• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. TheMeibo

Anka'nın Dirilişi

Baş Büyücü: @olta42 Her şeyden önce şunu belirtmek isterim ki bu yoldaşlığın amacı hepimiz için bu oyunu oynanabilir hâle getirmektir. Bu sebeple, günde sadece bir kaç dakika ayırarak herkesin yerine getirmesi gereken bir kaç yükümlülük vardır. Bu sayede hepimiz oyunun bize sunduğu...
  2. TheMeibo

Yeni Başlayanlar İçin Rehbercik (Bölüm 1-9)

Arkadaşlar merhaba! Özellikle oyuna yeni başlayanlar olmak üzere herkesin yararlanabileceği detaylı bir rehber-cik hazırladım. Hazırladığım bu rehberi devamlı olarak geliştirerek, en sonunda oyun ile ilgili her şeyi bulabileceğiniz dev bir rehber hâline getirmeyi planlıyorum. Rehberde şu an...
  3. TheMeibo

Turkuaz

Merhaba arkadaşlar, Yoldaşlığımıza Mermer, Çelik, Kristal ve İksir üreticileri arıyoruz. Yoldaşlığımızdaki herkes, her gün günlük yardımlarını yapmakta. Aynı şekilde aramıza katılacak oyunculardan da bunu bekliyoruz. Puan çok önemli değil. Üretim bonusuna sahip mallarınız yukarıdakilerden...
  4. TheMeibo

Şehir Set Yapıları

Set yapılarını kurarken aynı yapılardan bir set oluşturursak bonuslar yine de artıyor mu? Yoksa her birleştirilen yapı farklı mı olmak zorunda? Forumu biraz karıştırdım, arama çubuğuna falan yazdım ama bu konu ile ilgili bir başlık göremedim. Misal bugün ayın 9'u, günlük ödül bir set yapısı...
  5. TheMeibo

Dünya Haritası Şehir Taşınma(-ma)sı

Benden daha aktif bir oyuncu olmadığını söylesem abartmış olmayacak kadar çok oynuyorum bu oyunu. Her gün ve tüm gün oyundayım. Şehrim sürekli bir şeyler üretir, bir şeyler inşa eder durumda. Oyuna başladığım tarihten beri de bu özelliği hiç kapatmadım. Şehrim bir kere haritanın sol üst ucuna...
  6. TheMeibo

İki Kişiyiz - Bilgilerimiz İçeride

Merhabalar, Ben ve doğduğumdan beri birlikte olduğum arkadaşım 07.08.2017 tarihinde Elvenar'a başladık. Her gün çevrimiçiyiz. Dört inşaatçımız var. Her gün kişilerin istediği yere göre/şehir isimlerine göre yardımlarımızı yapıyoruz ve sadece üretim bonusu olan mallardan üretiyoruz. Görevlerde...