• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. TheMeibo

Yeni Başlayanlar İçin Rehbercik (Bölüm 1-9)

Hoş buldum Zaira. ^^, Yok, Elvenar'ı tamamen bıraktım. <3 <3 Çok sevindim. <3
  2. TheMeibo

Yeni Başlayanlar İçin Rehbercik (Bölüm 1-9)

Zamanında tahmin etmiş olduğum gibi hazırladığım rehber pek kimselere ulaşmadı. Bununla beraber bazı sebeplerden ötürü oyunu da uzun bir süre önce bıraktım. Şimdi nereden geldi aklıma bilmiyorum; ama bu Rehbercik'in büyüyüp bir gün Rehber olmayacağını sizlere bildirmek, konuyu netleştirmek...
  3. TheMeibo

Ad Astra

Öyle deyince her şey bitmiyor Zaira. Sen her ne kadar iyi niyetli olursan ol, o yoldaşlıkta en ufak bir gerçeği duyunca canı yanıp hiç haddi olmayan şeyler yapan insanlar var. Sen diyorsun ya "doğru olan her zaman doğru değildir, arkadaşlarını da düşünmen lazım" diye... İşte aynısını oradakilere...
  4. TheMeibo

Ad Astra

Aylar sonra bir bakaym dedim TR ne alemde diye, hâlâ aynı şeyler... :D Ben de "kural ihlali yapan oyuncuları, kadim mucizelerine bakarak anında anlayabilirsiniz" gibisinden bir şey dediğim için o kadar emek verdiğim, değer verdiğim ve aynı şekilde değer verildiğimi sandığım Ad Astra'dan...
  5. TheMeibo

Bölük boyutu

Merhaba @gizemiye , Yabancı sunuculardaki oyuncuların dediklerine göre her yapılan Bölük Boyutu araştırması, turnuvaları biraz zorlaştırıyormuş. Bu sebeple bu araştırmaları yapmadan oyunda ilerlediklerini söylüyorlar ki turnuvalarda daha yüksek puan yapabilsinler. Ki yani 9000 puanları falan...
  6. TheMeibo

Şehir imalathaneler

Kibrinden silkelen de yerine biraz işine yarayacak şeyler koy. Sen kimsin ki insanlar seni başından savsın, sen kimsin ki ben seninle dalga geçeyim? Kendi kendinle yeterince dalga geçiyorsun böyle yaparak zaten. Muhatabı modlarmış, gerisi onu bağlamazmış; ama bilmeyen gelip "bilmiyorum" deyince...
  7. TheMeibo

Şehir imalathaneler

Merhaba Acil Tıp Teknisyeni kardeş, Öncelikle şunu söylemek isterim ki; Oxygen, Elvenar oyuncularıyla en çok ilgilenen moderatörümüz. Onun sorumluluğu olmasa bile yıllardır herkese her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. İnsansın, Türkçe'yi en doğru şekilde kullanamayabilir, anlatmak istediğini...
  8. TheMeibo

Anka'nın Dirilişi

Ben bu haftaki turnuvaya düzgün katılamadım, 6* yapamadım; ama ona rağmen aramıza yeni katılan arkadaşların da katkılarıyla diğer arkadaşlarımız da uğraşmışlar, 8. sandığı açmışlar. Yani tahminen haftaya 15bin puandan da az bir ihtiyacımız kalacak. Turnuvaya katılım yapacak arkadaşlar, buyurun...
  9. TheMeibo

Şehir büyü akademisi

Merhaba, Tam tersine, oyundaki en güçlü ve en fark yaratan yapılardan birisi. Belki de direkt en iyisi. Ve de kaldırmanın bir yolu yok. :) Turnuvalara katılıp kazandığın kalıntılarla oradan büyü üretebilir, kullanabilirsin. Çok ihtiyacın olan zamanlar da gelecek. Ki ihtiyacın olmasa bile...
  10. TheMeibo

Bitti Kasım 2018 - Sihirli Sayılar Etkinliği

7 - 42 - 8 - 4 - 21
  11. TheMeibo

Hata Değil veya Geçersiz Büyülü Toz Turnuvası Sıralaması

Oyunun temasını yok etmiş Multi Hesaplardan daha Genel Sorun mu var Pann Elvenar TR'de? Orada toplanmış bir kaç kişi Multi Hesaplarla ilgili şikayet değil, tartışma yapıyorduk. Forumlar bir tartışma ortamıdır ya, bizim oradaki amacımız da bu forumu kullanmaktı. Sonradan gellip de amacı tartışmak...
  12. TheMeibo

