• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi Önerilerim!

• Konuyu başlatan DeletedUser117
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser117

Guest
Merhaba,
InnoGames'in kabile savaşları,klanlarorg. oyunlarını yıllardır oynuyorum bayaa oturmuş iyi durumda..Elvenar için ise,eksiklerin olduğunu gözlemledim..
Örneğin; eksik bırakılmış bölgeler harita üzerinden bulmakta zorluk çekiliyor, kaşife odaklan kısmından tamamlanmamış bölgeler içinde bir sığışma yapılabilir..
2- mesajlara kesinlikle bir yenilik gelmesi lazım.. daha önce önermiş olduğum not defteri gibi veya önemli msjlar için,klasör,arşiv vs. olabilir..
3- Loncalar içinde tek irtibat, genel sohbet kısmı yada genel mesajlaşma olduğundan her ikiside yetersiz durumda genel msj kısmı belli bir yazışmadan sonra siliniyor,mesajlardanda mecburi silinmezse sürekli uyarı ışığı yanıyor.. diğer oyunlarda olduğu gibi, lonca için forum odaları yapılabilir..
4- kopyala/yapıştır özelliğini herkesin daha rahat kullanması için,kolay ve kullanışlı hale getirilebilinir..ling paylaşımı,resim paylaşımı..
5- savaşlarda kaybedilen askerler karşı taraftanda kaybediliyor.Ancak biz yeni üretim yapmak durumunda kalıyoruz fakat düşman birlikleri aynen yerli yerinde duruyor. :) buda sıkıcı bir durum olmakta..aynı şekilde düşman birlikleride elinde kalan birliklerle savaşmalı diye düşünüyorum..
Saygılarımla..

DeletedUser295

Guest
Oyunde genişletme de önemli problemlerden biri.Harita,araştırma ve elmaslardan başka şekilde de(örneğin haritayı almak için savaş yapıp kazanınca rakip ordunun gücüne göre belli miktarda savaş puanı kazanıp bunu genişletme açmak için kullanma)genişletme alınabilmeli.Çünkü bir yerden sonra oyun duraklıyor ve oyuncu oyundan soğumaya başlıyor.

DeletedUser3

Guest
Merhaba,
InnoGames'in kabile savaşları,klanlarorg. oyunlarını yıllardır oynuyorum bayaa oturmuş iyi durumda..Elvenar için ise,eksiklerin olduğunu gözlemledim..
Örneğin; eksik bırakılmış bölgeler harita üzerinden bulmakta zorluk çekiliyor, kaşife odaklan kısmından tamamlanmamış bölgeler içinde bir sığışma yapılabilir..
2- mesajlara kesinlikle bir yenilik gelmesi lazım.. daha önce önermiş olduğum not defteri gibi veya önemli msjlar için,klasör,arşiv vs. olabilir..
3- Loncalar içinde tek irtibat, genel sohbet kısmı yada genel mesajlaşma olduğundan her ikiside yetersiz durumda genel msj kısmı belli bir yazışmadan sonra siliniyor,mesajlardanda mecburi silinmezse sürekli uyarı ışığı yanıyor.. diğer oyunlarda olduğu gibi, lonca için forum odaları yapılabilir..
4- kopyala/yapıştır özelliğini herkesin daha rahat kullanması için,kolay ve kullanışlı hale getirilebilinir..ling paylaşımı,resim paylaşımı..
5- savaşlarda kaybedilen askerler karşı taraftanda kaybediliyor.Ancak biz yeni üretim yapmak durumunda kalıyoruz fakat düşman birlikleri aynen yerli yerinde duruyor. :) buda sıkıcı bir durum olmakta..aynı şekilde düşman birlikleride elinde kalan birliklerle savaşmalı diye düşünüyorum..
Saygılarımla..

Klanlar ile yeni çıkan bir oyunu kıyaslamak doğru olmayacaktır düşüncesindeyim sonuç olarak bu bahsettiğiniz oyun 2003 senesinde çok basit grafikler ile pek çok hata ile çıkmıştı. Bu bahsettiğiniz oyunun başından beri takipçisi olan biri olarak nasıl ve ne kadar geliştiğini benden iyi bilen çok az kişi vardır diye düşünüyorum. Aynısı burada da olacaktır ama zaman tanımak gerekir. Mükemmele ulaşmak emek ve zaman gerektirir.

eksik bırakılmış bölgeler harita üzerinden bulmakta zorluk çekiliyor, kaşife odaklan kısmından tamamlanmamış bölgeler içinde bir sığışma yapılabilir..

Bu öneri iletildi ve bunun gibi bir özellik oyuna getirilecektir. Bu özelliği bende çok istiyorum. :)

mesajlara kesinlikle bir yenilik gelmesi lazım.. daha önce önermiş olduğum not defteri gibi veya önemli msjlar için,klasör,arşiv vs. olabilir..

Mesajlar ve iletiler ile ilgili hatalar giderilecektir. Bu konuya biraz hız vermelerini istedik. Not defteri fikriniz zaten ilettik ve cevap bekliyoruz: Not defteri - 104

lonca için forum odaları yapılabilir..

Bu öneriyi daha önce iletmiştik diye hatırlıyorum ama teknik altyapı buna izin vermiyor şeklinde bir cevap almıştık yanlış hatırlamıyorsam. Bu konuda bir araştırma yapacağım.

kopyala/yapıştır özelliğini herkesin daha rahat kullanması için,kolay ve kullanışlı hale getirilebilinir..ling paylaşımı,resim paylaşımı..

Oyunumuz flash tabanlı bir ortam olduğu için kopyala yapıştır özelliğinin entegrasyonu zor diye biliyorum ama bu konuda da bir araştırma yapacağım.

savaşlarda kaybedilen askerler karşı taraftanda kaybediliyor.Ancak biz yeni üretim yapmak durumunda kalıyoruz fakat düşman birlikleri aynen yerli yerinde duruyor. :) buda sıkıcı bir durum olmakta..aynı şekilde düşman birlikleride elinde kalan birliklerle savaşmalı diye düşünüyorum..

Buna ne yazık ki olumlu cevap veremiyoruz fakat savaşlar konusunda sizlere kolaylık sağlayıcı farklı içerikler sunulacaktır. Yeni ve daha güçlü birimler, yeni bölük boyutu artırıcılar belki farklı büyüler veya birliklerinizin saldırı ve savunma oranlarını artıran farklı farklı yapılar gibi...

DeletedUser117

Guest
Klanlar ile yeni çıkan bir oyunu kıyaslamak doğru olmayacaktır düşüncesindeyim sonuç olarak bu bahsettiğiniz oyun 2003 senesinde çok basit grafikler ile pek çok hata ile çıkmıştı. Bu bahsettiğiniz oyunun başından beri takipçisi olan biri olarak nasıl ve ne kadar geliştiğini benden iyi bilen çok az kişi vardır diye düşünüyorum. Aynısı burada da olacaktır ama zaman tanımak gerekir. Mükemmele ulaşmak emek ve zaman gerektirir.
sevgili Berhudarol,
sanırım o az kişilerden biride benimdir herhalde:) 2003 öncesinde eski klansavaşlarından beri (ne sabrım yada boş vaktim varsa artık) ama ben kıyaslama yapmadım tüm bu oyunlar ınnogames ürünü olduğu için, eksikleri/hataları daha çabuk düzeltirler diye düşündüm..;) sizlerin çalışmalarınızın farkındayız ayrıca teşekkürler bizdende sizlere tam destek..:)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.