• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Şehir Şehir Genişletmesi

• Konuyu başlatan DeletedUser95
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser95

Guest
Merhaba öncelikle 4 şehir genişletmem kaldı ve yapılarımın tamamı neredeyse 15 seviye
4 şehir genişletmesi tamamladıktan sonra şehrimde boş alan kalmıyacak.
Misafir Irklar etkinliği gelecek ve bu etkinlikle beraber yeni yapılarda gelecek tabiki ama sehir genişletmesi sıkıntısı çekermiyiz beni bilgilendirirseniz sevinirim İyi oyunlar

DeletedUser3

Guest
Merhaba öncelikle 4 şehir genişletmem kaldı ve yapılarımın tamamı neredeyse 15 seviye
4 şehir genişletmesi tamamladıktan sonra şehrimde boş alan kalmıyacak.
Misafir Irklar etkinliği gelecek ve bu etkinlikle beraber yeni yapılarda gelecek tabiki ama sehir genişletmesi sıkıntısı çekermiyiz beni bilgilendirirseniz sevinirim İyi oyunlar

Merhaba FaLcon,

Güzel bir soru. Bunun cevabını güncellemeden bir gün önce duyurularımızın içinde vereceğiz. Detayları zamanından önce duyurmama izin yok ama içinizi rahatlatmak adına bu konuda sıkıntı yaşamayacağınızı söyleyebilirim :)

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Şehir genişlemesi almak için farklı bir olanak sunulabilir mi bize?
Yani sadece kıtada bölge almakla veya araştırma ağacında açmak ve elmas haricinde bir olanaktan söz ediyorum?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhaba Mister,

İleride gelecek olan etkinlikler ile bu sağlanabilir belki ama oyun tasarımı olarak sadece 3 seçeneğiniz vardır.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Mevcut 3 seçenek ile biraz yavaş ilerliyoruz gibime geldi ondan sordum teşekkürler.

İyi Forumlar
MisteR