• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi (CEVAPLI) Şehire komşu ve yoldaşlık yardımı - 212

• Konuyu başlatan byfani
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Şehrimize komşu ve yoldaşlık yardımlarında biliyorsunuz ki ihtiyacımız olan hangi yapı ise profil kısmında salon, kültür veya inşaat olarak belirtiyoruz ve yardımlarda o yönde geliyor. Fakat bir kısım oyuncu belirtilen noktalara dikkat etmeden bizim istemediğimiz yapılara bağışta bulunabiliyorlar.

Birince önerim : Hangi yapılara yardım ihtiyacımız var ise bu yapıları şehir sahibi seçsin ve seçilen yapı dışındaki hiçbir yapıya yardım yapılamasın. Böylece yanlış yapılara veya kasti olarak farklı yapılara, yapılan yardımlarında önüne geçmiş oluruz. Seçtiğimiz yapılar bir veya birden fazla olabilir.

İkinci önerim : Bazen komşu yardımlarında salonu inşaat halinde olan şehre yardım yapılamıyor diğer bütün birimlere yardım yapıldığı için. Bu durum için yardımlar konut yapısına da yapılabilsin.

İyi oyunlar.

DeletedUser3

Guest
Birinci öneri ilk olarka Fransa sunucusunda bir oyuncumuz tarafından iletilmiştir ve oyun ekibi yapılacaklar listesine almıştır.

İkinci öneriye gelecek olursak, büyük salonu inşaat halinde olan oyuncular için bir düzenleme getirilmesini önerebilirim.

DeletedUser

Guest
Profil kısmının neresinde belirtiyorsunuz ben anlayamadım ?

DeletedUser3

Guest
Profil kısmının neresinde belirtiyorsunuz ben anlayamadım ?

Üstte şehir ismine oyuncular şu an Kültür, İnşaat, Salon yazarak yardım etmek isteyen oyuncuları bu şekilde yönlendiriyorlar fakat tabii bu bazen gözden kaçabiliyor.

DeletedUser3

Guest
Cevap: Konut yapıları yardım için pek uygun olmasa da inşa halinde olan büyük salon için farklı bir özellik getirilebilir. Bunu detaylıca bir düşünmemiz gerekmektedir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.