• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Çifte Standart

• Konuyu başlatan DeletedUser766
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser766

Guest
merhaba, başta pann olmak üzere oxiygen de konuya dahil olursa çok daha iyi olacak ve elvenar yöneticilerine bir sorum olacak!...
neden bu oyunda çifte standart uygulanıyor?

DeletedUser766

Guest
yan hesaplardan bp aktarmak yasak ya?!..... sordum soruşturdum, bir tek benim hesabıma ban uygulamışlar, sanki bu oyunda bir tek ben yan hesap kullanıyorum

DeletedUser766

Guest
Tristeria kadim rün yapılarının tamamını 30 lvl yapmış neredeyse, onları kendi hesabıyla mı yapmış? bunu elvenardaki tüm oyuncular dahil yöneticiler de biliyor ama nedense Tristerianın şikayette bulunduğu her hesap ban yiyor, böyle adalatin .... içine tüküreyim!

DeletedUser1432

Guest
baktım kadim yapısına bp verenlere yan hesap değildi
Sen gördüğünde ekran resmi al kanıtın olur

DeletedUser1078

Guest
Traji komik:)) O dönem bahse konu oyuncunun kadimlerine baktığımızda en ön sıralardaydınız rntx..

DeletedUser766

Guest
Traji komik:)) O dönem bahse konu oyuncunun kadimlerine baktığımızda en ön sıralardaydınız rntx..
bir keresinde yeminlen sormuştum, kadimlere yan hesaplardan bp aktarmak yasak değil mi diye.... sana ne, sende yap diye çıkışmışlardı
gelelim en ön sıradaki duruma, ben rün toplamak için ana hesabımdan bp aktarıyordum, kuralımız öyleydi napayım abi, kurallara uymayana ağır işgencelerde bulunuyorlardı, sözlü olarak:D

DeletedUser766

Guest
mesajım şu, gelip burdan yalan söylüyorsun ben asla haksız kazanç elde etmedim desin, deyemez asla! bunu her kes de biliyor da....

DeletedUser766

Guest
