• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Âd Âstra

DeletedUser689

Guest
Size vurun dedim öldürün demedim ki, ne acelesi vardı :D
Madalya güzel ama yakışır, artık görenler de yapar. Şu gümüş ve bronz madalyaları da güzel yapsaydılar keşle, sanki tren raylarında konulan ve ezilen bozuk para olmuşlar. :) Gerci mobilden bakınca fena değiller ama pc den bakınca cidden olmamış. :)
Bizim ayarımız yok, ya hep ya hiç :D eh yolu gösterdik herkese geliversinler gari :D :D :D

Ad Astra

Çalışkan Üye
Bizde 2 oyuncumuz karantinaya girmiş, onları aratmayacak 2 arkadaşımızı alabiliriz yoldaşlığımıza.
Kule yapmak zorunlu değil, kafanıza göre takılın, turnuva hesabınız gelişsin diye zorunlu, ama yine de puan barajımız yok, elinizden ne geliyorsa. :)

bncdsnc

Üye
Bizde 2 oyuncumuz karantinaya girmiş, onları aratmayacak 2 arkadaşımızı alabiliriz yoldaşlığımıza.
Kule yapmak zorunlu değil, kafanıza göre takılın, turnuva hesabınız gelişsin diye zorunlu, ama yine de puan barajımız yok, elinizden ne geliyorsa. :)
Aday olsam kabul görür müyüm ki? ^_^

Aday olsam kabul görür müyüm ki? ^_^
Kaan sen mazoşist misin neymisin, 1 kere loncamızdan çıkarıldın çünkü hitap şeklin hiç uygun değildi, 2. kere arkadaşımızın hakkını yedin, değerdi onun için bunları yapmaya veya değmezdi orası tartışılır, ama yine olsa yine yapmaya izin verirdim çünkü senin yaptığın kabul edilemez. Şimdi güzel lonca buldun, otursana oturduğun yerde, biliyorsun sonuçta seni kabul edersem limiti 3 gün taş çatlasın 1 hafta ve yine yoldaşlık arayışına girersin, bu sana lazım mi. :)

bncdsnc

Üye
Yoo değilde insan sevdiği ile uğraşırmış yahu o kadarda irili minili sataşmayayım mı? ^_^ Herkese keyifli oyunlar dilerim senin de gördüğün gibi huzurum yerinde maksat öncenin hatrına 2 kelam etmekti eh onu da yaptık =) Kalın sağlıcakla :)

Turnuvaya önem veren ve kule de hedefi 3 kat olan 3 arkadaşımıza yer açabiliriz. Sıralama puanınıza takılmıyoruz, yeterince var zaten.

Herkese keyfli oyunlar.