• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

İki Kişiyiz - Bilgilerimiz İçeride

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Merhabalar,

Ben ve doğduğumdan beri birlikte olduğum arkadaşım 07.08.2017 tarihinde Elvenar'a başladık. Her gün çevrimiçiyiz. Dört inşaatçımız var. Her gün kişilerin istediği yere göre/şehir isimlerine göre yardımlarımızı yapıyoruz ve sadece üretim bonusu olan mallardan üretiyoruz. Görevlerde de sürekli birbirimize yardımcı oluyoruz.

- Benim nickim buradan da gördüğünüz gibi TheMeibo. Arkadaşımın nicki ise Meibo. Oyundan şehirlerimize bakabilirsiniz.
- Oyundaki oyuncu kitlesinin çoğunun yüksek yaş grubu insanlar olduğunun bilincindeyiz ve günlük hayatımızda da zaten büyük-küçük farketmeksizin kimseye saygısızlık etmeyiz.
- Yaşımız 25.
- Ben hiçbir şekilde mal yardımı kabul etmiyorum(1:1 kabulümdür). Arkadaşım yapacak olursanız mal yardımlarınıza minnettar olur.
- Anormal durumlar haricinde tekliflerimizi 1:1 yapıyoruz.
- Gireceğimiz yoldaşlığın üçüncü grup malları üretebilecek kapasitede olmasını, her gün şehir isimlerimize göre yardım yapılmasını; Tüccar'ı aktif ve verimli bir şekilde kullanmasını istiyoruz.
- Turnuvalarda da üretimlerimizi artıran bölgeleri sonuna kadar temizliyoruz, diğer turnuvalardan da 1000+ puan alıyoruz garanti ve gireceğimiz yoldaşlığın da turnuvalarda aktif olmasını bekliyoruz.

TheMeibo Bonuslu Üretimler: Kalas, Parşömen, Büyülü Toz
Meibo Bonuslu Üretimler: Kalas, İpek, Mücevher

Sabahın 9:20'si ve ben hâlâ uyumadım. Eksik olan, bilmek istediğiniz bir şeyler varsa oyundan veya buradan bana ulaşabilirsiniz. Tercihim bu başlık altından ulaşmanızdır ki eksik kalan bilgileri herkesle paylaşmam kolaylaşsın.

Son düzenleme:

DeletedUser1440

Guest
:p:p:p:cool:
flood-yapmak_133312_m.jpg

Merhaba tristeria çok teşekkür ederim .bende iyiyim biraz abartmışım ama bende bu oyunu çok hevesle oynuyorum.çok seviyorum oyunu l yüzden olabilir.hem şu avatarı rntx den aldım kopyasını iyi oyunlar iyi forumlar

DeletedUser1440

Guest
Ben de ben de attım davet:) Başta sana Zaira:p Bora abinin hesabına bakıyosun ya ona da, Emre abinin hesaba attım. Hepsine davet attım açıkcasıı bu:) Birlik içinde olana atmam ETİK değil!! Biz böyle öğrendik.. Serap'ı görsem arafta zıplarım üstüne:) İtibar abiyi görsem arafta uçarım...Kana kan dişe diş yani:))
Oyunu hepimiz seviyoruz:))
İyi ki varsınız

Hepimize keyifli oyunlar (-_-)

Ben de ben de attım davet:) Başta sana Zaira:p Bora abinin hesabına bakıyosun ya ona da, Emre abinin hesaba attım. Hepsine davet attım açıkcasıı bu:) Birlik içinde olana atmam ETİK değil!! Biz böyle öğrendik.. Serap'ı görsem arafta zıplarım üstüne:) İtibar abiyi görsem arafta uçarım...Kana kan dişe diş yani:))
Oyunu hepimiz seviyoruz:))
İyi ki varsınız

Hepimize keyifli oyunlar (-_-)
Misafir olarak kabul edersiniz eğer haftaya kule bitiminde geleyim turnuva yapalım beraber yetişirim ben 6 yıldıza , kalıcı gelemem loncayı bırakamam bırakmazlar zaten. :)

DeletedUser1440

Guest
Misafir olarak kabul edersiniz eğer haftaya kule bitiminde geleyim turnuva yapalım beraber yetişirim ben 6 yıldıza , kalıcı gelemem loncayı bırakamam bırakmazlar zaten. :)
Misafir gelene kapımız açık:) Serap'ı ve İtibar abiyi de ağırlarlamak istyoruz. Güzel bir hafta olur.. Hatta Sevgili Pann bile gelsin:) Ne güzel işte sohbet muhabbett turnuva yaparız.. Sonra Bir yağmur yağar, dağılırız(-_-)

DeletedUser1449

Guest
her ne olursa olsun loca çok önemli her hafta kulede zirve yapan bir oyuncu için bedava elmas geliyor her hafta ve süre önemli olan şuan kulede her hafta atın madalya kazanan loca en iyi loca benim düşüncem

Bencede öyle loncada aktif olup altın madalyayı alan en iyi lonca olabilir bu hafta şuan dekayla,ad Astra altın madalyayı alan loncadır.