MERHABA ARKADAŞLAR, HEPİMİZİN MALUMU BU OYUN YILLARDIR DEVAM EDİYOR VE YILLAR BOYUNCA YAN HESAPLAR AÇILIP ANA HESAPLARA BP DESTEĞİ SAĞLANMAKTADIR VE BU GİBİ DURUMLAR, FORMATI HEMEN HEMEN AYNI OLAN DİĞER OYUNLARDA DA AYNI ŞEKİLDE YÜRÜTÜLMEKTEDİR. ESKİ OYUNCULAR YAN HESAPLARLA BP DESTEĞİ SAĞLAYARAK KADİM RÜN YAPILARINI SON SEVİYELERE TAŞIDIKTAN SONRA... ŞU ARALAR HAKSIZ KAZANÇ BAŞLIĞI ALTINDA YENİ OYUNCULARI, OYUNDAN SOĞUTMAK, YIPRATMK VE GELİŞİMLERİNİ ENGELLEMEK ADINA ELVENAR YÖNETİCİLERİNE ŞİKAYET EDİP DURMAKTALAR BU YÜZDEN BENİM GİBİ YENİ BAŞLAYAN OYUNCU ARKADAŞLARIMIN HESAPLARINI 3-7 GÜNLÜĞÜNE VE BAZILARINI SÜRESİZ KAPATTILAR, BURDAKİ AMACIMI LÜTFEN YALNIŞ ANLAMAYIN, BEN KURALLARA KARŞI OLAN BİRİ DEĞİLİM! BU OYUNA 2017 DE BAŞLADIM BİR ARA DEĞER VERDİĞİM BİR ARKADAŞIMIN DAVETİ İLE PLATİN EJDER YOLDAŞLIĞINA KATILDIM, ORDAYKEN BİR ÇOK KİŞİNİN YAN HESAPLARDAN ANA HESAPLARINA BP DESTEĞİ SAĞLADIĞINI GÖRÜNCE; YAN HESAPLARDAN ANA HESAPLARA BP DESTEĞİ YAPMAK KURAL DIŞI DEĞİL Mİ DİYE SORDUĞUMDA, arizona72 NİCKLİ ARKADAŞIMIZ; SANA NE, SEN DE YAP ALLAH ALLAH DİYE ÇIKIŞMIŞTI, BEN DE DİĞER OYUNLARDA DA BU ŞEKİLDEDİR, İSTİSNALAR KAİDEYİ BOZMAZ MİSALİ DİYEREK KENDİ KENDİMİ HAKSIZ BULMUŞTUM.
ŞİMDİ SİZLERE SORARIM YÖNETİCİ DİYE GEÇİNENLER!
1.YILLARDIR YAN HESAPLARDAN ANA HESAPLARA BP DESTEĞİ SAĞLANIRKEN NERDEYDİNİZ, ŞİMDİ Mİ AKLINIZA GELDİ HAKSIZ KAZANÇ OLDUĞU!?
2.KADİM YAPISINI YAN HESAPLARDAN BP DESTEĞİYLE YÜKSELTİP BİTİRMİŞ ESKİ OYUNCULAR, SIRF ONLAR ŞİKAYET EDİYOR DİYE HESAPLARIMIZI BANLAMAYA HAKKINIZ YOK! AKSİ TAKTİRDE BUNA ÇİFTE STANDART DENİR
3. OYUNA PARA YATIRANLA YATIRMAYAN KİŞİLERE FARKLI MUAMELE YAPIYORSUNUZ, SONUÇTA ÜCRETSİZ OYUN DİYE REKLAM YAPILMIŞ BİR OYUNDUR BU, KİMSE PARA YATIRMAK ZORUNDA DEĞİL DOLAYISIYLA FARKLI MUAMELE EDEMEZSİNİZ, BUNA HAKKINIZ YOK!
4. BİZDEN İSİM İSTİYORSUNUZ, FOTOĞRAF ÇEKİP BURDAN KANIT OLARAK SUNMAMIZI İSTİYORSUNUZ, SİZE AJANLIK YAPMAK ZORUNDA DEĞİLİZ! İNNOGAMES ŞİRKETİ SİZE OTURMANIZ İÇİN MAAŞ VERMİYOR, KENDİ SİSTEMİNİZİ OLUŞTURUP HER HESABI TAKİP ETMELİSİNİZ?!
ARKADAŞLAR BEN BU SIKINTILARLA İLGİLİ H YÖNETİMİ HANBURG A ŞİKAYET EDECEM EĞER DÜŞÜNCELERİME KATILIYORSANIZ, ADALETE İNANIYORSANIZ, ÇİFTE STANDARTA KARŞIYSANIZ LÜTFEN MESAJIMI BEĞENİN!

