• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Şehir Şehir Genişletilmesi

• Konuyu başlatan DeletedUser95
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser95

Guest
YakLaşık bundan 10 gün önce bir konu üzerinde çok durdum ve yeni sürüm geleceği ve içinde şehir genişletilmesininde olacağı söylendi. Ama sürüm geldi ama genişletme yok napmamız gerek ne yıkalımda büyü akademisini kuralım veya daha ne zamana dek oyuna girip hesaba öylece bakalım benim sorunlarımla ilgilenin artık oyuna bakmaktan iyice sıkıldım...

DeletedUser3

Guest
Yeni sürümden kasıt yeni bir devredir. Devreleri araştırma ağacınızda görebilirsiniz. I-II-III... şeklinde yukarıda belirtilir. Şehir genişletmeleri sadece yeni bir devre geldiğinde oyuna aktarılır. Mesela cüceler bunun en son örneğidir. Büyüler bir devre olmadığı için şehir genişletmesine ihtiyaç yoktur. Büyü akademisini isterseniz kurabilirsiniz. Kullanmadığınız ya da elinizde fazla olan bir yapıyı silebilirsiniz. Örnek olarak 12 adet elinizde mücevher imalathanesi var. Bu sayı normalden fazladır mesela. Unutmayın, Elvenar da sizden beklenen en verimli şehri kurmanızdır. Büyü kullanarak zaten bu kadar fazla imalathaneye belki gerek duymayacaksınız. :)

DeletedUser95

Guest
Ne Güzel bir cevap verdiniz şimdi ben sizi burdan öncelikle tbr ederim ben 12 adet mücevherimin olduğunu bilmiyordumda bana hatırlatma yaptınız artık benimle alay edermiş gibi o ifadeyi kullanırken dikkat edin ben şimdiye dek kötü bir cümle kullanmadım kullanmakta istemiyorum. Benim neyi yıkıp yıkmıyacağımda sizi ilgilendirmez. bana düzgün bir cevap verin sürüm ne zaman gelecek içinde şehir genişletmesi olan ve kaybettiğim zamanların tamamınıda telefi etmenizi istiyorum.

DeletedUser3

Guest
Bir alay söz konusu değildir Falcon. Şehriniz için yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yeni bir devrenin ne zaman getirileceği konusunda elimizde şimdilik bir bilgi yoktur ama önümüzdeki günlerde bu yeni devrenin içeriği hakkında sizlere ufak ufak bilgi vermeye başlayacağız.

DeletedUser95

Guest
Ben ilkin kimle konuştuğumu öğrenmek istiyorum. Ve geçen yazmış olduğum konuların hiç birini şuan göremiyorum kim tarafından silindi bilmek istiyorum

DeletedUser3

Guest
Konularınız silinmedi Falcon. Benimle konuşmuştunuz ve ben bu talebinizi zaten iletmiştim hatta yapımcılarımızdan cevap da gelmişti bu isteğinize.

Bakabilirsiniz: Şehir Genişletilmesi - 102

DeletedUser95

Guest
ben sanırım ne demek istediğimi bir türlü size anlatamadım. Ben diyorumki ben yaklaşık 2 aydır faliyet gösteremiyorum ve hesabım yerli yerinde ben yıkıp yenidenmi şehir kurayım. bunumu yapmam gerek söylermisiniz

DeletedUser3

Guest
Sayın Falcon biz inanın durumunuzu anlıyoruz lakin bu konuda bir sonraki misafir ırkımızı beklemelisiniz demekten başka elimizden bir şey gelmiyor. Şirket ne yazık ki bir sonraki misafir ırkın ne zaman geleceğini şimdilik gizli tutuyor ama çok uzun sürmeyeceğini düşünüyoruz.

DeletedUser95

Guest
Siz benim durumumu anlamıyorsunuz. MaLasef bu oyun bu şekil ilerledikçede anlayamayacaksınız.