Paylaşın işte. Böyle direkt ticketları olmasa da bir şeyleri birileri paylaşmalı. İnsanların görmesi gerekiyor. Görmek istediğimiz şey kimsenin özeli değil tabii. Yani bir ticket içeriğini veya hesap şifrelerini vs. istemiyoruz. En azından şu turnuva sıralamasında multi hesaplar görmemeliyiz ki...
  13. TheMeibo

Bu kadar eminim; çünkü ticket açmama rağmen aynı hesaplar her hafta turnuvada coşturuyorlar. Bizlere düşen görevleri bazılarımız yapıyoruz da yaptıklarımızın en ufak bir sonucunu bile göremiyoruz. Şu yukarıda bahsi geçen hesaplar bile hâlâ turnuvada kendilerini gösteriyorlar. Yapan her kimse 25...
  14. TheMeibo

Tam da şimdi yoldaşlığımla ilgili forum konusunda buna değinmiştim ben de. Turnuvada puan kasmak çok kolay. Ne yapacağını bilen herkes, sıralama puanları çok düşük olsa bile turnuvada yüksek puanlara ulaşabilir. Turnuvada önemli olan çok bölge açmak değil; bölgeleri 6 yıldız yapabilmek. Yani 20...
  15. TheMeibo

Anka'nın Dirilişi

Turnuvaya katılacak yaklaşık 15 kişiye daha ihtiyacımız var. Mevcut 8-10 kişi ile de yine durum bu; 7 sandık. Bu mesajları görüp de gelmek istiyor; fakat yoldaşlıktan çıkmakta tereddüt ediyorsanız eğer çıkın gitsin. :p 10. sandığı açmaya 21.000 puandan az kalıyor her hafta. Aramıza bugün...
  16. TheMeibo

Ekim 2018 - Oyuncu Önerileri

Elvenar için Tarayıcı Bildirimi özelliği gelmesini istiyor arkadaş anladığım kadarıyla. Çok da güzel düşünmüş.
  17. TheMeibo

Anka'nın Dirilişi

Hazırlıksız olarak girdiğimiz ilk turnuvamızdan aldığımız sonuç bu (ekteki görsellerde). Çoğu kişi oyunda daha yeni olmasına rağmen inanılmaz performans gösterdi. Bu 10 kişi ile 8 sandık açılır biraz çaba gösterilirse. 10 sandık için ise daha fazla yoldaşa ihtiyacımız var. Turnuvalara özen...
  18. TheMeibo

Başsız Cadılar Bayramı Yorumları

Söylediğiniz herhangi bir şeyden şüphe duyduğumu söylemedim zaten. Yalnız bir yardım talebinde bulunduğunuzu da görmedim. Gördüğüm tek şey hâlâ etkinlikler üzerine düşünmemiş olmanız ve etkinlikler konusunda uzmanlaşmış birisi gibi konuştuğunuz. Her etkinlikte bazı günler açılan sandıklardan...
  19. TheMeibo

Elvenar HTML5 istemcisi Yorumları

Ben de aynen öyle yaptım, Flash ile devam ediyorum şimdilik. Yoldaşlık sohbet ekranındaki sorun düzeltilir düzeltilmez tekrar HTML'e geçmeyi düşünüyorum. HTML'de oyun çok daha stabil oynanıyor, donmalar ve yavaşlamalar olmuyor. Ayrıca bir sorun mu bilmiyorum; ama HTML5 için şöyle bir durum daha...
  20. TheMeibo

Başsız Cadılar Bayramı Yorumları

Bu kadar da bedavacı olmamak lazım hani. Hayır Etkinliği değil bu. Dolayısıyla yapılması gerekenlerin yazdığı bir liste de yok ortalıkta. Gelip de oyunun kendisinden böyle bir liste oluşturulup paylaşılmasını istemek... Ve inanır mısınız bu tarz şeyler hep burada, Türkiye sunucusunda oluyor...