Pann

Eski Ekip Üyesi
MERHABA ARKADAŞLAR, HEPİMİZİN MALUMU BU OYUN YILLARDIR DEVAM EDİYOR VE YILLAR BOYUNCA YAN HESAPLAR AÇILIP ANA HESAPLARA BP DESTEĞİ SAĞLANMAKTADIR VE BU GİBİ DURUMLAR, FORMATI HEMEN HEMEN AYNI OLAN DİĞER OYUNLARDA DA AYNI ŞEKİLDE YÜRÜTÜLMEKTEDİR. ESKİ OYUNCULAR YAN HESAPLARLA BP DESTEĞİ SAĞLAYARAK KADİM RÜN YAPILARINI SON SEVİYELERE TAŞIDIKTAN SONRA... ŞU ARALAR HAKSIZ KAZANÇ BAŞLIĞI ALTINDA YENİ OYUNCULARI, OYUNDAN SOĞUTMAK, YIPRATMK VE GELİŞİMLERİNİ ENGELLEMEK ADINA ELVENAR YÖNETİCİLERİNE ŞİKAYET EDİP DURMAKTALAR BU YÜZDEN BENİM GİBİ YENİ BAŞLAYAN OYUNCU ARKADAŞLARIMIN HESAPLARINI 3-7 GÜNLÜĞÜNE VE BAZILARINI SÜRESİZ KAPATTILAR, BURDAKİ AMACIMI LÜTFEN YALNIŞ ANLAMAYIN, BEN KURALLARA KARŞI OLAN BİRİ DEĞİLİM! BU OYUNA 2017 DE BAŞLADIM BİR ARA DEĞER VERDİĞİM BİR ARKADAŞIMIN DAVETİ İLE PLATİN EJDER YOLDAŞLIĞINA KATILDIM, ORDAYKEN BİR ÇOK KİŞİNİN YAN HESAPLARDAN ANA HESAPLARINA BP DESTEĞİ SAĞLADIĞINI GÖRÜNCE; YAN HESAPLARDAN ANA HESAPLARA BP DESTEĞİ YAPMAK KURAL DIŞI DEĞİL Mİ DİYE SORDUĞUMDA, arizona72 NİCKLİ ARKADAŞIMIZ; SANA NE, SEN DE YAP ALLAH ALLAH DİYE ÇIKIŞMIŞTI, BEN DE DİĞER OYUNLARDA DA BU ŞEKİLDEDİR, İSTİSNALAR KAİDEYİ BOZMAZ MİSALİ DİYEREK KENDİ KENDİMİ HAKSIZ BULMUŞTUM.
ŞİMDİ SİZLERE SORARIM YÖNETİCİ DİYE GEÇİNENLER!
1.YILLARDIR YAN HESAPLARDAN ANA HESAPLARA BP DESTEĞİ SAĞLANIRKEN NERDEYDİNİZ, ŞİMDİ Mİ AKLINIZA GELDİ HAKSIZ KAZANÇ OLDUĞU!?
2.KADİM YAPISINI YAN HESAPLARDAN BP DESTEĞİYLE YÜKSELTİP BİTİRMİŞ ESKİ OYUNCULAR, SIRF ONLAR ŞİKAYET EDİYOR DİYE HESAPLARIMIZI BANLAMAYA HAKKINIZ YOK! AKSİ TAKTİRDE BUNA ÇİFTE STANDART DENİR
3. OYUNA PARA YATIRANLA YATIRMAYAN KİŞİLERE FARKLI MUAMELE YAPIYORSUNUZ, SONUÇTA ÜCRETSİZ OYUN DİYE REKLAM YAPILMIŞ BİR OYUNDUR BU, KİMSE PARA YATIRMAK ZORUNDA DEĞİL DOLAYISIYLA FARKLI MUAMELE EDEMEZSİNİZ, BUNA HAKKINIZ YOK!
4. BİZDEN İSİM İSTİYORSUNUZ, FOTOĞRAF ÇEKİP BURDAN KANIT OLARAK SUNMAMIZI İSTİYORSUNUZ, SİZE AJANLIK YAPMAK ZORUNDA DEĞİLİZ! İNNOGAMES ŞİRKETİ SİZE OTURMANIZ İÇİN MAAŞ VERMİYOR, KENDİ SİSTEMİNİZİ OLUŞTURUP HER HESABI TAKİP ETMELİSİNİZ?!
ARKADAŞLAR BEN BU SIKINTILARLA İLGİLİ H YÖNETİMİ HANBURG A ŞİKAYET EDECEM EĞER DÜŞÜNCELERİME KATILIYORSANIZ, ADALETE İNANIYORSANIZ, ÇİFTE STANDARTA KARŞIYSANIZ LÜTFEN MESAJIMI BEĞENİN!

Merhaba rntx,

Öncelikle size şunu söyleyeyim, Forum kurallarını ihlal etmeye devam ederseniz gerekli yaptırımların uygulanacağını bilmenizi istiyorum. Eğer forum kurallarımızı bilmiyorsanız buradan okuyabilirsiniz.

Biz sizden ne buradan ne de destek sistemi üzerinden diğer oyuncuları "ispiyonlayan" ekran görüntüleri istemiyoruz. Buraya uyguladığımız sistem belli ve bunu daha önce de defalarca yazdım. Eğer oyun kurallarını ihlal ettiğini düşündüğünüz bir oyuncu varsa destek sistemi üzerinden bunu bize bildirebilirsiniz, bizler de incelemeleri yaptıktan sonra bu konuda bir karar alırız. Eğer bu konuda bize güvenmiyorsanız elbette dilediğiniz yere şikayetlerinizi yazabilirsiniz, bu konuda herhangi bir çekincemiz yok.

Sizler oyuncu olarak oyun ve forum kurallarını kabul ederek oyuna başlıyorsunuz bunu unutmayın ve bizler de bunların gereklerini yerine getiriyoruz.

Uslubunuz ve tarzınız konusunda sizi bir kez görmezden gelmeyeceğimi tekrar hatırlatmak istiyorum.

İyi Oyunlar,

DeletedUser766

Guest
Merhaba rntx,

Öncelikle size şunu söyleyeyim, Forum kurallarını ihlal etmeye devam ederseniz gerekli yaptırımların uygulanacağını bilmenizi istiyorum. Eğer forum kurallarımızı bilmiyorsanız buradan okuyabilirsiniz.

