• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Hata Değil veya Geçersiz Şehirlerin Geç Açılması

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Şehrinde az bina olanların çabuk, çok bina olanların şehrinin ağır açılmasının sebebi ne olabilir?
20 saniye civarı bekleme süresi mevcut bu sürenin asıl sebebi nedir?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhaba Mister,

Daha çok grafik daha çok yükleme demektir. Biraz uzun sürmesi normaldir ama bu 20 saniye gibi bir süre olmamalı. Bağlantınızı gözden geçirmenizi öneririm. Farklı tarayıcılar ile de deneyebilirsiniz. silip yeniden yüklemek bazen güzel sonuç verebiliyor. Test amaçlı ben oyun birincisinin şehrini ziyaret ettim az önce, 3 saniyede açıldı. 25Mbit limitsiz internet hızım var. Belki bir fikir verebilir.

İlk 10 dak bütün oyuncuları gezdim lakin gayet hızlı. Donanım hızlandırma özelliği kapalı ise bundan da olabilir. Açmanızı tavsiye ederim.

DeletedUser

Guest
Bende aynı sorunu haritada yaşıyorum.Bugun en az 10 kere dondu yenilemek zorunda kaldım.Çok yavaş açılıyor

DeletedUser3

Guest
CMD yi açın ( Başlat --->arama kısmına cmd yazın)

Şu komutları deneyebilirsiniz:

İpconfig/release
İpconfig/renew
ipconfig/flushdns

Bazen sorunlu bağlantıları düzeltebiliyor dolayısı ile hızda düzeliyor ama esas sizin servis sağlayıcınızdan aldığınız hizmet önemlidir. Adil kullanım kotası da dolmuş ise internet hızınız düşmüş olabilir. Bugün hoş eski hızına döner ayın 1'i çünkü.

DeletedUser11

Guest
CMD yi açın ( Başlat --->arama kısmına cmd yazın)

Şu komutları deneyebilirsiniz:

İpconfig/release
İpconfig/renew
ipconfig/flushdns

Bazen sorunlu bağlantıları düzeltebiliyor dolayısı ile hızda düzeliyor ama esas sizin servis sağlayıcınızdan aldığınız hizmet önemlidir. Adil kullanım kotası da dolmuş ise internet hızınız düşmüş olabilir. Bugün hoş eski hızına döner ayın 1'i çünkü.
Merhabalar,

Dediklerinizi tek tek yazdım bu ekran geldi?

7bQWkm.jpg

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Bu IP ve dns yi resetler. Bazen sorunları çözebiliyor.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

1.'nin şehrine girdim 3-4 saniyede açıldı art arda 5-6 şehre girince oyuncunun şehri gözükmüyor ve sonunda sayfeyı yenilemek durumunda kalıyorum.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser

Guest
Süper kahraman var ya flash farkettiysen o çok ince yapılı biri o yüzden çok hızlı. Şimdi o adamın şişmanladığını düşün, nolur? Yavaşlar. İşte flash şismesi böyle bişey :)) nihahahah

DeletedUser7

Guest
Bildiğiniz üzere oyunumuz flash player tabanlı bir oyun. Oyunda siz işlemler yaptıkça flash playerda bellekte (Ram) fazla yer kaplamaya başlar. Sizin bellek kapatesinde belli bir yere geldim mi tıkanma olur. Siz oyununu kapatıp açınca flash player bellekten kapladığı yer azalır ve oyunu oynamaya devam edebilirisiniz.

ZVz3W3.jpg

DeletedUser11

Guest
İmza cook büyük olmuş düzetleyi bilmiyorum yardımcı olurmusunz
Merhabalar,

İmza resmini bilgisayarının masaüstüne indir ve aç üstten "Aç" kısmına tıkla Paint'te aç. Sol üstte "Yeniden Boyutlandır" kısmına gir ve boyutu "pixel" olarak ayarla. Yatay 500, dikey 150 ama "En boy oranını koru" kısmını kapa" sonra tekrar imzanı yapabilirsin :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bence gitmez bir deneyin :)

İyi Forumlar
MisteR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.