• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Hata Değil veya Geçersiz İsim Bulma Etkinliği Hakkında

• Konuyu başlatan taniquetil
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Merhaba,İsim bulma etkinliğinde dikkate alınması gereken kriterlerin ihlal edilmiş olması apaçık ortadadır bu isimleri kimler hangi şartlarda değerlendirmiştir gözleri iyi görüyor mudur ? bilemiyorum.

Birinci olan isim Mysterious 'dur. Bu isim Fallout 3 Oyununda geçen bir karakterin ismidir tam ismi The Mysterious Stranger'dir. Ayrıca arama motorunda çıkmayan ve (veya) az çıkan isimlerdir denmesine rağmen aksine hiç alakasız bir sonuç ortaya çıkmış. Her şeyi geçtim yeni kurulacak serverın ismi bu olursa elvenar ekibi olarak büyük ayip diye düşünüyorum.
  • Bu konu altında önerdiğiniz ismi gönderin. Gönderiniz başka oyuncular tarafından görülemez.
  • Sadece 1 isim önerisi ile katılabilirsiniz.
  • Her oyuncu için bir katılım hakkı vardır, böylece herkes eşit şansa sahiptir.
  • İsimler boşluk dahil 10 karakter uzunluğunda olabilir en fazla.
  • Lütfen telif haklarını ihlal edebilecek türden isimler sunmayınız. Örneğin: Film, oyun, şirket vb. isimler. Arama motorlarından önerdiğiniz isim ile ilgili uygunsuz bir durum olup olmadığını kontrol edin. En iyi isim, arama motorunda aratınca hiç çıkmayan veya en az çıkan isimlerdir. Önerdiğiniz isim forum ve oyun kurallarınca uygun olmalıdır. Uygun olmayan isimler elenebilir.

DeletedUser3

Guest
Mysterious İngilizcede gizemli demektir. Telif hakkı yoktur sayın taniquetil. Ayrıca lütfen eleştirilerde karşı tarafa daha saygılı olmaya özen gösterelim aksi durumda uyarmak zorunda kalacağım. Bu şekilde ki ikinci mesajınız.

bu isimleri kimler hangi şartlarda değerlendirmiştir gözleri iyi görüyor mudur ? bilemiyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.