• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Hata Değil veya Geçersiz Şehirler

• Konuyu başlatan DeletedUser96
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser96

Guest
oyunda cok adaletsızlık var bunlardan bırıde dunya harıta sındakı şehır yapılanmaları şehrımın etrafında 250`ye yakın şehir var aralık ayından şehirlerı sildıiginizden beri yeni şehirler gelmedi bu benim oyundan aldıgım sikke miktarını etkılemekte bazı bölgeler full cekerken bızın harıtada şehirlerin tek tek olmasına anlam vememekteyım.

DeletedUser3

Guest
Bu bölgeler yeni oyuncular kayıt oldukça otomatik olarak dolmakta olduğundan müdahalede bulunamıyoruz. Fakat yazılım ekibi devamlı olarak dünya haritası üzerindeki oyuncu dağılımını çok daha iyi hale getirmek için çalışmalar yapmaktadırlar. Bu bir hata değildir ama geliştirilmesi gereken bir özellik diyebiliriz.

DeletedUser96

Guest
ben ıkı ıd ıle oynamaktayım dıger ıd aralıktan berı bazı sehırler sılındı ve tekrar yerıne baska oyuncular geldı ama asıl hesabım olan osm35 e yenı komsular gelmedı bu buyuk bı adaletsızlık olmuyormu

DeletedUser3

Guest
Şu an sistem silinen oyuncuları kaldırıp belli algoritmaya göre yerlerine yeni kayıt olan oyuncuları getiriyor fakat yeni gelen oyuncuların da aktif olup olmayacağının garantisi yok bu yerleştirmeleri sistem otomatik yapıyor. Bu yerleştirme konusunda şikayetler zaman zaman diğer ülkelerden de geliyor bizden de bildirim gitti. Bu konu üzerinde hala çalışmalar sürmekte. Bu algoritma oyundaki en karışık yazılımlardan birisi olduğundan ve pek çok duruma etki ettiğinden hızlı bir süreç olmuyor ne yazık ki ama bu durumdan oyun ekibinin haberi var.

DeletedUser96

Guest
ozman şehirlerin yerini degıstırme gelsın suana kadar kaybettıgım sıkke mıktarını hesaplayamıyorum bıle dıger oyuncularla sıkke de acılan fark cok buyuk kasıf masrafı bıle cok zorlamaya basladı duzenlı komsu zıyaretlerı yapan bırıyım ama artık sıkke ıle yapılan masrafları karsılayamaz hale geldım

DeletedUser96

Guest
bi tarafta oyuncu komsu zıyaretlerınden aldıgı ek kazançlarla sorun yasamadan ılerlerken bız neden böyle bı sorunla karsılasıyoruz oyunda hem ılerlememız hemde puan kasmak sorun olmakta

DeletedUser3

Guest
Oyuncu bilgileriniz ve konumunuz yazılım ekibine iletilecektir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.