• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Görevler çelik kalıntısı elde etme

• Konuyu başlatan DeletedUser851
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser851

Guest
şuanda 2 adet görevim var ve 2 side 5 adet çelik kalıntısı elde etmemi istiyor fakat etrafımda şuanda herhangi bir çelik bölgesi yok nasıl elde edebililirim? bölgeler dışında herhangi bir yerden elde etme şansım var mı yaklaşık 2 gündür bu görevlerde takılı kaldım.

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Ben de aynı görevde aynı sıkıntıyla karşılaşmıştım. Komşularının ve/veya yoldaşlarının şehirlerine günlük yardımlarını yaparken ilk bir kaç yardımında kalıntı verebiliyor, oradan denk getirme ihtimalin var bir iki tanesini çok şanslıysan. Onun dışında maalesef ben de bir yolunu bilmiyorum. Yalnız önümüzdeki turnuva Çelik turnuvası olacak, o turnuvadan 50 tane bile rahatlıkla çelik kalıntısı elde edebilirsin. Ona da tabi 32 saat 49 dakika var şu andan itibaren. :\

Benim bilgim bu kadar. Oyunda yeni olduğum için pek bir şey diyemiyorum.

Konu dışı: Bu arada şehrine daha önce bakmıştım, hatırladım seni. Benim yakınlarımda yer alıyor şehrin. Sana tavsiyem sadece bonus üretimin olan malları üret, geri kalan imalathaneleri sil. Böylece onlarca kat daha fazla mal üretmiş olursun. Ürettiğin fazlalık mallar yoldaşlıkta kapış kapış gider, hiç sorun etme. Oyunun ana teması bu diyebiliriz zaten.