• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi (CEVAPLI) Şehir yoğunluğu ve üretim süresi - 156

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Benim iki önerim olacak.

1- Şehirdeki konut sayısı arttıkça yollarda gezen insan sayısı da orantılı olarak artsın.

2-Bir günlük çalışma yapanlar açısından kolaylık olması bağlamında komşu yardımı gibi, bir günlük üretim süreleri de 23 saat şeklinde değiştirilsin.

DeletedUser3

Guest
Benim iki önerim olacak.

1- Şehirdeki konut sayısı arttıkça yollarda gezen insan sayısı da orantılı olarak artsın.

2-Bir günlük çalışma yapanlar açısından kolaylık olması bağlamında komşu yardımı gibi, bir günlük üretim süreleri de 23 saat şeklinde değiştirilsin.

1- Performans sorunlarına yol açacağı için buna kısıtlama getirilmiştir. İnsan sayısı artsaydı güzel olurdu ama bu sefer yükleme süreleri çok uzayacaktı.

2- Komşu yardımlarının 23 saat olmasının sebebi size yardım edildiğinde sizin de karşı tarafa yardım edip karşılığında erzak ödülü alabilmeniz içindir. Yani teknik bir konudan dolayıdır. Üretimlere gelirsek zaten mevcut olan 24 saatlik üretim zamanını, 23 saate düşürmek pek bir şey değiştirmeyecektir düşüncesindeyiz oyuncular açısından. Siz ne şekilde kolaylık sağlayacağını düşünmüştünüz?

DeletedUser

Guest
Günlük işlem yapan birisinin her akşam 9 da işlem yaptığını düşünelim. Bir gün düzeni aksar ve gece 12 de işlem yaparsa mecbur diğer günde gece 12 de işlem yapmak zorunda kalacak. Ama 23 saat olursa diğer gün için 1 saat önceye denk gelir ve bu da günlük işlem yapanlar için kolaylık oluşturur.

DeletedUser3

Guest
Cevap: Öneriniz ne olumlu ne olumsuz bulunmuştur. Uygunluğuna göre işleme alınacaktır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.