• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. isbara

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK C* Yoldaşlığı

Bu hafta turnuva sonunda 4 yeni oyuncu alınacak, turnuvada2-3 bin, kulede 2. kata çıkabilen. bana (oyun hesabıma) mesaj atıp yer ayırtabilirsiniz
  2. isbara

Bitti Aralık 2021 - Yılbaşı Etkinliği

bu sayılmaz :)
  3. isbara

Elvenar Oyunları Yorumları

yani önceki etkinlikte altın lig 300 lerdeydi demek, önceki etkinlik daha yükseklere çıkmış herkes demek oluyor. şimdiki etkinlikte sandıklardan ekstra tüy az cıktığı için 280lerde kalmış yani zormuş demek olmuyomu
  4. isbara

Elvenar Oyunları Yorumları

bundan bir önceki etkinlikte,1 oyuncumla enaz tüye encok ilerleme veren sandıkları açtım,haliyle ekstra tüy gelmediği için bronzda kalmıştım,diğer 2 oyuncumla sürekli 77-78 lik sandıkları açıp şansa gelen tüylerle altın ligde bitirmiştim. bu etkinlikte bütün tüyleri sadece son iki günde 77-78...
  5. isbara

Diğer... Oyuna "Balık Avı" adı altında kalıcı etkinlik veya faaliyet istiyoruz...

sazan avı olsa bence daha çekici olur :) şaka bi yana da; yılda 7/8 etkinlik, kule, turnuva, macera,yoldaşlık derken elvenar artık yoruyor beni 5 senelik emeği bırakıp gidemiyorumda yeni birşeyler eklenirse katılmazsan geri kalıyon katılsan bi dert... hani dinginlik diyorsun ya stres yapıyor...
  6. isbara

Etkinlikler Asker üretim hızı artıran geliştirebilen bina

hatta tasarım için uğrasmayada gerek yok, hazır cüce zırhını 3*3 boyutta veri gitsin ilk etkinlikte. Virtüs kardeş bu önerimi lutfen iletirmisin
  7. isbara

Etkinlikler Asker üretim hızı artıran geliştirebilen bina

elini niye korkak alıştırıyon yemleme süresi 3 saat ney 23 saat olmalı en az işe yaraması için, hatta yemle çalışan bütün binalar 23 saate sabitlenmeli,, etkinlik boyu süren bina hariç o 32 gün falan:) tristeria senin sözün geçer aslında bu binadan önce yemlendiğinde 23 saat birlik sağlığını %50...
  8. isbara

Yeni Sonsuzluk Kulesi Ödülleri Yorumları

o degilde burda bazı arkadaslar kendilerine kuleden fazlaca büyülü ev ve atolye çıktığını söylediklerinden beri; kuleden ev ve atolye çıkmıyor 3 aydır ,3 hesapla oynuyorum. yapımcılara durum iletilince muslukları kestiler galiba. ayrıca artık gizemli sandıkta çıkmıyor çıksada içi boş olan mavi...
  9. isbara

Yoldaşlık Macerası

benim depomda onlardan yüzlerce olduğu için begenmedim, ayrıca bu tür eserler etkinliklerde bol bol veriliyor, bunun yerine herhangi bir gelişimli yapıda kullanılacak 3 tane joker geliştirme verilse falan ...
  10. isbara

Yoldaşlık Macerası

çok boş bir macera, arkadaşlarımızın hatırı için oynadık ama ödüller gerçekten manasız ...
  11. isbara

Bitti Doğum Günü Etkinliği 2. Yarışma Cevapları

HAPPİ BÖRTİ ELVENARRRRRRRRR :gem: :gem: :gem: :gem: :gem: :gem:
  12. isbara

Bitti Mayıs 2021 - Elvenar Şiiri

Emek emek büyüttüğüm şehrimi, Lüks sokaklarla döşedim... Vallorian muhafızlarımla, Erzağımı bölüştümde yedim... Nice yokluklar çektim yerdi yurttu elmastı, Altınları bilgi puanlarında erittim... Rünler geldi geçti bir gün görmedim..... ;)
  13. isbara

Elvenar'dan Haberler Büyücülerin dönüşü

set yapılarının pek bi getirisi yok gibi geldi bana üst seviyelerdekiler için,yanlışmıyım, kaçırdığımn bişey varmı
  14. isbara

Kadim Mucizeler hakkında birkaç ipucu.

birgün üşenmeyip barışçı yoldaşlığıma artık oyunun savaşçı bir hal aldığını, bu yüzden her açılan kadimi değilde nüfus kültür ve askeri güç artıran kadimleri kurmaları gerektiğini, tek tek tüm kadimleri irdeleyerek şunu kurmayın,kurduysanız kaldırın, şunu kursanızda olur kurmasanızda,şunlarıda...
  15. isbara

4. Sıra Mustafa Kemal Atatürk Yoldaşlığı Oyuncu Alımı

Arkadaşlar yoldaşlığımızda 5 oyunculuk yer açıldı. Turnuvalarda 2000 üstü puan yapıpta 10 sandığa ulaşamayan arkadaslarımızı bekleriz, haftalık 1 plan kazanırsınız
  16. isbara

Diğer... Kadimlerin bağışa dışarıya kapanması

bizde arkadaslar bi iki bp atsında 3-5 faydalansınlar diye 2 gün kadim bekletiyoz olan var olmayan var:)
  17. isbara

Diğer... Kadimlerin bağışa dışarıya kapanması

redlabel arkadasımızı gercekten kutluyorum, ben sadece bizim yoldaslığa yatırım yapıyor sanıyordum ama heryere yapıyormuş, eğer heryere bize yaptığı gibi yatırım yapıyorsa helal olsun, elvenar redlabele özel rozet vermeli.son sandıklar 1 bp atıp 5-10-15 bp kazanın diye yoldaslığa nerdeyse...
  18. isbara

Büyü Akademisi ve Ustalık Hangisini üretmeliyim

bence biraz KATALİZÖR biriktir, anka kuşu etkinliğibaslıyacak orda görevler gelecek, ustalık sürekli döner durur aynı ödüller gelir yine, elinde en az 50-60 katalizör olsun sürekli. üretemiyorsan kuledende gelir. dediğim gibi önce biraz katalizör üretmen ve biriktirmen lazım, sonra erzak...