu.

bu arada arkadaşlar şunu ekleyelimde yanlış anlaşılma olmasın elvenarda birden fazla hesapla oynamak yasaktır. diğer mesajımda yazdığım kural ihlali yoktur derken suyunu çıkartmadığın sürece birkaç hesaba karşı yönetimin hoşgörüsüdür bunun altını çizmekte fayda var yoksa bir sürü hesap açmak...
  2. KonstantinN

bu arada 2 hesapla diğer hesabı beslemek yani şuanda yapılan şeyden bahsetmiyorum kimse yanlış anlamasın bu konuyu şehrini 3'e bölmekten bahsediyorum ana hesabında oynamak istediğin stil neyse onun dışında birşey barındırmamak ve bunun yanında sana lazım yapılarını depo imalat kadim her neyse...
  3. KonstantinN

tabi siz pushingle alın başınızı gidin altta kalanın canı çıksın değil mi :))) benim adım tatar ramazan ben bu oyunu bozarım :)))
  4. KonstantinN

şehri full depo yaparsan yada full imalathane yaparsan yok oyunun anlamı kalmaz yok şehrin manası kalmaz şeklinde yorum yapan ve yenilmez olduğunu sanan hesaplar varsa eğer biz bu oyunda olduğumuz sürece böyle bir felsefe asla geçerli olmayacak bildiğimiz herşeyi yeni arkadaşlara aktaracağız...
  5. KonstantinN

şimdide ayrı bir konuda teknik açıklamasını yapalım yeni başlayanlar için kafa karışıklığı olmasın 1- oyuna başladığında fantezi şehrinde hangi ağırlıkla oynayacağını iyi seçmek lazım askeri ağırlıklı mı, imalathane ağırlıklı mı yoksa görsel ağırlıklı mı bunu iyi belirlemek lazım en baştan 2-...
  6. KonstantinN

mevcut oyun düzeninde gereksiz kadimleri kurmak hiç mantıklı değil onun yerine ben askeri oynuyorum sadece askeri kadimlerim ve mecburen termal gençlik ve zaman sıçraması var şehrin olmazsa olmazları. şehrin tamamını depo yapıcam %200 elmas bonusunu 3 kez yakalamam lazım tüm kareleri açmak için...
  7. KonstantinN

ho52 merhabalar, oyun esnasında pratik olarak ulaşmak için kadimler ve güçleri şeklinde klasör oluşturup kaydedebilirsiniz kadimler hakkında güzel bilgiler verilmiş emek var, emeğede her zaman saygımız var. ben en çok nasıl geliştirilir bunu bir türlü anlayamadım bu konuda da bir emek...
  8. KonstantinN

Anka Kuşu Diyarı Yorumları

portre olayını sevdim açıkçası daha fazla portreye kim hayır derki :)
  9. KonstantinN

Araştırma 21. devre ve adil oyun sistemi

merhabalar, benim önerim 21. devre yada sonraki her devre geç gelsin art arda gelen devreler yüzünden oyunu bitirme isteğimizden soğuduk gerçekten. koskoca oyunu 50 kişi mi oynuyorda aman oyunsuz kalmasınlar diye biri bitmeden peş peşe ırklar geliyor. bunun yerine mevcut hesapların daha hızlı...
  10. KonstantinN

Yoldaşlık Konusunda

sevgili trigger öncelikle elvenara hoş geldin. akşam bir post yazmıştım fakat silinmiş önemsiz bir nedenden dolayı olabilir normaldir. yoldaşlık bulmuşsun zaten tebrik ederim. bizim yoldaşlığa ait herhangi bir hesapla komşuluğun varsa kaynak ihtiyaçların doğrultusunda bizde elimizden geleni...
  11. KonstantinN

Forum forum etkinlikleri

merhabalar yeni bir öneriyle karşınızdayız :) forumda yapılan etkinliklerde en azından senede birde olsa büyük ödüller verilemez mi oyuncuları foruma teşvik etmek adına daha iyi olur kanaatindeyim. 1500 elmas rutin etkinlikler için iyi ödül ama elvenar uzun süre oyuna girmeyen oyuncuya 3000...
  12. KonstantinN

Savaş veya Birimler içeriyi gösteren kısayol

hiçbiyere bakmayanlarda var bakanlar için önerimiz.
  13. KonstantinN

Savaş veya Birimler içeriyi gösteren kısayol

merhabalar herkese otomatik savaşta içerdeki dizilimi gösteren bir kısayol olsa çok iyi olurdu. örnek olarak her hangi bir itemin bilgi simgesine tıklayınca özellikler ve maliyetleri gösteren açılır pencere gibi içerinin dizilimini gösteren bir bilgi ipucu ve açılır pencere turnuva ve kulede çok...
  14. KonstantinN

Diğer... EP toplayan geliştirebilir bina

sevgili virtus yapımcılara önerileri iletirken söyler misin kül renkli anka kuşunu yemlesinler %50 daha fazla dikkate alırlar :D
  15. KonstantinN

Yeni Devre: Müziğin Gücü Yorumları

elvenar wiki kapandı sanırım kötü olmuş. açılınca bana anlatırsınız.
  16. KonstantinN

Geçmişe Çıkan Yol Yorumları

senin geçen yaptığın kaynak ödüllü postu çerçeveletip duvara asmak lazım. tekrar yaparsan yapımcılarda katılır mı diye korkmaya başladım :D malüm herşey hint kumaşı gibi gerçekten. gerçi artık hint kumaşı bile bulunabiliyor bizim oyunda herşey damla halinde sadece damlıyor. ya zaten kadimleri...
  17. KonstantinN

Matematiksel bir soru

bunu bende merak ediyorum açıkçası
  18. KonstantinN

Büyü Akademisi ve Ustalık Lütuf Parçalama

katılıyorum kullandığın kadar harcayıp gerisinin kalması taraftarıyım. oyundaki herşey tek birime indirgenebiliyor öyleyse zaman neden olmasın ki
  19. KonstantinN

Görseli bul. :)

iyi tüyo verdim ama benimde hakkımı yememek lazım :D