• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Hata Değil veya Geçersiz İlerleyemiyorum yardım lütfen

• Konuyu başlatan DeletedUser490
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser490

Guest
Oyunda 13. Çağdayım kuyumcuyu açtım fakat kuramıyorum bağlantı için tapınak sütunlarını açıp kurmam gerekiyor ancak o ilerlemeyi açmak için kuyumcu kurup üretim yapmam gerek bir sorun var ama çözemiyorum yardımcı olabilir misiniz

Kuyumcular ve tuzakçılar kurmak için sütünlere ihtiyacınız yok, kuyumcuları evlere dokunmalı tuzakçılar da atölyelere, Kamullar Tapınağı ile herhangi bağlantıya ihtiyacı yok . Tapınak Sütunleri ilerde prestij sağlamak için Kamullar Tapınağa dokunmalı. Ve ilerde açtığınız prestij binalar da bu şekilde.
Ana konutlara ve atölyelere bağlanmak imkanı yoksa 1 seviye konut ve atölye kurun kuyumcu ve tuzakçı onlara bağlayın resimdeki gibi.
d965dd7b069.png

oracleofelves

Özel Üye
ama 12 taneyi kurduktan sonra saygı ve sürdürülebilirlik tapınağını kurmadan çağ rahatça geçiliyor.
malzemeleri onlara harcamaya gerek yok :D
çağ bitince robotların kaşif araştırmasını da tamamlayınca görevleri geçebilirsiniz.

DeletedUser490

Guest
Kuyumcular ve tuzakçılar kurmak için sütünlere ihtiyacınız yok, kuyumcuları evlere dokunmalı tuzakçılar da atölyelere, Kamullar Tapınağı ile herhangi bağlantıya ihtiyacı yok . Tapınak Sütunleri ilerde prestij sağlamak için Kamullar Tapınağa dokunmalı. Ve ilerde açtığınız prestij binalar da bu şekilde.
Ana konutlara ve atölyelere bağlanmak imkanı yoksa 1 seviye konut ve atölye kurun kuyumcu ve tuzakçı onlara bağlayın resimdeki gibi.
d965dd7b069.png
Çok teşekkür ederim

Durum
Konu yanıtlara kapalı.