Biz sizden ne buradan ne de destek sistemi üzerinden diğer oyuncuları "ispiyonlayan" ekran görüntüleri istemiyoruz. Buraya uyguladığımız sistem belli ve bunu daha önce de defalarca yazdım. Eğer oyun kurallarını ihlal ettiğini düşündüğünüz bir oyuncu varsa destek sistemi üzerinden bunu bize bildirebilirsiniz, bizler de incelemeleri yaptıktan sonra bu konuda bir karar alırız. Eğer bu konuda bize güvenmiyorsanız elbette dilediğiniz yere şikayetlerinizi yazabilirsiniz, bu konuda herhangi bir çekincemiz yok.

Sizler oyuncu olarak oyun ve forum kurallarını kabul ederek oyuna başlıyorsunuz bunu unutmayın ve bizler de bunların gereklerini yerine getiriyoruz.

Uslubunuz ve tarzınız konusunda sizi bir kez görmezden gelmeyeceğimi tekrar hatırlatmak istiyorum.

İyi Oyunlar,
bizim gibilerin hata yapmaları, eskiden sizin göz yumduğunuz kural dışı hareketlere dayanıyor, sorduğumuzda sorun değilmiş gibi muameleyle karşıkarşıya kalıyorduk, eskiden haksız kazanç diye bişey yok muydu? eskiden aynı kurallar geçerli değil miydi?

DeletedUser766

Guest
Merhaba rntx,

İyi Oyunlar,
yemişim kurallarınızı, sanki aşım ekmeğim geliyor sizden, tehtitlerinizi kendinize saklayın, bu oyun zaten bitmiş sadece bazı çirkef insanlar ekmeğine yağ zürmemesin diye burdayım!

DeletedUser795

Guest
selam Pann

birlikteki arkadaşmiza destek veriyoruz .sistemdeki herkezi şikayet ediyoruz . herkezi araştirin

Herkese merhaba,

Bir kere yazacağım anlayan anlar anlamayan varsa artık benim yapacak bir şeyim yok, bu konuda bir daha yorumum olmaz.
2 kere uyarı aldım;
1. kez 30 eylülde, o zaman şehrimde 30 seviyeye ulaşan sadece 2 kadim vardı , uyarıdan sonra yan hesaplardan vazgeçtim 1 bp dahi kendi kadimlere atmadım yanlardan.
2. kez 17 ekimde, arkadaşım iyilik yapayım diye benim1 kadime yan hesaplardan bp atmış onu şikayet etmedim diye uyarı aldım, görmezden gelmek ve buna izin vermek de suç.

Belki o tarihten sonra bir sürü şikayet edildim onu bilemem bizlere haber vermiyorlar, ama yan hesap kullanmadığım için herhangi uyarı veya ceza da almadım. Tamamen kendi emeği ile, bp için turnuvada 25-40 bölge açarak ve yoldaşlıktaki arkadaşlarımın yardımıyla kadimleri yükselttim.
Şikayet etmek isteyen edebilir, ama şikayet ettiğiniz ve ben ceza almadım diye yönetimi de çift standart diyerek suçlayamazsınız, siz de deneyin emek verin, turnuva yapın, yan yatıp benim kadimler neden gelişmiyor demeyin.
Elmas alan da ceza alır almayan da.

Herkese keyfli oyunlar.

Eklentiler

• Ekran Resmi 2019-02-01 16.08.31.png
    Ekran Resmi 2019-02-01 16.08.31.png
    20 KB · Görüntüleme: 88
  • Ekran Resmi 2019-02-01 16.08.12.png
    Ekran Resmi 2019-02-01 16.08.12.png
    20,8 KB · Görüntüleme: 90
Son düzenleme:

DeletedUser766

Guest
Herkese merhaba,

Bir kere yazacağım anlayan anlar anlamayan varsa artık benim yapacak bir şeyim yok, bu konuda bir daha yorumum olmaz.
2 kere uyarı aldım;
1. kez 30 eylülde, o zaman şehrimde 30 seviyeye ulaşan sadece 2 kadim vardı , uyarıdan sonra yan hesaplardan vazgeçtim 1 bp dahi kendi kadimlere atmadım yanlardan.
2. kez 17 ekimde, arkadaşım iyilik yapayım diye benim1 kadime yan hesaplardan bp atmış onu şikayet etmedim diye uyarı aldım, görmezden gelmek ve buna izin vermek de suç.

Belki o tarihten sonra bir sürü şikayet edildim onu bilemem bizlere haber vermiyorlar, ama yan hesap kullanmadığım için herhangi uyarı veya ceza da almadım. Tamamen kendi emeği ile, bp için turnuvada 25-40 bölge açarak ve yoldaşlıktaki arkadaşlarımın yardımıyla kadimleri yükselttim.
Şikayet etmek isteyen edebilir, ama şikayet ettiğiniz ve ben ceza almadım diye yönetimi de çift standart diyerek suçlayamazsınız, siz de deneyin emek verin, turnuva yapın, yan yatıp benim kadimler neden gelişmiyor demeyin.
Elmas alan da ceza alır almayan da.

Herkese keyfli oyunlar.
Bir gün şeytanla melek yolda yürüyorlar, şeytan bir bağın kenarındaki ağaca bağlanmış eşşeğin ipini çözüyor,eşşek yol kenarındaki bağa girip marulları yiyor, bağdaki evin sahibi eşşeğin tüm marullarını yediğini görünce evden çiftesini alıp eşşeği vuruyor, sese eşşeğin sahibi geliyor, komşusunun eşşeğini vurduğunu görünce o da silahını çekip komşusunu vuruyor, sese ev sahibinin oğlu çıkıp babasının komşusu tarafından vurulduğunu görünce o da silahını çekip komşusunu vuruyor derken ortalık kan revan içinde kalıyor. melek şeytana; sen ne yaptın yahu diyor!? şeytan ise; ne yaptım ki, ben sadece eşşeğin ipini açtım diyor.
umarım anlamışsınıdır?!
yahu allahtan kork allahtan, kaç yaşında kadınsın, yalan söylemeğe utanmıyorsun bile?!... benim ben tamam mı? 1-2 defayla kadime destek vererek 16 tane 30 lvl lik kadimler biter mi, hinsanları hesaptan kitaptan anlamayan cahil mi sanıyorsun, kimi yiyon? burdakilerin çoğuna yalan söyleye bilirsin ama bana değil tmm mı, yaptığın pisliğin rengini bilecek kadar iç içe olduk, kadimlerine yan hesaplardan sürekli 10-11 sayfa bp aktaran sen değilmisin?
yoldaşlıktaki arkadaşlarım, yanlardan bp aktarılıyor diye şikayetçiler bu durumdan diye sen de sıralamada iyi yerlerde olan her kesi şikayet ettim diye mesaj yazmadın mı bana?....yedim sanma, sen artık kadimlerin son aşamada diye ve kimseler sana yetişmesin diye eski köye yeni adet getirdin, yandan bp aktarmak kurallara aykırı olduğunu her kes biliyor zaten ama yıllardır bu şekilde yürüyordu, kimse de bu durumu sorun etmiyordu, biz de bu oyuna başladığımızda sizlerden gördük yandan bp aktarıldığını? işine geldiği mesajı paylaşıp burda insanları kandırmaya çalışıyorsun.
geçen burdan mesajlarda, dikiz aynasından takip ediyorum arkadaşlarım bana yetişecek diye çok endişeliyim demedin mi? sırf bu egon yüzünden kaç tane arkadaşımın emanet hesapları senin yüzünden kapatıldı westender, eti35 gibi sürekli ticari mal akışı sağlayan 25 kişiyi besleyen hesaplar da var içlerinde, komşulara faydalarını saymıyorum bile ve bunun gibi bilmediğim insanların hesapları kapatıldı senin egon yüzünden, neymiş, haksız kazancmış.....sanki hırsızlık yapıp onun bunun malını gasbediyoruz, o hesaplar her etkinlikte boy gösteriyordu, emek veriyordu!.... yıllardır böyle yürüyordu, biz de sizden böyle öğrendik, yıllar sonra mı aklınıza geldi haksız kazanç olduğu?!...işinize geldiği gibi davranıyorsunuz! senin yüzünden kimler bu oyunu bırakıp gitti biliyorsun, ama ben gitmeyecem, her pislik yaptığında peçetenin yerini gösterecem ve hatırlatacam, biri senin ensende olmalı yoksa sen feleğe kelek demezsin!

oracleofelves

Özel Üye
Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşıdakinin anladığı kadardır

Cahillerle tartışmayın çünkü ben hiç yenemedim - Gazali

Alimle sohbet et , alırsın mertebe; cahille sohbet etme,dönersin merkebe

Cahille girme münakaşaya; Ya Sinirini zıplatır Havaya , Yada yazık olur Adabına - Hz Mevlana

Durum
Konu yanıtlara kapalı.